VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, víkend 13. a 14. září

Střední Čechy/ O víkend plný fotbalu se znovu postaraly i mládežnické soutěže. Hrálo se o další body v ligových, divizních i krajských soutěžích dorostu a žáků.

15.9.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jan Hájek

Česká liga dorostu
6. kolo: Slavia Praha – SK Kladno 1:1 (starší), 0:1 (mladší), Jablonec – Most B 1:1, 4:1, Ml. Boleslav – Č. Budějovice B 1:0, 0:1, N. Bydžov – Liberec 3:2, 0:6, Sparta Praha B – Hr. Králové B 5:0, 4:1, Teplice B – Meteor Praha 0:2, 0:1, Pardubice – Bohemians 1905 B 5:1, 1:1, Plzeň B – Motorlet 0:1, 1:3.
Starší
1. Ml. Boleslav 6 5 0 1 21:7 15
2. Meteor Praha 6 4 2 0 10:5 14
3. Motorlet 6 3 2 1 9:6 11
4. Sparta Praha B 6 3 1 2 13:8 10
5. Č. Budějovice B 6 3 1 2 13:10 10
6. Liberec 6 3 1 2 14:12 10
7. Nový Bydžov 6 3 1 2 11:10 10
8. Teplice B 6 3 1 2 7:6 10
9. Pardubice 6 3 0 3 10:9 9
10. Most B 6 1 5 0 7:6 8
11. Hr. Králové B 6 2 2 2 7:15 8
12. Slavia Praha B 6 2 1 3 11:10 7
13. Jablonec 6 1 2 3 8:10 5
14. Plzeň B 6 1 0 5 6:11 3
15. Kladno 6 0 3 3 3:11 3
16. Bohemians 05 B 6 0 0 6 6:20 0
Mladší
1. Slavia Praha B 6 5 0 1 14:3 15
2. Kladno 6 4 1 1 17:8 13
3. Sparta Praha B 6 4 1 1 18:10 13
4. Liberec 6 3 2 1 15:7 11
5. Jablonec 6 3 2 1 10:5 11
6. Pardubice 6 3 1 2 10:9 10
7. N. Bydžov 6 3 1 2 11:14 10
8. Č. Budějovice B 6 3 1 2 8:12 10
9. Teplice B 6 3 0 3 10:9 9
10. Ml. Boleslav 6 2 1 3 9:7 7
11. Motorlet 6 2 0 4 11:13 6
12. Meteor Praha 6 1 3 2 8:11 6
13. Plzeň B 6 2 0 4 10:15 6
14. Hr. Králové B 6 1 1 4 8:14 4
15. Most B 6 1 0 5 6:17 3
16. Bohemians 05 B 6 0 2 4 4:15 2
Česká divize dorostu
Skupina A
6. kolo: Vikt. Žižkov – ZČE Plzeň 3:0, 5:0, Domažlice – Písek 3:1, 0:3, Vlašim – Sp. Příbram 2:4, 0:5, Rokycany – 1. FK Příbram B 2:4, 1:4, Klatovy – Prachatice 4:2, 1:0, Benešov – Strakonice 3:0, 0:0, Motorlet Praha B – Sezimovo Ústí 4:1, 4:0.
Starší
1. Sez. Ústí 5 4 0 1 16:7 12
2. Motorlet B 5 3 1 1 12:5 10
3. Písek 5 3 1 1 10:5 10
4. Prachatice 5 3 1 1 9:5 10
5. Domažlice 5 3 1 1 7:6 10
6. Sp. Příbram 5 3 0 2 12:12 9
7. Benešov 5 3 0 2 9:10 9
8. Klatovy 5 2 2 1 9:6 8
9. 1. FK Příbram B 5 2 1 2 7:10 7
10. Vikt. Žižkov 5 2 0 3 12:8 6
11. Rokycany 5 1 0 4 7:17 3
12. ZČE Plzeň 5 0 2 3 4:9 2
13. Strakonice 5 0 2 3 2:8 2
14. Vlašim 5 0 1 4 4:12 1
Mladší
1. Vikt. Žižkov 5 4 1 0 17:2 13
2. 1. FK Příbram B 5 4 1 0 17:5 13
3. Sez. Ústí 5 3 1 1 15:9 10
4. Motorlet B 5 3 0 2 12:11 9
5. ZČE Plzeň 5 2 2 1 12:10 8
