Pereme se sami se sebou. To jsou slova kolínského kouče Stanislava Kocourka. Použil je i po sobotním domácím utkání proti Živanicím. Jeho svěřenci dřeli, na podmáčeném těžkém terénu bojovali, ale góly, které dostali, se řadily do kategorie hodně smolných. A to je ještě mírný výraz. „Když si představím první inkasovaný gól, je to hodně smutný obraz,“ řekl trenér Kocourek.

Jak by ne. Balon napálený z dobrých třiceti metrů plachtí až ke gólmanu Čižinskému, odrazí se od břevna dolů na čáru a pak zpátky nahoru. Přesně pod víko. 0:1.

A po přestávce další dvě rány. Po standardních situacích, pokaždé tečovaný míč. „Za stavu 0:3 už se s tím těžko dalo něco dělat. Není nám zhůry dáno, chybí to pověstné štěstíčko,“ povzdychl si Stanislav Kocourek.

Kolín vstřelil alespoň čestný úspěch. Postaral se o něj střídající domácí talent Puk. Přitom už předtím domácí mohli skórovat. Několikrát. Jenže i ty nejvyloženější příležitosti končily mimo tyče.

FK Kolín – Živanice 1:3

Branky: 82. Puk – 31. Vrážel, 51. Balog, 69. Ferčák. Rozhodčí: Vitner. ŽK: 3:3. Diváci: 150. Poločas: 0:1.

FK Kolín: Čižinský – Holub, Šourek, Doseděl, mach – Kalivoda, Tlučhoř, Svoboda, Felcman (65. Čapek) – Süsser (61. Puk), Štoček.