Kolín – Kutná Hora 2:2 (Dotter 2)
„Měli jsme mírnou převahu, kterou jsme zúročili dvěma góly Samuela Dottera. Díky chybám v obraně jsme však naopak dva góly inkasovali, a tak jsme první zápas remizovali 2:2,“ uvedl trenér Kolína Vladimír Zeman.

Kolín – Přelouč 2:2 (Dotter, Vlášek)
„Ve druhém utkání jsme narazili na velkého aspiranta na celkové prvenství. Zápas se odvíjel stejným způsobem jako s Kutnou Horou. Vstřelili jsme dvě branky, ale opět jsme po individuálních chybách v obraně dvě dostali,“ hlesl Zeman.

Kolín – Čáslav 4:1 (Dotter 3, Tichý)
„Náš výkon měl měl stoupající tendenci, což se projevilo nejenom na předváděné hře, ale i na výsledku,“ potěšilo Zemana.

Kolín – Zruč 3:0 (Hejduk 2, Hovorka)
„Do posledního utkání jsme vstupovali s tím, že pokud chceme pomýšlet na celkové vítězství v turnaji, musíme domácí Zruč porazit o tři branky. Prohra či remíza by nás naopak odsunula na třetí místo,“ podotkl kouč Vladimír Zeman. „Naši borci pokračovali ve své stoupající výkonnosti a od první minuty dávali najevo, že si chtějí odvézt zlaté medaile. Svůj skvělý výkon potvrdil i Michal Hejduk, jehož dvěma brankami jsme se ujali vedení 2:0. V další fázi zápasu nás podržel gólman Dominik Zeman, který svými skvělými zákroky udržel čisté konto. Dvě minuty před koncem po skrumáži v soupeřově obraně zasunul do prázdné brány náš tolik potřebný gól Dominik Hovorka,“ dodal.

Po závěrečném hvizdu rozhodčího vypukla obrovská radost hráčů FK Kolín, protože věděli, že to dokázali a že medaile na jejich krku bude mít zlatou barvu.

Při závěrečném vyhlašování potvrdili někteří jedinci svůj skvělý výkon převzetím individuálních cen. Nejlepším hráčem týmu byl zvolen Michal Hejduk, nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Dominik Zeman a zaslouženě nejlepším střelcem turnaje se šesti góly se stal Samuel Dotter.

„Pro všechny týmy to byla první možnost přípravy venku po zimní tréninkové přípravě, která probíhala většinou v halách. Turnaj se hrál na umělé trávě v nádherném areálu základní školy. Slibované chladnější počasí malinko pokazilo skvělý dojem z celého turnaje, ale nakonec se to obešlo bez jediné kapky deště a dokonce při konečném vyhlašování výsledků vykouklo na všechny zúčastněné sluníčko,“ řekl na závěr Vladimír Zeman.

Sestava FK Kolín: Zeman, Dotter, Němec, Hoření, Vlášek, Hovorka, Tichý, Vobořil, Juřica, Hejduk.
Konečné pořadí: 1. FK Kolín, 2. Přelouč, 3. Zruč nad Sázavou, 4. Čáslav, 5. Kutná Hora.