„Od samého začátku jsme byli aktivnější. Podařilo se nám vstřelit vedoucí gól, po kterém jsme převzali otěže zápasu. Soupeř sice dokázal z penalty vyrovnat, ale pak se konečně ukázala naše produktivita a ještě do přestávky jsme domácím odskočili na rozdíl další tří branek,“ potěšilo trenéra Petra Samka.

„Ve druhém poločase jsme soupeře zmrazili brzkou pátou brankou a bylo prakticky po zápase. Domácí následně snížili z další penalty. Pak ovšem začal náš festival šancí, které se nám dařilo zakončovat se střídavými úspěchy. Ale těší mě, že se nám konečně podařilo proměnit alespoň polovinu našich šancí,“ měl Samek radost z produktivity svých svěřenců.

Špatná koncovka a problémy se sestavou jsou strašákem Liblice skoro před každým zápasem. Tentokrát si však dokázalo vše sednout, jak má, a podle toho vypadal i výsledek zápasu.

„Před utkáním jsme opět měli problémy se sestavou a do Tupadel odjížděli pouze se dvěma náhradníky, ale děkuji klukům za výkon, kterým rozmetali mé pochyby stejně jako soupeře,“ dodal Petr Samek.

Branky: 23. Krajíček z PK, 55. z PK a 86. Císař – 17. Pačes, 36. a 90. Sochor, 38., 41. a 51. Hrstka, 89. J. Nouzák. Poločas: 1:4.
Liblice: Hanuš – P. Nouzák, Pop, F. Řípa, Kovačka – Vosecký (75. Lanc), Bázlík, Pačes, Rohn – Hrstka (81. J. Nouzák), Sochor.