Kolín – Pardubice B 1:1 (PK 3:2)

První půle nebyla ze strany Kolína příliš povedená. Dokonce ho dvakrát zachránila branková konstrukce. Třetí pohromu už odvrátit nedokázal. Bláha se dravým průnikem dostal až před brankáře Stehna a pohotovým obloučkem poslal hosty do vedení.

To jim ale vydrželo necelou minutu. Vzápětí na druhé straně po Brunclíkově centru hlavou vyrovnal Rybařík.

Zanedlouho mohlo být v domácích řadách ještě veseleji, ale Rybařík se svojí šancí naložil trestuhodně. Zbavil se obránce, postupoval sám na gólmana Stejskala, z dobré pozice ale přestřelil.

Po změně stran se výkon Kolína rapidně zlepšil. Byl aktivnější, dostával se častěji před bránu, žádný gól ale nedokázal vstřelit. A tak zápas dospěl do penaltového rozstřelu. Do toho již nezasáhl brankář Stejskal, který byl dvě minuty před koncem za sražení Lukeše vyloučen.

Ale ani domácí brankář Stehno do rozstřelu nezasáhl. Nahradil ho Kopecký. A volba to byla správná. Tři pokusy hostů chytil a stal se hrdinou.

„Není žádným specialistou, ale zkusili jsme něco změnit. Hlavně má dobrou postavu na penalty. A ono se to vyplatilo," pochvaloval si trenér Jiří Biško.

„S výsledkem ale moc spokojený nejsem. Chtěli jsme tři body. Podle průběhu nakonec ale dva body beru. První půli jsme ještě prováhali, ale ve druhé jsme hráli tak, jak si představuju. Jenom škoda, že jsme nedokázali proměnit šance a nerozhodli v normální hrací době," dodal Biško.

Branky: 41. Rybařík - 40. Bláha. Rozhodčí: Ježek. ŽK: 3:3. ČK: 88. Stejskal (P). Diváci: 130. Poločas: 1:1.
Kolín: Stehno (90. Kopecký) – Čapek, Šourek, R. Biško, Nešpor – Lukeš, Brunclík, Němeček (83. Bora), Borkovec – Novák (62. Seifert), Rybařík (73. Rosendorf).