„Čekali jsme těžký zápas. K tomu jsme se museli bohužel obejít bez nemocného Nekolného, což je pro nás důležitý článek. Naopak se do sestavy vrátil Rozumný, který společně s Hrstkou zaměstnával hostující obranu," popsal nejdůležitější změny v sestavě liblický trenér Petr Samek.

„Vstup do utkání pro nás začal velkou hrubkou v obraně a po nedorozumění mezi stoperem a brankářem šli hosté pohodlně do vedení. Naštěstí jim radost o pár minut později zkazil Pačes, který z trestňáku mířil přesně do šibenice a vyrovnal. Po této brance jsme se zvedli a na hřišti kralovali. To vyústilo v naší vedoucí branku z penalty. Vedení nám dodalo klid a kontrolovali jsme hru. Nemůžu říct, že soupeř neměl žádné šance, ale společnou dobře odvedenou prací obrany, brankáře a také brankové konstrukce už branku nevstřelil. Naopak nám se podařilo ještě dvakrát skórovat a připsat tak důležité domácí body, které nás dál drží ve hře o záchranu," dodal spokojený Petr Samek.

Branky: 10. a 26. z PK Pačes, 54. Pop, 82. J. Nouzák – 6. Zoufalý. Rozhodčí: Němeček. ŽK: 2:0. Diváci: 80. Poločas: 2:1.
Liblice: Hanuš ml. – Fott (82. P. Nouzák), Sobotka, Šmejkal, Kovačka – Pop, Vlk, Dušek, Pačes – Hrstka (73. J. Nouzák), Rozumný (85. Rohn).