Domácí účastník okresního přeboru vedl od 25. minuty zásluhou Dražana. Pečky, které se chystají na I. B třídu, ve druhém poločase vyrovnaly díky kanonýru Kejdovi.

„V prvním poločase jsme byli lepším týmem, měli jsme několik gólových šancí, ale dokázali jsme pouze jednou skórovat. Po přestávce se hra vyrovnala a hosté také dokázali srovnat výsledek. S předvedenou hrou jsem byl spokojen a zápas tak pro nás splnil cíl," řekl hrající kouč Radimi Michal Škopek.

„Radim se coby účastník okresního přeboru předvedla jako zdatný soupeř, kterého jsme v první půli podcenili a podali nehorší výkon v přípravě. Teprve ve druhé půli se náš výkon zvedl. Celkově ale zápas nehodnotím moc kladně,“ řekl hrající trenér Peček Lukáš Vlk, kterému nymburský Polaban prodloužil hostování na další sezonu. Z Polabanu přichází do Peček na roční hostování i záložník Petr Březina a z AFK Kolín útočník Lukáš Lev. Ten ale v sobotu nehrál. „Ještě jednáme o jednom brankáři a jednom záložníkovi. Konkrétní zatím nebudu,“ dodal Lukáš Vlk.

Radim – Pečky 1:1

Branky: 25. Dražan – 62. Kejda. Poločas: 1:0.

Radim: Černý – Paroulek, Novák, Hrodek, Škopek (46.Hovorka) – Funda, Homola, Moravec(70. Čábelka), Souček – Exner (70. Deil), Dražan.

Pečky: M. Hanuš – Šíma, Vlk, Funda – Plaček, Braňka, Březina, P. Hanuš, Zelenka – Kejda, Konůpek. Střídali Vlček, Melíšek, Schnurfeil, L. Holub.