6. Písek 5 2 2 1 7:6 8
7. Klatovy 5 2 1 2 6:8 7
8. Benešov 5 2 1 2 12:17 7
9. Sp. Příbram 5 2 0 3 9:7 6
10. Prachatice 5 2 0 3 5:8 6
11. Strakonice 5 1 2 2 4:5 5
12. Rokycany 5 1 1 3 5:12 4
13. Domažlice 5 1 0 4 4:11 3
14. Vlašim 5 0 0 5 0:14 0
Skupina B
6. kolo: Č. Lípa – Děčín 2:0, 3:0, Libuš – Podolí 4:2, 2:0, Sokolov – Varnsdorf 2:0, 2:0, Meteor Praha B – K. Vary 3:1, 6:0, Roudnice – Kladno B 0:0, 1:0, Dukla Praha – Ústí n. L. 2:3, 3:1, Blšany – Junior Praha 3:1, 3:1.
Starší
1. Sokolov 5 5 0 0 17:3 15
2. Dukla Praha 5 4 0 1 21:5 12
3. Ústí n. L. 5 4 0 1 17:7 12
4. Varnsdorf 5 3 1 1 12:5 10
5. Kladno 5 3 1 1 7:7 10
6. Meteor Praha B 5 2 1 2 9:6 7
7. K. Vary 5 2 1 2 11:11 7
8. Česká Lípa 5 2 0 3 8:14 6
9. Blšany 5 2 0 3 9:17 6
10. Děčín 5 1 1 3 3:5 4
11. Roudnice 5 1 1 3 6:10 4
12. Libuš 5 1 1 3 10:18 4
13. Junior Praha 5 1 1 3 4:14 4
14. Podolí 5 0 0 5 7:19 0
Mladší
1. Dukla Praha 5 5 0 0 20:7 15
2. Meteor Praha B 5 4 1 0 14:4 13
3. Sokolov 5 4 1 0 12:4 13
4. Libuš 5 4 0 1 15:7 12
5. Podolí 5 4 0 1 11:3 12
6. Roudnice 5 3 0 2 12:5 9
7. Česká Lípa 5 3 0 2 14:9 9
8. Ústí n. L. 5 2 1 2 9:6 7
9. Varnsdorf 5 1 0 4 8:13 3
10. Blšany 5 1 0 4 8:19 3
11. Děčín 5 1 0 4 2:13 3
12. K. Vary 5 1 0 4 5:17 3
13. Kladno 5 0 1 4 4:11 1
14. Junior Praha 5 0 0 5 4:20 0
Skupina C
6. kolo: Chrudim – Ml. Boleslav B 1:5, 1:0, Čáslav – Nymburk 5:1, 8:3, FK Kolín – Liberec B 2:2, 2:1, Náchod/Deštné – Pardubice B 0:2, 0:1, Rapid Liberec – Pěnčín/Turnov 2:1, 2:4, Jablonec B – Choceň 3:0, 6:1, Dvůr Králové – Olymp. Hr. Králové 2:0, 1:3.
Starší
1. Ml. Boleslav B 5 3 2 0 14:5 11
2. FK Kolín 5 3 1 1 9:6 10
3. Dvůr Králové 5 3 0 2 7:3 9
4. Jablonec B 5 3 0 2 10:8 9
5. Rapid Liberec 5 3 0 2 8:7 9
6. AFK Chrudim 5 3 0 2 9:10 9
7. Pardubice 5 2 2 1 7:4 8
8. Čáslav 5 2 1 2 13:10 7
9. Liberec B 5 2 1 2 11:9 7
10. Ol. Hr. Králové 5 2 1 2 8:9 7
11. Choceň 5 2 0 3 6:10 6
12. Pěnčín/Turnov 5 1 1 3 7:12 4
13. Náchod/Deštné 5 0 2 3 5:11 2
14. Nymburk 5 0 1 4 3:13 1
Mladší
1. Chrudim 5 5 0 0 14:2 15
2. FK Kolín 5 4 1 0 12:4 13
3. Ol. Hr. Králové 5 4 0 1 18:2 12
4. Ml. Boleslav B 5 3 1 1 19:3 10
5. Čáslav 5 3 0 2 13:8 9
6. Jablonec B 5 3 0 2 15:11 9
7. Pardubice 5 2 1 2 6:5 7
8. Náchod/Deštné 5 2 1 2 13:14 7
9. Pěnčín/Turnov 5 2 1 2 10:20 7
10. Liberec B 5 2 0 3 14:10 6
11. Rapid Liberec 5 1 0 4 12:15 3
12. Dvůr Králové 5 1 0 4 7:19 3
13. Choceň 5 0 1 4 3:20 1
14. Nymburk 5 0 0 5 3:26 0
Česká liga žáků
