„Dnes to z naší strany nebylo ideální. Hra postrádala tempo, chyběl nám pohyb a organizace hry. Jediné, čeho si cením je, že hráči hráli do devadesáté minuty na vítězství. Musím říct, že vyhrál šťastnější tým a tím jsme byli my," uvedl trenér Jaroslav Havrda.

Kolín měl v první půli náznaky šancí, do černého ale nemířil. „Prvních dvacet minut z naší strany bylo slušných. Velkou šanci měl Vácha, ale mířil jen do boční sítě. Poté jsme vyklidili střed pole a nebylo to podle našich představ. Vázla nám kombinace a vyprodukovali jsme několik laciných ztrát a domácí chodili do nebezpečných brejků. To byla pasáž, která nás stála spoustu sil," podotkl Jaroslav Havrda.

Po změně stran střídal Kolín lepší okamžiky s horšími. „Druhou půli jsme hráli střídavě. Když už nastalo zlepšení, vzápětí jsme měli hluchou pasáž. Naše hra neměla kvalitu. Takhle to bylo pořád dokola.

Derby s Čáslaví se hraje v pátek

Kolínu patří v divizní skupině C pátá příčka. Sezonu zakončí domácím utkáním proti Čáslavi. To se hraje již v pátek od 17.30 hodin.

Kolín: Ptáček – Čapek, Šourek, O. Puk, Nešpor – Volavka, Seifert (60. Biško), Brunclík, Vácha (78. Bora) – Jindřich (71. M. Puk), Němeček.