FK Kolín U15 – Náchod 3:1

„Věděli jsme, že soupeř bude kvalitní, přesto jsme byli odhodláni v tomto utkání zvítězit, což se nám povedlo," uvedl vedoucí mužstva Luděk Špaček.

„Určitě nám pomohlo, že se utkání díky podmáčenému terénu odehrálo na umělé trávě. Soupeři toto hřiště moc nesvědčilo z důvodu menších rozměrů, kde nemohl upřednostnit svoje schopnosti roztáhnout hru do křídelních prostorů," podotkl Špaček.

„V prvním poločase byl soupeř lepší a po zásluze vedl do přestávky 1:0. Do druhého poločasu kluci šli s tím, že to otočí, což také dokázali. Hráli opravdu dobře, za což byli po zásluze odměněni. Jsme rádi, že kluci konečně prolomili v náš prospěch druhý poločas, což do této doby nebývalo zvykem. Spíš jsme v něm prohrávali," dodal.

Branky: Stánok 2, Hranca. Poločas: 0:1.
Sestava: Nečas – Jirsa (Šendera), Hartig, Vondráček, Procházka – Hranca, Kopáček (Matoušek), Vejr, Souček (Píša) – Stánok, Franc (Šindelář).

FK Kolín U14 – Náchod 2:5

„Opět po hrubých chybách v obraně jsme v poločase prohrávali o dvě branky," hlesl trenér Radek Pařez.

„Ve druhé půlce jsme snížili a dostali se do hry. Opět ale zaspal krajní obránce a o utkání bylo rozhodnuto. Dnes připadají všechny obdržené branky na konto obránců, a to ještě v několika šancích soupeře úspěšně zasáhli oba naši brankáři. Také je třeba připomenout neproměněnou šanci za stavu 2:3. Kdyby se dala branka, zase by se utkání odvíjelo jinak, škoda," dodal.

Branky: Rosendorf, Hobík. Poločas: 1:3.
Sestava: Křížek (57. Černý) – Klička (35. Havrda), Rosendorf (50. Kuchař), Salva, Bukač – Mužík, Nekolný, O. Novák, Drobný – Matějka (64. Sýkora), Hobík.