„K utkání jsme jeli bez útočníků, kteří měli povinnosti ve velkém fotbale, a tak dopředu k Slezákovi se museli posunout Funda se Seifertem," nastínil předzápasové problémy hrající trenér Michal Škopek.

„Skóre utkání otevřel náš Slezák, který mimo jiné v tomto zápase domácím hráčům sám dělal velké problémy.
V příbramské aréně jsme se soustředili na pozorné bránění, ale vedení jsme přesto dlouho neudrželi. Domácím se pak podařilo v brankovišti nastřelit Švába, který si tak smolně připsal vlastní gól a vzápětí z brejku šli do vedení. V závěru poločasu famózní Slezák srovnal a v úvodu druhého poločasu dokonce navýšil naše vedení na 3:2. Jenže domácí dokázali odpovědět po naší chybě v rozestavení a bylo vyrovnáno. Poté Funda ve sprinterském souboji předběhl domácího beka, ještě si položil gólmana a my jsme šli opět do vedení. Bohužel zraněním jsme přišli o Seiferta a to zrovna v době, kdy domácí přidali na aktivitě a nám naopak začali docházet síly. Výsledkem bylo následné vyrovnání a ještě přidání dvou branek za záda Černého. Při závěrečném tlaku, kdy jsme přimáčkli domácí  téměř až do branky,  se nám gól již nepodařilo vstřelit. Každopádně jsme odvedli poctivý výkon a za prohru se nemusíme stydět," konstatoval Michal Škopek.

Kolínu patří v průběžné tabulce šestá příčka. Další utkání sehraje v sobotu 1. února. Od 20.15 hostí v hale Stap bar pátý tým FK GMM Jablonec.

Branky: Slezák 3, Funda. Poločas: 2:2.
Sestava: Černý – Škopek, Šváb, Seifert, Macháček – Slezák, Funda, Kloboučník.