6. kolo: Slavia Praha – Ml. Boleslav 5:0 (starší), 3:0 (mladší), Pardubice – Hořovicko 22:0, 3:0, Bohemians 1905 – Č. Budějovice 3:0, 0:2, Hr. Králové – Teplice 1:0, 1:1, 1. FK Příbram – Plzeň 2:0, 3:1, Liberec – Sparta Praha 2:4, 0:2, Most – Jablonec 4:0, 1:0, SK Kladno – Vejprnice 0:0, 9:0.
Starší
1. Bohemians 1905 6 6 0 0 17:3 18
2. Slavie Praha 6 5 0 1 33:6 15
3. Most 6 4 1 1 13:5 13
4. Příbram 6 4 0 2 12:5 12
5. Hr. Králové 6 4 0 2 12:8 12
6. Sparta Praha 6 4 0 2 11:9 12
7. Kladno 6 3 1 2 13:10 10
8. Teplice 6 3 0 3 19:12 9
9. Plzeň 6 3 0 3 15:8 9
10. Č. Budějovice 6 2 1 3 26:14 7
11. Ml. Boleslav 6 2 1 3 20:14 7
12. Liberec 6 2 1 3 8:13 7
13. Pardubice 6 2 0 4 27:10 6
14. Jablonec 6 1 0 5 4:14 3
15. Vejprnice 6 0 1 5 1:14 1
16. Hořovicko 6 0 0 6 0:86 0
Mladší
1. Sparta Praha 6 5 1 0 9:0 16
2. Příbram 6 5 0 1 29:2 15
3. Teplice 6 4 1 1 17:7 13
4. Č. Budějovice 6 4 1 1 15:8 13
5. Hr. Králové 6 3 3 0 15:3 12
6. Plzeň 6 4 0 2 15:8 12
7. Slavia Praha 6 3 2 1 16:4 11
8. Jablonec 6 3 1 2 10:6 10
9. Kladno 6 3 0 3 16:14 9
10. Most 6 3 0 3 6:13 9
11. Liberec 6 2 1 3 13:13 7
12. Pardubice 6 1 0 5 6:11 3
13. Bohemians 1905 6 1 0 5 7:18 3
14. Ml. Boleslav 6 1 0 5 4:15 3
15. Hořovicko 6 1 0 5 5:20 3
16. Vejprnice 6 0 0 6 3:44 0
Česká divize žáků
Skupina A
6. kolo: Č. Budějovice B – Tachov 3:0, 1:4, Vikt. Plzeň B – Písek 1:3, 0:1, Motorlet – Klatovy 5:0, 7:0, Bohemians 1905 B – Slavia Praha B 0:2, 0:2, 1. FK Příbram B – Tábor 1:2, 2:2, Podolí – Strakonice 3:0, 1:1, Doubravka – Jindř. Hradec 2:1, 4:1.
Starší
1. Motorlet 5 5 0 0 21:0 15
2. Slavie Praha B 5 4 0 1 21:1 12
3. Podolí 5 4 0 1 12:4 12
4. Č. Budějovice 5 3 1 1 8:2 10
5. Doubravka 5 3 0 2 10:11 9
6. Tábor 5 3 0 2 8:13 9
7. Písek 5 2 2 1 8:7 8
8. J. Hradec 5 2 0 3 9:6 6
9. Tachov 5 2 0 3 3:19 6
10. Plzeň B 5 1 1 3 8:12 4
11. Příbram B 5 1 1 3 9:14 4
12. Bohemians 05 B 5 1 0 4 4:11 3
13. Klatovy 5 0 2 3 3:13 2
14. Strakonice 5 0 1 4 5:16 1
Mladší
1. Motorlet 5 5 0 0 28:1 15
2. Podolí 5 3 1 1 22:3 10
3. Slavie Praha B 5 3 1 1 15:7 10
4. Písek 5 3 0 2 10:9 9
5. Strakonice 5 2 2 1 12:6 8
6. Bohemians 05 B 5 2 2 1 11:7 8
7. 1. FK Příbram B 5 2 1 2 8:14 7
8. Č. Budějovice B 5 2 1 2 4:11 7
9. Klatovy 5 2 0 3 12:14 6
10. Tachov 5 1 2 2 14:14 5
11. Tábor 5 1 2 2 12:16 5
12. Doubravka 5 1 2 2 7:13 5
13. J. Hradec 5 1 0 4 2:20 3
14. Plzeň B 5 0 0 5 3:25 0
Skupina B
6. kolo: K. Vary – Bílina 2:3, 2:1, Junior Praha – Dukla Praha 0:1, 6:3, Ústí n. L. – Teplice B 1:2, 3:1, Meteor Praha – Stará Boleslav 2:0, 5:0, Ostrov – Sparta Praha B 0:5, 0:10, Most B – Sokolov 1:4, 1:3, Neratovice – Vikt. Žižkov 0:0, 0:2.
