VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, výsledky krajských soutěží

Střední Čechy/ Dalším kolem pokračovaly o víkendu i krajské přebory a první I. třídy dorostu i žáků.

12.5.2008
SDÍLEJ:

Kapitán AFK Kolín Lukáš Lev se snaží obejít poděbradského Michala Nováka v zápase krajského přeboru starších dorostencůFoto: Deník/Vladimír Malinovský

Dorost – Krajský přebor
24. kolo:
Beroun – FK Kolín B 8:2, 0:5, Kosmonosy – Dobříš 2:0, 3:0, Brandýs n. L. – Votice 1:3, 0:1, Novo Kladno – Týnec n. S. 10:2, 3:1 nedohráno pro malý počet hráčů hostů, AFK Kolín – Poděbrady 1:3, 13:0, St. Boleslav – Hořovice 2:1, 2:3, Nymburk – Sedlčany 3:0, 4:2, Vlašim – Slaný 3:0. 1:1. Dohrávky: Nymburk – Novo Kladno 6:2, 2:1, Týnec n. S. – Sedlčany 0:5, 3:3.
Starší
1. Vlašim 24 17 1  6 77:32  52
2. Hořovice 24 15 4  5 59:28  49
3. Nymburk 23 15 4  4 47:16  49
4. Slaný 24 13 6  5 59:29  45
5. Beroun 24 12 7  5 66:45  43
6. Kosmonosy 24 12 6  6 49:34  42
7. Brandýs n. L. 24 14 0 10 57:45 42
8. FK Kolín B 24 11 3 10 61:64 36
9. Dobříš 24  9 6  9 46:47  33
10. St. Boleslav 24  9 4 11 42:53  31
11. Novo Kladno 24  8 4 12 59:53  28
12. AFK Kolín 23  8 3 12 46:55  27
13. Sedlčany 24  7 1 16 51:67  22
14. Boh. Poděbrady 24  6 4 14 38:80  22
15. Votice 24  6 2 16 31:56  20
16. Týnec n. S 24  1 1 22 19:103  4
Mladší
1. Hořovice 24 18 3  3 87:18  57
2. Votice 24 16 2  6 54:25  50
3. St. Boleslav 24 16 2  6 58:42  50
4. Kosmonosy 24 14 6  4 59:20  48
5. Novo Kladno 24 12 3  9 57:28  39
6. Vlašim 24 12 3  9 56:46  39
7. Beroun 24 12 3  9 49:46  39
8. FK Kolín B 24 12 2 10 58:38 38
9. Slaný 24 11 4  9 68:45  37
10. Sedlčany 24 11 4  9 69:51  37
11. Nymburk 23 10 6  7 44:37  36
12. Dobříš 24 10 3 11 56:48 33
13. AFK Kolín 23  6 1 16 52:82  19
14. Brandýs n L. 24  4 3 17 29:72  15
15. Boh. Poděbrady 24  3 0 21 29:148  9
16. Týnec n. S 24  0 3 21 15:94   3
Dorost – I. A třída
Skupina A
20. kolo:
Tn. Rakovník – Zlonice 10:4, Velvary – Lužec 5:0, Velký Borek – Mělník 1:7, Č. Kralupy – N. Strašecí 3:0, K. Kralupy – Nelahozeves 7:0, Unhošť – Sp. Kladno 3:1, Kročehlavy – Byšice 3:1.
1. Mělník 20 15 3  2 90:29  48
2. Č. Kralupy 20 15 2  3 73:20  47
3. K. Kralupy 20 14 3  3 78:24  45
4. Kročehlavy 20 12 4  4 72:32  40
5. Tn. Rakovník 20 12 3  5 77:34  39
6. N. Strašecí 20 11 3  6 82:43  36
7. Sp. Kladno 20 10 1  9 38:47  31
8. Velvary 20  8 1 11 57:65  25
9. Byšice 20  7 1 12 46:48  22
10. Velký Borek 20  6 2 12 26:50  20
11. Nelahozeves 20  6 2 12 32:65  20
12. Lužec 20  5 3 12 33:80  18
13. Unhošť 20  5 0 15 31:81  15
14. Zlonice 20  0 0 20 17:134  0
Skupina B
20. kolo:
Jirny – Dol. Bousov 4:0, Lysá n. L. – Semice 2:1, Mn. Hradiště – Litol 10:0, Pěčice – Zeleneč 1:1, Kost. Hlavno – Poděbrady 4:0, Krnsko – Luštěnice 3:0, Akuma MB – Kostomlaty 10:0. Dohrávka: Litol – Lysá n. L. 0:8.
1. Mn. Hradiště 20 16 3  1 67:18  51
2. Pěčice 20 13 5  2 66:20  44
3. Kost. Hlavno 20 14 1  5 66:30  43
4. Luštěnice 20 13 1  6 57:24  40
5. Krnsko 20 10 5  5 51:24  35
6. Sn. Poděbrady 20 10 3  7 37:31  33
7. Zeleneč 20  9 3  8 47:39  30
8. Semice 20  8 4  8 37:25  28
9. Jirny 20  8 2 10 41:35  26
10. Akuma MB 20  8 2 10 37:34  26
11. Dol. Bousov 20  6 4 10 28:45  22
12. Lysá n. L. 20  6 1 13 31:57  19
13. Kostomlaty 20  2 0 18 17:84   6
