Uhlířské Janovice - Zásmuky 3:1

Jícha. Tak tohle jméno bude ještě hodně dlouho strašit hráče Zásmuk. Právě tento fotbalista Hattrickem rozhodl o výhře domácích Janovic nad Zásmuky.

"První půlhodinku jsme hráli velmi dobře, po zemi, v pohybu, naši hráči si nabíhali a dnešního soupeře prakticky k ničemu nepustili. Už v první půlce jsme měli úplně jasně zápas rozhodnout, minimálně dvě další vyložené šance jsme měli, které po gólu volaly, ale Stoupa je nedal," řekl k první pětačtyřicetiminutovce asistent trenéra Uhlířských Janovic Antonín Kapek a pokračoval s hodnocením druhého poločasu: "V druhé části jsme se začali strachovat o výsledek. Naštěstí nám vyšel závěr, kdy Jícha utkání rozhodl. Vítězství ale bylo spravedlivé," ujistil fanoušky Janovic o třech bodech Kapek. "Ještě to není úplně ono, ale už je to podstatně lepší než v minulých zápasech," dodal asistent.

„Hrál se fotbal slabší úrovně a to oboustranně. Ještě za stavu 1:1 naši šanci zastavilo břevno, potom už branky dávali pouze domácí. Už o nic nejde a hráči již některé situace vypouští, chybí určitá motivace a potřeba bodů, což se odráží na výkonu hráčů a můj názor mi potvrdil i janovický trenér,“ řekl k utkání Milan Vojtíšek, předseda zásmuckého oddílu


Branky: 9., 83., 87. Jícha - 54. Černý. Rozhodčí: Bartůšek. ŽK: 3:3. Poločas: 1:0.

Zásmuky: Kopřiva – Papírník, Durňák, Lanc, Bečvařík – Sobotka, Melich, Pavlík, Benda – Černý, Mareček.

(Ladislav Pospíšil, Miloslav Kapic)