Z nejrůznějších důvodů jim v sobotním duelu proti rezervě Mladé Boleslavi, která působí ve třetí lize, scházelo osm hráčů a soupeři vysoko podlehli.

Duel hraný na parádně připraveném hřišti v Doubravě byl sice vyrovnaný, ale Boleslav, která prostřídala snad osmnáctku hráčů, předvedla soupeři dokonalou lekci z produktivity. Během první půle nastřílela tři branky a bylo hotovo. Snop pak sice do přestávky snížil, ale po obrátce béčko Mladé Boleslavi udeřilo ještě jednou.

„Byl to velmi užitečný zápas, který nám ukázal všechny slabiny. A na ty se ještě můžeme před ostrým startem soutěže zaměřit,“ řekl velimský kouč Josef Košátko.

M. Boleslav B – Velim 4:1

Branky: Schubert, Ditter, Vizingr, Brezinský – Snop. Poločas: 3:1. Velim: Václavík (60. Hlavatý) – Kohoutek, Antoš, L. Hruška, Sabó – Frič, Vaněk (60. Hájek), Novák, Zima – Slavík, Snop.