„Jsme v úplně jiné fázi, mužstvo teprve skládáme dohromady, tvoříme úplně nový tým. Bylo vidět, že Most je úplně někde jinde, je delší dobu pohromadě," uvedl nový trenér Kolína Ladislav Bobek.

„Byly tam určité momenty, které potěšily, ale také spousta individuálních chyb, ze kterých padly góly. Vytvořili jsme si také nějaké příležitosti, ale ty neproměnili nebo je ve finální fázi špatně řešili. Čeká nás hodně práce, tým je ještě syrový. Věřím, že v nejbližší době dáme dohromady takový kádr, který bude schopen se porvat o záchranu ve druhé lize," dodal.

„Vytvořili jsme si řadu šancí, s tímto jsme spokojení. V prvních minutách nám trochu trvalo, než jsme se dostali do hry a než jsme vstřelili druhou branku, měli jsme s hrou Kolína trochu problémy. Když už bylo rozhodnuto, tak jsme jim dovolili dostat se do několika šancí. Na začátku sezony nikdo nečekal zázraky, odehrálo se to ale v dobrém tempu a nebylo to špatné," řekl kouč Mostu Wolfgang Jerat.

Další utkání zimní ligy sehraje Kolín ve středu 14. ledna. Od 11 hodin se na umělé trávě na Vyšehradě utká s Bohemians 1905.

Branka: 84. Bláha. Poločas: 0:1.
Kolín: Pechatý (46. Sehnal) – Sudek, Šourek, Kratochvíl, Hýbl – Bláha, Jelínek (46. Brunclík), Frejlach, Hurka – Vyhnal (15. Jukl), Jurečka.