„Chtěli jsme tři body, máme dva. Na jednu stranu spokojený nejsem, že jsme naplno nebodovali, na druhou ano. Neprohráli jsme a získali druhý bod v penaltách," řekl po utkání trenér Kolína Jiří Biško.

„Rozhodlo to, že jsme v první půli neproměnili tři vyložené šance. Na malém a úzkém hřišti v Ostré nám pak už domácí toho moc nedovolili, hlavně jsme se nedostali k naší kombinační hře. Přizpůsobili jsme se jejich hře nakopávaných míčů, což nám nesvědčí," dodal Jiří Biško.

„Byla to bitva," přiznal vedoucí kolínského mužstva Pavel Fiši.

„V prvním poločase jsme měli tři tutovky, žádnou ale neproměnili. Po změně stran jsme se již do pořádného zakončení nedostali. Hra nebyla z naší strany příliš valná. Domácí měli za celý zápas jednu šanci, jinak se k ničemu nedostali. Kdyby Rybařík v úvodu netrefil pouze brankáře a dal branku, zápas by se vyvíjel jinak. Ale na kdyby se nehraje," dodal Pavel Fiši.

„Utkali jsme se s kvalitním týmem, jedním z favoritů soutěže. S ním jsme sehráli dobrou partii. Na úvod sezony jsme sehráli výborné utkání před výbornou návštěvou," řekl po zápase trenér Ostré Jiří Kafka.

„V první půli Kolín ukázal svoji zkušenost. My jsme se ale ve druhém poločase hodně zlepšili a vytvořili jsme si dvě velké příležitosti. Ale bohužel nám to tam nespadlo. Bod je pro nás dobrý," dodal Kafka.

Rozhodčí: Šimek. ŽK: 1:2. Diváci: 370.
Kolín: Stehno – Čapek, R. Biško, Šourek, Nešpor – Lukeš (78. Ludvíček), Brunclík, Němeček, Seifert (67. M. Novák) – Rybařík, Veliký (46. Borkovec).