Nová Paka - Velim 3:2

„Tentokrát jsme si to nezasloužili, abychom hráli s Bohemkou,“ hlesl trenér Velimi Jakub Stach.

Jeho tým sice v loňské sezoně soupeře dvakrát v divizní skupině C porazil, nyní byl na něho ale krátký. „Rozhodl první gól, který jsme si dali v první minutě sami. To dalo celému utkání ráz. Domácí bránili v jedenácti lidech a my hráli do plných. Prostě hráli to, co jim vyhovovalo,“ podotkl Stach.

Velimi bylo ještě hůř ve 34. minutě, kdy se krásně do šibenice trefil Brož. Když se pak na začátku druhé půle po standardní situaci trefil Mači, zdálo se být o vítězi rozhodnuto. „My jsme jim to sami usnadnili,“ zlobil se velimský kouč.

Hosté se ale nevzdali a v posledních třiceti minutách do soupeře doslova bušili. Za odměnu byli také odměněni. Nejprve snížil Vácha a devět minut před koncem vykřesal jiskřičku naděje Regner.

V závěru mohl poslat zápas do penaltového rozstřelu Zelinka, ale z malého vápna nedal.„Prvních šedesát minut jsme nehráli dobře. Nastartoval nás až ten první gól. Pak jsme soupeře přehrávali, bohužel jsme kýžený třetí gól nepřidali,“ uvedl Jakub Stach. „Zápas byl ovlivněný tím prvním gólem a také špatným počasím. Pořád pršelo a když jsme si nedali míč do nohy, tak to bylo špatný,“ dodal.

Branky: 1. vlastní Třešňák, 34. Brož, 52. Mači - 67. M. Vácha, 81. Regner. Rozhodčí: Dujsík. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 2:0.
Velim: Hrdina - Regner, Antoš, Třešňák - M. Vácha, Vajgl, Snop, Vaníček, Melechovský - Kacafírek (54. Psohlavec), Zelinka.