14. Litol 20  0 0 20 11:127  0
Skupina C
20. kolo:
Kluky – Stř. Skalice 4:0, U. Janovice – Kouřim 3:1, D. Kralovice – Velim 2:3, Kunice – Sázava 7:2, Veltruby – Český Brod 4:2, Pečky – Zásmuky 9:3, Říčany – Libodřice 0:0.
1. Kunice 20 17 1  2 88:23 52
2. Velim 20 17 1  2 76:22 52
3. Pečky 20 13 3  4 74:32 42
4. Český Brod 20 12 3  5 59:40 39
5. Veltruby 20 10 1  9 38:46 31
6. Říčany 20  8 6  6 50:47 30
7. Kouřim 20  8 5  7 44:47 29
8. D. Kralovice 20  7 4  9 40:38 25
9. Libodřice 20  7 4  9 42:55 25
10. Kluky 20  6 2 12 33:40 20
11. Stř. Skalice 20  3 6 11 22:69 15
12. Sázava 20  4 2 14 32:64 14
13. U. Janovice 20  3 5 12 24:58 14
14. Zásmuky 20  2 3 15 32:73  9
Skupina D
26. kolo:
Všeradice – Žebrák 3:2, Černolice – Nespeky 8:2, Loděnice – Průhonice 4:1, Rožmitál – Jílové 0:6, Nový Knín – Petrovice 0:0, Benešov – Sedl/Prčice 2:3, Králův Dvůr – Zdice 1:2. Předehrávka: Černolice – Nový Knín 4:1.
1. Černolice 21 17 3  1 103:17 54
2. Nový Knín 21 14 4  3  62:28 46
3. Jílové 20 12 5  3  50:21 41
4. Sedl/Prčice 20 12 3  5  62:29 39
5. Králův Dvůr 20 11 2  7  56:26 35
6. Všeradice 20 11 2  7  53:43 35
7. Loděnice 20 10 1  9  35:38 31
8. Zdice 20  7 6  7  42:45 27
9. Petrovice 20  7 6  7  35:46 27
10. Průhonice 20  8 2 10  36:54 26
11. Rožmitál 20  4 1 15  43:85 13
12. Benešov 20  3 3 14  43:76 12
13. Nespeky 20  3 1 16  28:99 10
14. Žebrák 20  2 1 17  23:64  7
Žáci – Krajský přebor
25. kolo:
Votice – SK Kladno 0:5, 0:4, Kosmonosy – Tn. Rakovník 0:0, 5:0, Lysá n. L. – SK Rakovník 3:1, 1:1,. Slaný – Nymburk 0:2, 3:5, Kutná Hora – Sp. Příbram 2:2, 2:2, Jílové – Mn. Hradiště 4:2, 3:1, Čelákovice – Benešov 0:3, 0:6. Dohrávka: Benešov – Jílové 5:0, 6:0.
Starší
1. Nymburk 24 20 3  1 64:12 63
2. Čáslav 23 17 5  1 66:15 56
3. Benešov 25 16 6  3 84:22 54
4. SK Kladno 24 15 5  4 85:29 50
5. Lysá n. L. 24 15 3  6 57:38 48
6. SK Rakovník 24 13 3  8 50:32 42
7. Mn. Hradiště 24 10 6  8 39:39 36
8. Kosmonosy 24  9 5 10 41:36 32
9. Jílové 25 10 2 13 51:51 32
10. Beroun 23  9 4 10 37:34 31
11. Sp. Příbram 24  6 5 13 26:45 23
12. Tn. Rakovník 24  6 5 13 24:52 23
13. Slaný 24  6 4 14 25:68 22
14. Kutná Hora 24  5 4 15 39:72 19
15. Čelákovice 24  3 2 19 21:77 11
16. Votice 24  1 0 23 10:97  3
Mladší
1. Benešov 25 22 3  0 109:5  69
2. SK Kladno 24 20 2  2 109:18  62
3. Čáslav 23 17 3  3  87:23  54
4. Beroun 23 13 5  5  48:24  44
5. Lysá n. L. 24 12 5  7  68:38  41
6. Jílové 25 13 2 10  41:35  41
7. SK Rakovník 24 12 4  8  68:36  40
8. Sp. Příbram 24 11 4  9  65:32  37
9. Kosmonosy 24 11 3 10  49:40  36
10. Mn. Hradiště 24  8 3 13  33:47  27
11. Kutná Hora 24  6 9  9  27:43  27
12. Nymburk 24  5 4 15  29:63  19
13. Čelákovice 24  6 1 17  35:91  19
14. Votice 24  4 4 16  19:105 16
15. Tn. Rakovník 24  3 3 18  10:82  12
16. Slaný 24  1 1 22  14:129  4
Žáci – I. A třída
Skupina A
20. kolo:
SK Rakovník B – Králův Dvůr 2:3, 4:1, Novo Kladno – Dobříš 0:3, 2:4, Rožmitál – Kralupy 3:1, 3:1, Hořovice B – N. Strašecí 1:1, 2:2, Rudná – Velvary 3:1, 1:0, Brandýsek – Sp. Kladno hraje se 15. 5., Kročehlavy – Zdice 0:0, 3:0 kontumačně, hosté se nedopstavili.
Starší
1. Dobříš 20 18 2  0 67:7  56
2. N. Strašecí 20 11 6  3 43:18 39
3. Rudná 20 12 1  7 48:28 37
4. SK Rakovník B 20 11 3  6 53:38 36
5. Králův Dvůr 20 10 0 10 56:53 30
