„Výkony nejsou obecně vůbec špatné, ale rozhodují detaily. Bohužel chyby se stále opakují, jednou ji udělá ten a podruhé zase ten. Lítáme 
v tom všichni a všichni se z toho musíme dostat," řekl po minulém domácím utkání se Sokolovem (1:4) trenér Kolína Jaroslav Veselý.

Na obranu Kolína je potřeba říct, že se zatím utkal podle aktuální tabulky s těmi nejlepšími. „Nyní nám skončil těžký los, kdy z první pětky máme čtvrtý mančaft za sebou. A teď uvidíme realitu, na co skutečně máme, protože 
s těmito soupeři budou mít problémy i jiné týmy, o čemž se přesvědčila třeba Olomouc," podotkl Veselý.

„Snad pro nás nyní přijdou hratelnější soupeři," dodal.

Kolín se trápí v obraně, zejména pak ale v útoku. Sice dal dva góly, ale oba byly ze standardních situací. „Není náhoda, že jsme za čtyři zápasy nedali gól ze hry a to mě trápí úplně nejvíc. Nyní se musíme připravit na zápas ve Frýdku a doma s Varnsdorfem," dodal Veselý.

„Kolín jsem viděl před dvěma týdny na vlastní oči v Karviné, kde jeho hráči podali velmi kompaktní a dobrý výkon. Prohráli 0:1 až gólem v poslední minutě, navíc z penalty. Nečeká nás vůbec lehký zápas, ale toužíme po třítisícové návštěvě a věříme, že diváky nezklameme," nechal se slyšet na klubových stránkách domácí lodivod Vladimír Goffa.

Podaří se konečně Kolínu prolomit černou sérii?