„Doufám, že se turnaj líbil a že si ho všichni patřičně užili. Věřím, že s většinou setkáme příští rok, při třetím ročníku,“ uvedl organizátor Ivo Procházka.

Týmy byly rozděleny do dvou skupin, ze kterých postupovaly nejlepší čtyři týmy.

Základní část

Skupina A: 1. Black Panthers 2. SK Slavia Praha 3. Young Horses 4. Galacticos, 5. Boby Sinclair Team 6. Legendy.
Skupina B: 1. Mladý Pušky 2. Nevyhrajem 3. Lazio 4. Atletiko Hobiti. 5. FC Vrbčany 6. Stars Pečky.

Nejlepším střelcem základní části se stal Matěj Novák (Mladé Pušky). V pěti zápasech nastřílel 19 branek.

Play off

V prvním čtvrtfinále na sebe narazil vítěz skupiny A, Black Panthers, a čtvrtý celek skupiny B, Atletiko Hobiti. Po vyrovnaném průběhu se z těsné výhry 3:2 radovali hráči Black Panthers.

Druhé čtvrtfinále proti sobě svedlo vítěze skupiny B, Mladý Pušky a Galacticos, čtvrtý celek skupiny A. V tomto duelu se zrodilo překvapení, když doposud suverénní Mladý Pušky padly 3:4 a s turnajem se rozloučily.

V dalším čtvrtfinálovém zápase museli poprvé na turnaji o postupujícím rozhodnout penalty. Lazio a SK Slavia Praha hráli v základní hrací době 3:3. Na penalty byli šťastnější hráči Lazia.

V posledním čtvrtfinálovém zápase bohužel nerozhodovaly fotbalové schopnosti, ale spíše zákeřnosti a nefér hra. Zápas mezi Young Horses a týmem Nevyhrajem nebyl dohrán. Tým Nevyhrajem se rozhodl neriskovat své zdraví a turnaj opustil. Postoupil tedy tým Young Horses.

Semifinále nabídlo zajímavou podívanou. Hráči Black Panthers se dostali do vedení proti Laziu 1:0. Lazio se však nevzdalo a výsledek otočilo ve svůj prospěch a výhrou 2:1 se prokousalo do finále.

Druhé semifinále bylo jasnější. Hráči Galacticos se radovali z výhry 5:3 nad týmem Young Horses.

V zápase o 3. místo se střetli poražení semifinalisté, a to týmy Young Horses a Black Panthers. Z bronzu se nakonec po výhře 6:5 radoval druhý jmenovaný tým.

Finále mezi Galacticos a Laziem bylo tím pravým finálem. Po základní hrací době skončil stav 3:3 a o vítězi musely rozhodnout pokutové kopy. V nich byl šťastnější celek Lazia, pro něhož to bylo premiérové vítězství na Provi Cupu.

„Rád bych poděkoval všem, co se na přípravě a realizaci turnaje podíleli. Rád bych také poděkoval sponzorům, bez kterých by se turnaj neuskutečnil. Také bych rád poděkoval rozhodčím, kteří častokrát neměli snadnou úlohu a bez kterých nelze turnaj odehrát,“ řekl Ivo Procházka.

Konečné pořadí: 1. Lazio, 2. Galacticos, 3. Black Panthers, 4. Young Horses.

Nejužitečnějším hráčem turnaje se stal Josef Dudek z týmu Black Panthers.