Kouč velimského béčka Miroslav Cmár byl po prohraném zápase velmi zklamaný, jak by také ne? Jeho svěřenci opět nedokázali zvítězit a z okresního derby odchází poraženi. „Utkání rozhodla chyba, nebo nedá se říct chyba, prostě zaváhání brankáře. Ale dnes bylo k vidění plno nevyužitých šancí na obou stranách. Když z nich my nedáme branku, nemůžeme chtít vyhrát“, zhodnotil zápas domácí kouč.

A co říká trenér Cmár na kuriózní branku z rohového kopu? „ Už jsme si o gól koledovali, nebyli jsme schopni odvrátit ten jejich tlak. Ta obdržená branka, to se prostě občas ve fotbale stane. Brankáře je mi líto, protože chytil čtyři tutové góly a pak dostane takový smolný gól. Ta branka asi jde na vrub Daňka, ale dneska bych to vůbec neházel na něho, jelikož nás jinak fakt hodně podržel. Já lituju těch našich nevyužitých příležitostí, kdyby se nám podařilo vstřelit branku, tak by to pak bylo úplně o něčem jiném, řekl smutný Cmár.

Domácího kouče také překvapilo, že jeho tým dnešní soupeř přehrával především v bojovnosti. „ Připravovali jsme se na to, ale soupeř hrál prostě bojovněji než my. O poločas jsem to klukům řekl a myslím si, že v druhé půli jsme byli lepší a mrzí mě, že jsme nedokázali ani vyrovnat,“ prohlásil pro Deník trenér Velimi B.

To u hostujícího kouče Radka Kulhánka zavládla spokojenost, i když by svým hráčům přeci jen něco vytknul. „Dnes jsem zklamaný, že jsme vyhráli jenom jedna nula, protože jsme měli minimálně čtyři gólové šance. A další tři po tom gólu volaly také. Toto je jediná vada na kráse. Jinak jsme splnili náš cíl, nedostat zde branku, ale podle mě není ještě výkon mužstva zcela optimální. Až si hráči na sebe zvyknou, jsme schopni hrát fotbal ještě lepší,“ varuje kouč Červených Peček.

A kdo se líbil Kulhánkovi ze svého týmu nejvíce?, „Opět se budu opakovat, ale Herčík podal opravdu kvalitní výkon. Odvádí tu práci, kterou po něm chceme a i s Malinou jsme velice spokojení,“ uvedl trenér hostů.

Referát z utkání čtěte ZDE.

DAVID SOLNAŘ