Starší
1. Sokolov 5 5 0 0 23:4 15
2. Teplice B 5 5 0 0 15:3 15
3. Dukla Praha 5 4 0 1 25:3 12
4. Meteor Praha 5 3 1 1 7:3 10
5. Sparta Praha B 5 3 0 2 19:6 9
6. Most B 5 3 0 2 18:10 9
7. Vikt. Žižkov 5 2 2 1 10:1 8
8. Neratovice 5 2 2 1 7:3 8
9. Ústí n. L. 5 2 1 2 9:8 7
10. Junior Praha 5 1 0 4 3:8 3
11. St. Boleslav 5 1 0 4 6:17 3
12. Bílina 5 1 0 4 7:28 3
13. K. Vary 5 0 0 5 2:24 0
14. Ostrov 5 0 0 5 2:35 0
Mladší
1. Sparta Praha B 5 5 0 0 31:3 15
2. K. Vary 5 5 0 0 18:6 15
3. Ústí n.L. 5 4 0 1 13:4 12
4. Sokolov 5 3 1 1 18:7 10
5. Meteor Praha 5 3 1 1 15:9 10
6. Dukla Praha 5 2 1 2 14:12 7
7. Junior Praha 5 2 1 2 14:20 7
8. Neratovice 5 2 0 3 14:11 6
9. Vikt. Žižkov 5 2 0 3 7:6 6
10. Most B 5 1 1 3 6:14 4
11. St. Boleslav 5 1 0 4 5:17 3
12. Teplice B 5 0 2 3 9:15 2
13. Bílina 5 0 2 3 5:18 2
14. Ostrov 5 0 1 4 3:30 1
Skupina C
6. kolo: Pardubice B – Hr. Králové B 0:2, 2:0, Olymp. Hr. Králové – Rychnov n. K. 0:1, 5:0, FK Kolín – Chrudim 0:2, 4:1, Náchod/Deštné – Ml. Boleslav B 0:3, 3:0, Liberec B – Nový Bydžov 2:7, 0:4, Nymburk – Vysoké Mýto 1:1, 0:6, Svitavy – Čáslav 1:0, 0:0:
Starší
1. N. Bydžov 5 5 0 0 15:2 15
2. Nymburk 5 4 1 0 13:4 13
3. Chrudim 5 3 1 1 17:9 10
4. Ml. Boleslav B 5 3 1 1 12:5 10
5. Hr. Králové B 5 3 1 1 8:4 10
6. V. Mýto 5 3 1 1 7:4 10
7. Pardubice 5 3 0 2 14:8 9
8. Náchod 5 2 0 3 5:9 6
9. Čáslav 5 1 1 3 5:10 4
10. Rychnov n. K. 5 1 1 3 4:12 4
11. Liberec B 5 1 1 3 8:18 4
12. FK Kolín 5 1 0 4 5:11 3
13. Svitavy 5 1 0 4 4:10 3
14. Ol. Hr. Králové 5 0 0 5 3:14 0
Mladší
1. Náchod/Deštné 5 4 1 0 11:2 13
2. N. Bydžov 5 4 0 1 21:4 12
3. Chrudim 5 4 0 1 14:9 12
4. Čáslav 5 3 2 0 17:2 11
5. Svitavy 5 3 1 1 22:4 10
6. Pardubice 5 3 0 2 18:12 9
7. Ol. Hr. Králové 5 3 0 2 11:6 9
8. FK Kolín 5 3 0 2 9:9 9
9. V. Mýto 5 2 0 3 11:11 6
10. Hr. Králové B 5 2 0 3 6:12 6
11. Ml. Boleslav B 5 1 0 4 3:8 3
12. Liberec B 5 1 0 4 9:15 3
13. Rychnov n. K. 5 0 0 5 5:17 0
14. Nymburk 5 0 0 5 1:47 0
Dorost – Krajský přebor
6. kolo: SK Rakovník – Neratovice 1:3 (starší), 1:1 (mladší), Kosmonosy – Hořovicko 3:1, 0:4, Kutná Hora – Dobříš 2:0, 2:0, Beroun – AFK Kolín 0:6, 3:2, St. Boleslav – Novo Kladno 3:2, 3:2, Kralupy – Čelákovice 3:2, 0:0, Brandýs n. L. – FK Kolín B 0:1, 4:1, Slaný – Velim 3:2, 5:2:
Starší
1. Slaný 6 5 0 1 17:10 15
2. Velim 6 4 0 2 18:8 12
3. Kutná Hora 6 4 0 2 16:6 12
4. Kosmonosy 6 4 0 2 17:8 12
5. AFK Kolín 6 4 0 2 16:12 12
6. St. Boleslav 6 4 0 2 22:22 12
7. Neratovice 6 3 1 2 13:12 10
8. Čelákovice 6 3 0 3 13:14 9
9. Beroun 6 3 0 3 6:12 9
10. Rakovník 6 2 2 2 11:10 8
Hořovicko 6 2 2 2 11:10 8
12. Kralupy 6 2 1 3 13:15 7
13. FK Kolín B 6 2 0 4 10:15 6
14. Novo Kladno 6 2 0 4 9:16 6
15. Dobříš 6 1 0 5 6:16 3
16. Brandýs n. L. 6 0 0 6 5:17 0
Mladší
1. Kutná Hora 6 6 0 0 16:3 18
2. SK Rakovník 6 5 1 0 16:6 16
3. Brandýs n. L. 6 5 0 1 19:7 15
4. Neratovice 6 4 2 0 22:5 14
5. Hořovicko 6 4 1 1 33:8 13
6. St. Boleslav 6 4 0 2 14:14 12
7. Beroun 6 3 2 1 13:14 11
8. Slaný 6 2 1 3 16:14 7
9. Dobříš 6 2 0 4 9:18 6
10. Velim 6 1 2 3 13:16 5
11. Kralupy 6 1 2 3 5:14 5
12. Novo Kladno 6 1 1 4 10:18 4
13. FK Kolín B 6 1 0 5 9:17 3
14. Kosmonosy 6 0 3 3 5:14 3
15. Čelákovice 6 0 2 4 2:9 2
16. AFK Kolín 6 0 1 5 3:28 1
Dorost – I. A třída
Skupina A
4. kolo: Jun. Kralupy – Loděnice 1:4, Kročehlavy – Komárov 6:1, Králův Dvůr – Zdice 4:1, N. Strašecí – Velvary 4:2, Obříství – Sp. Kladno 1:1, Libiš – Tn. Rakovník 3:1, Pš. Mělník – Brandýsek 6:1.
1. Kročehlavy 4 4 0 0 25:4 12
2. Pš. Mělník 4 4 0 0 21:2 12
3. Králův Dvůr 4 3 0 1 17:13 9
4. Komárov 4 3 0 1 12:12 9
5. Loděnice 4 2 2 0 10:4 8
6. Velvary 4 2 0 2 5:6 6
7. Zdice 4 2 0 2 5:7 6
8. Sp. Kladno 4 1 2 1 4:13 5
9. Brandýsek 4 1 1 2 4:12 4
10. Libiš 4 1 0 3 4:5 3
11. Tn. Rakovník 4 1 0 3 6:9 3
12. N. Strašecí 4 1 0 3 11:16 3
13. Obříství 4 0 1 3 2:8 1
14. Kralupy 4 0 0 4 5:20 0
Skupina B
4. kolo: Jirny – Luštěnice 2:1, Všechlapy – Dol. Bousov 2:2, Velký Borek – Čejetice 1:3, Pěčice – Zeleneč 3:0, Akuma MB – Mn. Hradiště 0:5, Kost. Hlavno – Semice 1:4, Byšice – Krnsko 1:4.
1. Mn. Hradiště 4 3 1 0 18:3 10
2. Čejetice 4 3 1 0 12:4 10
3. Pěčice 4 3 1 0 11:3 10
4. Jirny 4 3 0 1 11:4 9
5. Zeleneč 4 2 1 1 12:7 7
6. Všechlapy 4 2 1 1 11:10 7
7. Semice 4 2 1 1 6:6 7
8. Luštěnice 4 2 0 2 8:5 6
9. Dol. Bousov 4 1 2 1 7:8 5
10. Krnsko 4 1 0 3 6:11 3
11. Byšice 4 0 2 2 3:13 2
12. Akuma MB 4 0 1 3 4:13 1
13. Kost. Hlavno 4 0 1 3 4:16 1
14. Velký Borek 4 0 0 4 3:13 0
Skupina C
4. kolo: Mirošovice – Paběnice 3:0, Boh. Poděbrady – Veltruby 11:2, Ovčáry – Sn. Poděbrady 4:1, Říčany – Kouřim 4:1, AFK Pečky – Kunice 7:0, Český Brod – Dol. Kralovice 2:1, Libodřice – Kluky 2:2.
1. Boh. Poděbrady 4 4 0 0 24:2 12
2. Kluky 4 3 1 0 13:4 10
3. AFK Pečky 4 3 0 1 20:5 9
4. Český Brod 4 3 0 1 20:6 9
5. Kunice 4 3 0 1 10:9 9
6. Říčany 4 2 0 2 13:11 6
7. Ovčáry 4 2 0 2 11:12 6
8. Mirošovice 4 2 0 2 7:9 6
9. Kouřim 4 2 0 2 10:15 6
10. D. Kralovice 4 1 1 2 8:9 4
11. Sn. Poděbrady 4 1 0 3 4:8 3