6. Hořovice B 20  8 4  8 41:40 28
7. Velvary 20  8 2 10 26:35 26
8. Rožmitál 20  8 1 11 55:45 25
9. Sp. Kladno 19  7 4  8 32:39 25
10. Kralupy 20  7 4  9 26:36 25
11. Kročehlavy 20  7 2 11 26:37 23
12. Novo Kladno 20  6 5  9 34:61 23
13. Brandýsek 19  4 2 13 19:67 14
14. Zdice 20  2 4 14 16:38 10
Mladší
1. N. Strašecí 20 18 1  1 99:10 55
2. Sp. Kladno 19 15 2  2 86:13 47
3. Kročehlavy 20 15 2  3 64:18 47
4. Králův Dvůr 20 14 0  6 75:24 42
5. Dobříš 20 12 3  5 64:25 39
6. Kralupy 20 11 4  5 53:21 37
7. SK Rakovník B 20 10 1  9 40:58 31
8. Hořovice B 20  9 1 10 43:55 28
9. Rudná 20  8 3  9 28:43 27
10. Rožmitál 20  5 1 14 28:87 16
11. Velvary 20  4 1 15 23:75 13
12. Brandýsek 19  4 1 14 14:71 13
13. Novo Kladno 20  3 2 15 16:61 11
14. Zdice 20  0 0 20 10:82  0
Skupina B
20. kolo:
Beck Mělník – Krnsko 1:7, 1:3, Brandýs n. L. – Semice 1:1, 7:0, Velký Borek – Nymburk B 3:0, 15:0, Pěčice – Pečky 2:3, 1:0, Pš. Mělník – Sn. Poděbrady 14:0, 11:0, Boh. Poděbrady – Odol. Voda 1:0, 1:0, Benátky n. J. – Libiš 0:3, 3:2.
Starší
1. Pš. Mělník 20 16 0  4 91:33  48
2. Velký Borek 20 14 1  5 66:19  43
3. Semice 20 14 1  5 53:26  43
4. Pěčice 20 14 0  6 63:34  42
5. Pečky 20 13 1  6 78:36  40
6. Libiš 20 12 4  4 41:26  40
7. Brandýs n. L. 20  9 4  7 42:33  31
8. Odol. Voda 20  8 1 11 69:63  25
9. B. Poděbrady 20  7 4  9 39:34  25
10. Nymburk B 20  7 2 11 37:58  23
11. Krnsko 20  6 1 13 40:47  19
12. Benátky n. J. 20  5 2 13 26:69  17
13. Beck Mělní 20  3 2 15 26:68  11
14. Sn. Poděbrady 20  0 1 19  8:133  1
Mladší
1. Brandýs n. L. 20 19 0  1 112:6  57
2. Pš. Mělník 20 19 0  1  96:6  57
3. Velký Borek 20 15 1  4  70:17  46
4. Pěčice 20 13 1  6  86:19  40
5. Libiš 20 13 1  6  66:32  40
6. Benátky n. J. 20 12 1  7  55:39  37
7. B. Poděbrady 20 10 1  9  41:36  31
8. Semice 20  8 3  9  36:45  27
9. Nymburk B 20  8 0 12  45:94  24
10. Pečky 20  4 4 12  26:70  16
11. Odol. Voda 20  3 3 14  28:61  12
12. Krnsko 20  4 0 16  16:102 12
13. S. Poděbrady 20  2 2 16  7:71   8
14. Beck Mělník 20  1 1 18  13:99   4
Skupina C
20. kolo:
Kouřim – Vlašim 0:8, 0:3, AFK Kolín – Nespeky 9:1, 4:1, Malešov – Týnec n. S. 3:1, 0:4, Čáslav B – FK Kolín B 1:0, 0:3, Úvaly – Český Brod 2:3, 0:5, Sázava – Sedl/Prčice 1:3., 1:10, Říčany – Uhl. Janovice se hraje 19. 5.
Starší
1. Vlašim 20 17 1  2 73:9  52
2. Český Brod 20 16 3  1 72:20  51
3. Říčany 19 13 3  3 62:16  42
4. FK Kolín B 20 12 3  5 56:25  39
5. Malešov 20 11 2  7 51:29  35
6. Sedlec/Prčice 20 10 2  8 30:25  32
7. Sázava 20  9 4  7 42:30  31
8. Čáslav B 20  8 2 10 36:51  26
9. AFK Kolín 20  7 2 11 44:52  23
10. Uhl. Janovice 19  6 2 11 34:50  20
11. Kouřim 20  5 4 11 21:66  19
12. Týnec n. S 20  5 0 15 22:72  15
13. Úvaly 20  4 2 14 36:60  14
14. Nespeky 20  1 0 19 28:102  3
Mladší
1. Vlašim 20 17 0  3  84:16  51
2. Říčany 19 15 3  1 115:19  48
3. Sedlec/Prčice 20 15 1  4  75:25  46
4. Týnec n. S 20 13 3  4  71:37  42
5. Čáslav B 20 12 3  5  63:30  39
6. Nespeky 20 10 3  7  72:51  33
7. FK Kolín B 20 11 0  9  49:52  33
8. Český Brod 20  9 0 11  52:57  27
9. AFK Kolín 20  8 2 10  60:43  26
10. Sázava 20  6 0 14  42:72  18
11. Malešov 20  6 0 14  26:75  18
12. Kouřim 20  4 2 14  31:92  14
13. Úvaly 20  4 1 15  21:81  13
14. Uhl. Janovice 19  0 0 19  8:119  0

