„Zápas se nám vůbec nepovedl. Byl to třetí venkovní zápas, který jsme nezvládli,“ posteskl si trenér Jaroslav Havrda.

„V poslední době máme problémy v obranné činnosti. Sice se snažíme hrát, ale dostáváme góly. Ve Zbuzanech to byl od nás špatný výkon,“ přiznal.

O osudu utkání rozhodly vstupy do obou poločasů. Kolín v nich pokaždé inkasoval.

„První gól jsme dostali po autovém vhazování a následném centru do vápna. Pak jsme byli opticky lepší, ale hráli jsme pouze po vápno. Příležitost jsme neměli. Pouze Veselý a Němeček se dostali do takové pološance. Dobře jsme nevstoupili ani do druhé půle. Domácí byli důraznější a agresivnější. Začali jsme hrát až za stavu 0:3. Měli jsme tři velké šance, ale spíš to bylo proto, že domácí polevili, než že bychom měli tlak. Z výkonu hráčů jsem zklamaný,“ dodal nazlobený Jaroslav Havrda.

PROTI ČÁSLAVI JIŽ TUTO STŘEDU

Kolín nyní čeká poslední zápas v letošní sezoně. Ten odehraje na domácím hřišti již tuto středu. Od 18 hodin hostí sousední Čáslav.

„Proti Čáslavi bychom se chtěli rozloučit důstojným výkonem. Hlavně z toho důvodu, abychom měli čistou hlavu do nové sezony a také kvůli našim fanouškům. Nechceme, aby z našich zápasů chodili domů naštvaní,“ podotkl Havrda.

Regionální derby slibuje atraktivní podívanou. „Nečekám lehký zápas. Čáslav se v poslední době výsledkově i herně zvedla. Navíc její pojetí fotbalu nám moc nevoní,“ dodal kolínský šéf lavičky.

Branky: 13. Laušman, 50. a 63. Klesa, 87. Veliký. Poločas: 1:0.
Kolín: Pellegrini – Biško, Šourek, Nešpor, Seifert (60. Mlynka) – Vácha, Čapek, Živný, Šindelář (60. Puk), Němeček (72. Koděra) – Veselý (68. Křelina).