12. Libodřice 4 0 2 2 6:11 2
13. Paběnice 4 0 0 4 2:17 0
14. Veltruby 4 0 0 4 3:33 0
Skupina D
4. kolo: Milín – Průhonice 6:0, Teplýšovice – Všenory 1:1, Týnec n. S. – Všeradice 3:1, Nový Knín – Benešov 7:2, Jílové – Sedlčany 3:1, Lety – Votice 2:2, Sedl./Prčice – Petrovice 0:2.
1. Týnec n. S 4 3 0 1 10:5 9
2. Všenory 4 2 2 0 8:4 8
3. Votice 3 2 1 0 8:2 7
4. Jílové 4 2 1 1 13:9 7
5. Nový Knín 4 2 1 1 10:6 7
6. Sedlčany 4 2 1 1 9:5 7
7. Milín 4 2 0 2 10:6 6
8. Petrovice 4 2 0 2 7:7 6
9. Všeradice 4 1 2 1 7:8 5
10. Lety 4 1 2 1 6:7 5
11. Sedl./Prčice 4 1 1 2 3:4 4
12. Teplýšovice 4 1 1 2 4:6 4
13. Benešov 4 0 0 4 6:18 0
14. Průhonice 3 0 0 3 1:15 0
Žáci – Krajský přebor
6. kolo: Sedlčany – Lysá n. L. 12:1 (starší), 0:8 (mladší), Kosmonosy – Benešov 1:0, 0:5, Čelákovice – Dobříš 7:0, 6:0, SK Kladno B – SK Rakovník 1:1, 0:0, Mn. Hradiště – Beroun 0:2, 0:3, Sp. Příbram – Jílové 1:1, 1:2, Vlašim – Kutná Hora 4:1, 4:0, Tn. Rakovník – Mělník 0:1, 1:4.
Starší
1. Sedlčany 6 5 1 0 35:5 16
2. SK Rakovník 6 5 1 0 30:3 16
3. Beroun 6 5 1 0 21:5 16
4. Vlašim 6 3 2 1 14:7 11
5. Jílové 6 3 2 1 12:5 11
6. SK Kladno 6 3 1 2 12:9 10
7. Mn. Hradiště 6 3 1 2 9:7 10
8. Pš. Mělník 6 2 2 2 7:7 8
9. Benešov 6 2 1 3 11:12 7
10. Čelákovice 6 1 3 2 9:12 6
11. Sp. Příbram 6 1 3 2 6:12 6
12. Kosmonosy 5 2 0 3 3:9 6
13. Tn. Rakovník 6 1 0 5 5:18 3
14. Lysá n. L. 6 1 0 5 11:32 3
15. Kutná Hora 5 0 2 3 3:11 2
16. Dobříš 6 0 0 6 3:37 0
Mladší
1. Benešov 6 6 0 0 25:4 18
2. SK Kladno 6 5 1 0 28:0 16
3. Vlašim 6 5 1 0 20:1 16
4. Čelákovice 6 4 1 1 25:6 13
5. Pš. Mělník 6 4 1 1 13:7 13
6. SK Rakovník 6 3 1 2 15:7 10
7. Beroun 6 3 0 3 22:16 9
8. Mn. Hradiště 6 3 0 3 13:14 9
9. Dobříš 6 3 0 3 12:24 9
10. Jílové 6 2 1 3 12:26 7
11. Sp. Příbram 6 1 1 4 5:9 4
12. Tn. Rakovník 6 1 1 4 3:11 4
13. Lysá n. L. 6 1 0 5 19:19 3
14. Kosmonosy 5 1 0 4 7:30 3
15. Kutná Hora 5 1 0 4 3:29 3
16. Sedlčany 6 0 0 6 5:24 0
Žáci – I. A třída
Skupina A
4. kolo: SK Rakovník B – Králův Dvůr 2:1, 3:5, Slaný – Hořovicko B 4:2, 5:1, Velvary – Sp. Kladno 1:7, 1:12, N. Strašecí – Rožmitál 4:1, 6:2, Kročehlavy – Beroun 8:0, 9:0, Mníšek p. B.– Brandýsek 0:3, 1:2.
Starší
1. Slaný 4 3 1 0 16:8 10
2. Velvary 4 3 0 1 18:10 9
3. N. Strašecí 3 3 0 0 11:4 9
4. SK Rakovník 4 3 0 1 7:6 9
5. Kročehlavy 4 2 1 1 12:3 7
6. Králův Dvůr 3 2 0 1 9:3 6
7. Brandýsek 4 1 1 2 7:7 4
8. Kralupy 3 1 1 1 4:4 4
9. Sp. Kladno 2 1 0 1 9:4 3
10. Mníšek p. B. 3 1 0 2 3:6 3
11. Hořovicko 4 0 0 4 4:14 0
12. Rožmitál 3 0 0 3 6:18 0