Autor: Vlastimil Dudáček

12.5.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Regionální muzeum v Kolíně připravilo na sobotu zajímavý program při příležitosti Mezinárodního dne archeologie.
14

Mezinárodní den archeologie přilákal malé i velké

Druhý den voleb do poslanecké sněmovny - Bylany
8

Volby 2017 v Chrášťanech, Bylanech a Chotouni

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

OBRAZEM: Druhý volební den na Kolínsku

Kolínsko - Také druhý den voleb do poslanecké sněmovny provázela na Kolínsku hojná účast voličů. Přes 50 % hlásily volební komise v sobotu dopoledne v Polepech, Zásmukách, Doubravčanech a řadě dalších míst.

Marek Jelínek spojil vernisáž výstavy fotografií s přednáškou

Kolín – Téměř devět měsíců cestoval kolínský Marek Jelínek s kamarády na koloběžkách patnácti zeměmi od Mexika přes Nikaraguu a Kostariku až po Bolívii, Argentinu a Brazílii.

Před volebními místnostmi stály někde i fronty

Kolínsko – Nečekaný zájem voličů zaznamenali ve volebních místnostech na Kolínsku. Aby lidé mohli dát hlas svým kandidátům do poslanecké sněmovny, vyrazili k volbám ještě dříve, než se volební místnosti otevřely.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení