„Jsem strašně zklamaný, hlavně z výkonu ve druhé půli, kde jsme podali ostudný výkon. Díky svoji lehkovážností jsme se připravili o tři body,“ zlobil se trenér Jaroslav Havrda.

Kolín chtěl po čtyřech předchozích klopýtnutích konečně naplno bodovat a tomuto cíli šel naproti. Do vedení ho poslal Janecký, který z levé strany prostřelil brankáře Krátkého. Chvíli předtím to zkoušel z druhé strany, na gólmana Vysokého Mýta ale nevyzrál. O minutu později už mohl naopak slavit.

O pět minut později ale bylo vyrovnáno. Z ničeho nic se k míči dostal Rezek a prostřelil Kadlece.

Už se zdálo, že tímto stavem skončí i první poločas. V jeho posledních vteřinách se ale k míči dostali domácí a po závaru skórovali. Hlavou se trefil Janecký.

Pro hosty to byla ledová sprcha. V téměř letním počasí ale nebyla dost ledová. Po hodině hry bylo opět vyrovnáno. Domácí zadáci nepokryli Rezka a jeden z nejmenších hráčů na hřišti se prosadil hlavou.

Hráči Kolína se nevzdali a chtěli získat tři body. Jejich snaha ale byla křečovitá. Toho využili hosté a opět udeřili. Definitivně. Na konci pěkné kombinace stál střídající Štěpánek. A to chvíli na to trefil kapitán Fikejz hlavou břevno.

„Není normální, abychom ztratili vedení z ojedinělé akce a soupeř dal na 2:2. Díky tomu jsme se položili a poté se už do ničeho nedostali. Díky bojácnosti jsme se nedokázali ve druhé půli dostat do tempa a proto jsme ztratili zápas. Soupeři musím pogratulovat, protože šel za vítězstvím víc. Mrzí mě ale, že nechtěl tolik hrát fotbal, ale takový fotbal je, že dokáže být krutý a zároveň hezký,“ dodal Havrda.

Branky: 24. a 45. Janecký – 29. a 63. Rezek, 75. Štěpánek. Poločas: 2:1.
Kolín: Kadlec – Živný, Šourek, Nešpor, Seifert – Veselý (63. Jindřich), Čapek (86. O. Puk), Němeček (83. Záhora) – Vácha, Janecký, Mlynka (77. M. Puk).