Po utkání měl kouč Libodřic Vladimír Pěkný důvod ke spokojenosti, jeho tým v samém závěru vybojoval důležité tři body. Podle trenéra si jeho svěřenci zasloužili vyhrát. „Po celý zápas jsme byli lepší a aktivní. Soupeř měl vlastně jen jednu střelu na bránu a ta nás v podstatě stála osmdesát pět minut strašný dřiny. Myslím si, že dnes jsme vyhráli zcela zaslouženě,“ sdělil Deníku kouč Libodřic.

I přes výhru trenér Pěkný přiznal, že výkon jeho hráčů nebyl nejlepší. „Musím říct, že my jsme ty akce měli dotáhnout víc fotbalově, fotbalovost nám chyběla,“ podotkl Pěkný.

Na straně hostů bylo vidět velké zklamání, Tuchoraz sahala po celý zápas po třech bodech, ale nakonec nemá ani jeden. A kde se podle vedoucího mužstva Romana Pěkného stala chyba? „Domácí dali náhodný vyrovnávací gól, nepokryli jsme hráče. To se nám nesmí stávat,“ lamentoval Pěkný.

„Myslím si, že jsme měli udělat minimálně bod. Vždyť domácí skoro žádné šance neměli, my teda také ne. Bylo to takové vyrovnané, tudíž si opravdu myslím, že ten bod jsme si zasloužili,“ prohlásil Roman Pěkný.

Vedoucí také poukázal na sporný moment v samotném závěru utkání. „Já si myslím, že ten vyrovnávací gól padnul z ofsajdu. Kluk, co se to k němu odrazilo, tam podle mě stál. Ale to se bohužel občas stane. Každopádně ta druhá branka, to byla hrůza, prostě se nesmí stát, aby hráč takhle hlavičkoval z malého vápna," nešetřil kritikou vedoucí mužstva.

Ke sporné situaci jsme požádali o vyjádření delegáta utkání Miroslava Maurera. „O ofsajd se v žádném případě nejednalo, pomezní rozhodčí vyhodnotil sloitou situaci správně,“ uvedl bývalý ligový rozhodčí.

David Solnař