Liblice - Nespeky 2:1

„Do utkání jsme vstoupili dobře a aktivním fotbalem hosty zatlačili na jejich půlce. Snažili jsme se hrát kombinační fotbal a hosty jsme přehrávali, ale bohužel jsme nedokázali naše šance přetavit v branku. Proto přišel trest, když po ojedinělém útoků hostů se Nespeky dostaly k zahrávání pokutového kopu, který proměnily. To s námi lehce otřáslo, ale i tak jsme měli šance, když třeba krásnou Duškovu střelu pěkně vyrazil hostující gólman," uvedl vedoucí liblického týmu Jiří Pospíchal.

„Druhou půli jsme neměli už tak jasnou převahu, ale Nespeky  hrozily jen po rozích nebo standardkách, nic vážného si nevypracovaly. Nám se podařilo vyrovnat přibližně v půlce druhého poločasu, když hostující bek zahrál ve vápně rukou a Hrstka se z penalty nemýlil. Pět minut na to jsme obrat dokonali, když po rychle rozehrané standardce se Sobotka prosadil mezi přesilou v šestnáctce soupeře a hlavou přehodil brankáře. Hosté se pak snažili o vyrovnání, ale kromě rohů a standardek nic vážného neměli a my to již zkušeně dohráli, když jsme ještě mohli navýšit skóre z brejků. Musím pochválit celý tým za skvělý výkon, kterým dokázali vymazat lídra soutěže," dodal Jiří Pospíchal.

Branky: 73. Hrstka z PK, 78. Sobotka – 36. Dixa z PK. Rozhodčí: Chrudimský. ŽK: 3:1. Diváci: 60. Poločas: 0:1.
Liblice: Hanuš – Fott (79. F. Řípa), Šmejkal, Sobotka, Vávra – Pačes (87. M. Řípa), Bázlík (85. Vlk), Pop, Nekolný, Dušek (89. Líbal) – Hrstka (86. J. Nouzák).