Kondrac - Liblice 4:0

„Na obou mužstvech bylo vidět, že se o nic nehraje a hrál se bezstarostný fotbal. My měli trošku více ze hry, ale opakoval se scénář posledního zápasu s Miřeticemi, kdy my se šancemi zacházeli prachbídně,  zahazovali, co se dalo, a domácí trestali skoro z každé šance," uvedl vedoucí liblického týmu Jiří Pospíchal.

„První gól padl po náběhu a pěkné střele jejich levého beka a druhý z penalty. Mezitím se vytáhl Hanuš krásným zákrokem po střele domácího záložníka. My měli v první půli minimálně šance na vyrovnání, ale dokázali jsme překopnout i prázdnou bránu. V druhém vzaly úvahy o otočení zápasu za své hned po pěti minutách hry, když po naší chybě v obraně navýšili domácí vedení. A náš naprostý zmar byl dokonán dvacet minut před koncem, když jsme si dali vlastní gól. Díky bohu, že je konec sezony a je tu pauza, protože ač herně to úplně strašné nebylo, tak poslední zápasy byla naše střelecká nemohoucnost spojená se školáckými chybami při bránění do nebe volající," dodal Pospíchal.

Branky: 27. Pohorský, 40. Potůček, 50. Pavelka, 69. Vlastní. Rozhodčí: Kabyl. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 2:0.
Liblice: Hanuš – Vávra, Šmejkal, Sobotka (61. Vondrášek), F. Řípa – Pačes (65. Flieger), Pop (7. Karlík), Nekolný, Dušek – Hrstka, J. Nouzák (57. Bázlík).