V sobotu odpoledne se mohla Stříbrná Skalice konečně odrazit k lepším výkonům. Lehčího soupeře si již ani snad nemohla přát. Nespeky dosud měly jen o tři body více než poslední Skalice, ale Vastlova parta důležité střetnutí hrubě nezvládla, a i proto se nadále utápí na samém dnu tabulky I. B třídy.

„Dnes to byl zápas o šest bodů a my jsme ho bohužel nezvládli. Začátek hry byl takový neurovnaný z obou stran. Nejspíš to pramenilo z nervozity, jelikož všichni věděli, o co se dnes hraje. My jsme bohužel neproměnili dvě šance a soupeř vstřelil dva slepené, leč klíčové góly. Branky padly po chybách naší obrany a v druhém poločase se už pokus o zvrat nepovedl,“ sdělil vedoucí Stříbrné Skalice Milan Paluska.

A kde hledat příčinu špatných výkonů fotbalistů Stříbrné Skalice? „Kluci jsou teď dole, nedaří se nám vůbec nic. Hrajeme strašně komplikovaně! Místo toho, abychom stříleli, tak to cpeme do brány,“ usoudil Paluska.

Stříbrná Skalice – Nespeky 0:3

Branky: 31. a 75. Pavlík, 35. Kadlec. Rozhodčí: Vočka. ŽK: 2:2. Diváci:100. Poločas: 0:2.

Stříbrná Skalice: Novák – Smolík, Čekal, Bečka, J. Jelínek (68. Svatoň) – Chaloupka, P. Vejvoda (81. L. Vejvoda), P. Jelínek, Foltýn (60. A. Polák) – Mácha, Klégr.

David Solnař