Zpočátku nic nenasvědčovalo tomu, že by domácí měli utrpět ostudnou porážku. Hráli s Červenými Pečkami otevřenou partii, chvílemi byli herně lepší a až do 28. minuty drželi nerozhodný stav 1:1.

Potom se ale během dvou minut trefili Rejthárek a střelec zápasu Čálek, který do sítě Tupadel nasázel celkem pět krásných gólů. A navíc ještě mezi 29. a 77. minutou stačil vstřelit čistý hattrick.

Poločas nakonec skončil 1:3. Červené Pečky ale hned po nástupu do druhé půle skórovaly znovu. Domácí pak ještě korigovali na 2:4, ale když Čálek zvýšil na 2:5, odpor domácího týmu definitivně utichl.

„První poločas byl herně vyrovnaný, nám se ale povedlo potrestat chyby domácích. V druhém poločase jsme zvýšili na 1:4, ale domácí snížili. Zápas se asi definitivně zlomil až našim pátým gólem. Pro Tupadly je to krutá prohra, za předvedenou hru si takovou porážku určitě nezasloužily, hráli kvalitní nebojácný fotbal. Nám ale tentokrát přálo štěstí, které nám v předchozích zápasech trochu scházelo,“ shrnul fotbalové dění trenér Červených Peček Radek Kulhánek.

Tupadly – Červené Pečky 2:7

Branky: 21. Truksa z PK, 76. Drbohlav – 13., 29., 63., 77. a 78. Čálek, 28. Rejthárek, 83. Kudláček. Rozhodčí: P. Svoboda. ŽK: 2:2. Diváci: 90. Poločas: 1:3.

Červené Pečky: Jón – Nádvorník, Pokorný, Podnecký, Janovský – Procházka (65. Adamec), Herčik, Rejtárek, Zach (85. Koubský) – Kudláček, Čálek (80. Franc).