„Přijeli jsme na půdu velkého favorita. Do utkání nastoupil konečně i Petr Nekolný, který byl pro nás velmi důležitým článkem. Když je na hřišti, tak si celý tým víc věří a vzroste tak i naše kvalita. Dnešní výkon se s tím z minulého týdne nedá vůbec srovnat. Přesto se ukázaly velké kvality soupeře. My jsme dneska utkání zodpovědně odbránili. Bohužel jsme vyprodukovali dvě chyby a po jedné z nich vstřelil soupeř vítězný gól. Na naší straně moc šancí nebylo. Snad jen dva náznaky, které skončily ofsajdem. Z těchto důvodů jsme odjeli s prázdnou," zhodnotil utkání liblický trenér Petr Samek.

„Kluci si za dnešní výkon zaslouží pochválit, protože odehráli a odbojovali povedené utkání. Trochu mě mrzí, že takový výkon nedokážeme předvést i v zápasech, ve kterých hrajeme se soupeři ze stejných pater tabulky, protože jinak bychom určitě nebojovali o záchranu," posteskl si Samek.

Branka: 12. Martínek. Rozhodčí: Lafek. ŽK: 3:5. Diváci: 100. Poločas: 1:0.
Liblice: Hanuš ml. – Fott, Sobotka, Šmejkal, F. Řípa (71. Kovačka) – Pop, Vlk, Dušek, Pačes – Hrstka (73. J. Nouzák), Nekolný (82. P. Nouzák).