Zápas gard měl mít výkop na štítarském hřišti v 17 hodin. Přítomní diváci ale čekali marně. Legendy Sparty Praha byli na cestě do Štítar u Znojma. Start zápasu se tak posunul o dvě hodiny, což samozřejmě většina fanoušků neustála a odešla. „Hned bych chtěl ale uvést na pravou míru fakt, že to nebyla naše vina,“ uvedl Daniel Kmoch, trenér a funkcionář štítarského klubu. „Nakonec to dobře dopadlo a utkání jsme odehráli. Škoda, že hodně lidí odjelo,“ litoval Kmoch.

Fotbalisté Staré Boleslavi (s číslem 40 šéf klubu Josef Matějovský) sice v předposledním kole v souboji o postupovou naději s Kralupy prohráli, nakonec si ale I. A třídu zahrají rovněž.
První nástřel soutěží: rakovnický Tatran přihlásil jen B-třídu, Klíčany ani tu

Sparťanské ikony jako Siegl, Horňák, Frýdek nebo Jiří Novotný nakonec přece jen nastoupili. I když jich bylo jen deset. „Nejdřív jsem byl hodně zklamaný, ale pak jsem si to užil,“ řekl Kmoch, který je velkým příznivcem Sparty. „Také jsem si nechal od soupeře podepsat tričko. Škoda, že lidi nevydrželi. Přípravy byly náročné, kluci tady lítali, aby to dopadlo. Ale bohužel se stalo toto,“ dodal Kmoch.

Zápas nakonec vyhráli sběratelé titulů ze Sparty. Vyhráli 7:4. Branky domácí staré gardy dali Lukáš Kmoch, Dedek a dva Pýcha.