13. Beroun B 3 0 0 3 1:20 0
Mladší
1. Slaný 4 4 0 0 14:2 12
2. Kročehlavy 4 3 0 1 26:7 9
3. N. Strašecí 3 3 0 0 21:2 9
4. Králův Dvůr 3 3 0 0 11:3 9
5. Hořovicko 4 2 0 2 14:10 6
6. Velvary 4 1 2 1 10:17 5
7. Brandýsek 4 1 1 2 4:12 4
8. Sp. Kladno 2 1 0 1 13:3 3
9. Mníšek p. B 3 1 0 2 3:12 3
10. SK Rakovník 4 1 0 3 10:20 3
11. Rožmitál 3 0 1 2 5:15 1
13. Kralupy 3 0 0 3 0:5 0
14. Beroun B 3 0 0 3 1:24 0
Skupina B
4. kolo: Odolena Voda – Tuchoraz 1:0, 2:2, Velim – Boh. Poděbrady 3:1, 8:0, FC Mělník – Semice 2:0, 1:1, Benátky n. J. – Sadská 2:4, 0:3, Pěčice – AFK Pečky 4:1, 7:0, Nymburk B – Libiš 2:1, 0:4, Brandýs n. L. – Velký Borek 2:0, 2:1.
Starší
1. Brandýs n. L. 4 4 0 0 13:1 12
2. Pěčice 4 3 0 1 14:3 9
3. Sadská 4 2 2 0 11:4 8
4. AFK Pečky 4 2 1 1 13:8 7
5. Velim 4 2 1 1 8:6 7
6. Nymburk B 4 2 0 2 14:5 6
7. V. Borek 4 2 0 2 9:5 6
8. FC Mělník 4 1 3 0 6:4 6
9. B. Poděbrady 4 2 0 2 6:8 6
10. Odolena Voda 4 2 0 2 5:17 6
11. Tuchoraz 4 1 0 3 2:9 3
12. Libiš 3 0 1 2 2:11 1
13. Semice 4 0 0 4 1:9 0
14. Benátky n. J. 3 0 0 3 3:17 0
Mladší
1. Velim 4 4 0 0 22:6 12
2. Pěčice 4 4 0 0 18:5 12
3. Brandýs n. L. 4 2 1 1 6:4 7
4. Velký Borek 4 2 0 2 25:9 6
5. Sadská 4 2 0 2 13:8 6
6. AFK Pečky 4 2 0 2 8:9 6
7. FC Mělník 4 1 2 1 3:3 5
8. Odolena Voda 4 1 2 1 7:9 5
9. Tuchoraz 4 1 2 1 6:11 5
10. Libiš 3 1 1 1 6:5 4
11. Semice 4 1 1 2 13:13 4
12. Nymburk B 4 1 0 3 8:16 3
13. B. Poděbrady 4 0 1 3 7:22 1
14. Benátky n. J. 3 0 0 3 0:22 0
Skupina C
4. kolo: Votice – Čerčany 1:5, 1:0, Sedl./Prčice – Sázava 5:1, 4:4, Dobřejovice – Uhl. Janovice 8:1, 1:6, Kouřim – AFK Kolín 0:3, 0:6, Říčany – FK Kolín B 3:0, 5:2, Benešov B – Malešov 11:0, 12:0, Týnec n. S. – Čáslav B odl.
Starší
1. AFK Kolín 4 4 0 0 16:0 12
2. Týnec n. S 3 3 0 0 14:2 9
3. Dobřejovice 4 3 0 1 16:7 9
4. Říčany 4 3 0 1 8:4 9
5. Sedl./Prčice 4 2 0 2 17:10 6
6. Sázava 4 2 0 2 10:10 6
7. Čerčany 4 2 0 2 11:14 6
8. Benešov B 3 1 1 1 14:5 4
9. Kouřim 4 1 1 2 8:10 4
10. Čáslav B 3 1 1 1 5:7 4
11. FK Kolín B 4 1 0 3 7:13 3
12. U. Janovice 4 1 0 3 7:25 3
13. Malešov 4 0 1 3 5:19 1
14. Votice 3 0 0 3 2:14 0
Mladší
1. AFK Kolín 4 4 0 0 24:2 12
2. Říčany 4 3 1 0 17:2 10
3. Benešov B 3 3 0 0 17:0 9
4. FK Kolín B 4 3 0 1 17:8 9
5. Votice 3 2 0 1 3:2 6
6. Sázava 4 1 2 1 11:10 5
7. Čáslav B 3 1 1 1 6:2 4
8. U. Janovice 4 1 1 2 9:9 4
9. Sedl/Prčice 4 1 1 2 10:14 4
10. Týnec n. S 3 1 0 2 1:5 3
11. Kouřim 4 1 0 3 8:20 3
12. Dobřejovice 4 1 0 3 6:19 3
13. Čerčany 4 0 2 2 5:11 2
14. Malešov 4 0 0 4 3:33 0

