„Věděli jsme, že nás nečeká jednoduché utkání, protože Turnov několikrát ukázal svoji kvalitu. Určitý moje sympatie má v tom, že za každé situace hraje stejně. Je to jeden z nejfotbalovějších týmů, s kterým jsme se utkali. A svoji kvalitu předvedl i u nás," uvedl trenér Kolína Jaroslav Havrda.

Jako první skóroval Turnov. Nedorozumění Nešpora s Ptáčkem využil Petrlák. Kolín zanedlouho vyrovnal. Vácha našel zpětnou přihrávkou Čapka, který ranou pod břevno málem protrhl síť.

Rozhodnutí přišlo v 73. minutě. Nešporův centr si srazil do vlastní sítě Tvrdý. V závěru mohl Kolín přidat pojistku, Martin Puk ale sám před brankářem mířil trestuhodně vedle.

„Nám se povedl vstup do utkání, bohužel ze dvou obrovských šancí jsme ani jednou neskórovali. Naopak hosté udeřili z ničeho. Zahrávali jsme malou domů, čehož využil jejich hráč a díky tomu se dostali do vedení. Nám chyběl klid v koncovce. Pak se nám po krásné akci podařilo vyrovnat. Ve druhé půli se hosté zatáhli a hráli na remízu. My do nich pořád bušili. Odměnou pro nás byl druhý gól. Jenom škoda, že jsme nepřidali pojistku, protože závěr byl trošku hektický. Klukům musím poděkovat, ukázali charakter," dodal Havrda.

Branky: 32. Čapek, 74. Tvrdý vlastní – 23. Petrlák. Poločas: 1:1.
Kolín: Ptáček – Biško, Šourek, O. Puk, Nešpor – Vácha (74. M. Puk), Brunclík, Seifert (61. Jindřich), Čapek, Němeček (85. Volavka) – Štoček (89. Zdeňka).