Autor: Vlastimil Dudáček

15.9.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Škoda Octavia - Čína
AUTOMIX.CZ
22

Tohle opravdu není Superb. Škoda v Číně prodává jednu zvláštnost

Ilustrační foto.

Revoluce ve středočeské koalici vrací do hry žákovské jízdné

KRÁTCE: Soutěží ve vyřezávání dýní, k dispozici jsou na radnici

Kolínsko - Přinášíme vám přehled kulturního dění regionu.

OBRAZEM: Daň Přibáň bavil veselým líčením strastiplných cest

Kolín – Více jak stovka především mladých lidí dorazila v pondělí do velkého sálu Městského společenského domu v Kolíně na přednášku Dana Přibáně o cestování trabanty, polským fiatem a motorkami po Austrálii a ostrovech Jihovýchodní Asie.

Výstava výtvarných prací Radost se otevřela už po třiadvacáté

Kolín /OBRAZEM/ – Číslovku dvacet tři má za svým názvem letošní výstava finálových prací celostátní přehlídky výtvarných prací osob s mentálním postižením nazvaná Radost. Na vernisáž se přijeli podívat žáci nejen z kolínských škol, ale i třeba z Ústí nad Orlicí, Mladé Boleslavi nebo Vysokého Mýta.

Středočeskému kraji bude nově vládnout ANO s ČSSD. A s komunisty

Střední Čechy – Výrazně doleva se posouvá vedení Středočeského kraje, když se zásadně mění podoba koalice vládnoucí Středočeskému kraji. Z dosavadní čtyřkoalice ve složení ANO, STAN, ODS a Nezávislí Středočeši zůstane u moci pouze hnutí ANO, které v pondělí odpoledne dosavadním partnerům písemně vypovědělo koaliční smlouvu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT