Okresní přebor: Býchory - Český Brod B 5:1, Ratboř - Starý Kolín 6:0, Radim - Konárovice 5:2, Nučice - Třebovle 0:2, Bečváry - Plaňany 3:0, Tři Dvory - Velký Osek 5:4, FK Kolín B - Jestřabí Lhota 3:2.

 1. Radim ⋌ 20 17 3  0 61:12 54
 2. Býchory ⋌ 20 14 3  3 46:14 45
 3. Ratboř ⋌ 20 10 3  7 35:22 33
 4. Tři Dvory ⋌ 20  9 6  5 46:35 33
 5. J. Lhota⋌ 20  8 8  4 34:25 32
 6. FK Kolín B⋌ 20 10 1  9 35:32 31
 7. Nučice⋌ 20  8 4  8 26:42 28
 8. V. Osek ⋌ 20  7 4  9 47:54 25
 9. St. Kolín⋌ 20  7 3 10 34:41 24
10. Č. Brod B⋌ 20  6 3 11 33:40 21
11. Konárovice⋌ 20  5 4 11 30:54 19
12. Plaňany ⋌ 20  5 3 12 25:48 18
13. Bečváry ⋌ 20  4 4 12 27:39 16
14. Třebovle⋌ 20  5 1 14 26:47 16

III. třída A: Pašinka - Radovesnice II 3:0 (Lázňovský 2, Havel), Hradištko I - Veletov 1:1 (za domácí M. Horník), Polepy B - Nebovidy 4:2 (DVořák 2, Hruška, Křelina – Pluhař, A. Přibyl), Ovčáry - Týnec nad Labem 1:5 (Macháň – Zámiš 2, Kovanda, D. Grubr, Tatíček), Červené Pečky B - Veltruby 1:3, Tři Dvory B - Velký Osek B 3:1, Krakovany - Libodřice B 1:2 (za hosty Heverle, Škopek).

 1. Týnec⋌ 20 18 2  0 64:6  56
 2. Veletov⋌ 20 11 3  6 59:31 36
 3. Č. Pečky B⋌ 20 10 5  5 47:28 35
 4. Nebovidy ⋌ 20 10 5  5 44:33 35
 5. Polepy B⋌ 20 10 0 10 40:39 30
 6. Libodřice B ⋌ 20  9 2  9 39:42 29
 7. Veltruby⋌ 20  8 4  8 44:43 28
 8. Krakovany ⋌ 20  7 4  9 43:43 25
 9. Pašinka ⋌ 20  7 4  9 39:48 25
10. V. Osek B⋌ 20  6 3 11 44:71 21
11. Hradištko I ⋌ 20  5 6  9 31:41 21
12. Radovesnic⋌ 20  5 5 10 23:36 20
13. Tři Dvory B⋌ 20  4 5 11 24:59 17
14. Ovčáry ⋌ 20  4 4 12 31:52 16

III. třída B: Rostoklaty - Kozojedy 3:1 (za domácí R. Krajník 2, Kmoch), Jevany - Velké Chvalovice 6:0, Tismice - Liblice 3:1 (za domácí Šemauer 2, J. Hampl), Dobřichov - Dobré Pole 1:1 (M. Souček – P. Bílý), Pečky B - Zásmuky B 2:0 (L. Holub, P. Hanuš), Kouřim B - Radim B 0:1, Tuklaty - Břežany II 0:2.

 1. Břežany II⋌ 20 17 2  1 57:18 53
 2. Pečky B⋌ 20 14 4  2 57:19 46
 3. Dobřichov ⋌ 20 10 4  6 35:24 34
 4. Kouřim B⋌ 20 10 3  7 51:41 33
 5. Dobré Pole ⋌ 20  9 4  7 60:31 31
 6. Liblice ⋌ 20 10 0 10 53:34 30
 7. Jevany ⋌ 20  7 6  7 31:41 27
 8. Zásmuky B⋌ 20  7 4  9 51:57 25
 9. Radim B⋌ 20  7 3 10 41:48 24
10. Tuklaty⋌ 20  7 3 10 33:58 24
11. Kozojedy⋌ 20  6 5  9 36:45 23
12. Rostoklaty⋌ 20  5 4 11 33:31 19
13. Tismice⋌ 20  3 5 12 31:58 14
14. Chvalovice⋌ 20  3 1 16 20:90 10

IV. třída A: Býchory B - Ohaře 2:0, Žiželice - Starý Kolín B 0:0, Volárna - Konárovice B 0:0, Ovčáry B - Týnec nad Labem B 0:6 (T. Grubr 3, Stolarik, Horák, J. Váša), Němčice - Sendražice 2:3 (za domácí Skokan, Mládek), Krakovany B - Jestřabí Lhota B 1:0.

 1. Týnec B⋌ 18 13 2  3 60:13 41
 2. Sendražice⋌ 19 13 2  4 59:24 41
 3. St. Kolín B⋌ 18 13 1  4 58:21 40
 4. Žiželice⋌ 19 12 1  6 59:32 37
 5. Bělušice⋌ 18 11 2  5 54:32 35
 6. Krakovany ⋌ 19 11 1  7 40:33 34
 7. J. Lhota B⋌ 19 10 3  6 37:30 33
 8. Ovčáry B⋌ 18  6 1 11 31:60 19
 9. Volárna⋌ 18  5 3 10 22:38 18
10. Býchory B⋌ 19  5 2 12 22:73 17
11. Konárovice⋌ 18  5 2 11 24:41 17
12. Ohaře⋌ 18  3 2 13  9:38 11
13. Němčice⋌ 19  2 0 17 18:58  6

IV. třída B: Štítarský SK - Nová Ves 0:0, Ratboř B - Pašinka B 6:1 (Suchý 3, Kocourek 2, Souček – Kašpar), Kořenice - Nebovidy B 7:2 (za domácí J. Vendl 3, Malcher 2, Strnad 2), Ratenice - Dolní Chvatliny 5:2 (za domácí Janšík 2, Horký, Sekal, Bašta), Bečváry B - Cerhenice 2:3, Křečhoř - Svojšice B 4:0 (Káninský 2, Kovařík, Kuchař), Lošany - Vrbová Lhota B 11:0 (Volný 3, Pospíšil 3, Slezák, Kříž, Beneš, Kuntoš, M. Matuška).

 1. Cerhenice⋌ 20 17 2  1 94:23  53
 2. Ratboř B⋌ 20 13 4  3 65:35  43
 3. Bečváry B⋌ 20 12 5  3 92:26  41
 4. Křečhoř⋌ 20 13 2  5 55:36  41
 5. Nebovidy ⋌ 20  9 3  8 53:64  30
 6. Lošany⋌ 20  9 2  9 60:48  29
 7. Nová Ves⋌ 20  8 4  8 42:40  28
 8. Kořenice⋌ 20  8 4  8 51:43  28
 9. Chvatliny⋌ 20  8 3  9 73:54  27
10. Svojšice B⋌ 20  7 3 10 29:59  24
11. Štítarský ⋌ 20  6 3 11 35:47  21
12. Ratenice⋌ 20  6 2 12 37:47  20
13. Pašinka B⋌ 20  3 0 17 26:89   9
14. Vrb. Lhota⋌ 20  2 1 17 27:128  7

IV. třída C: Rostoklaty B - Chotutice 1:1 (za domácí O. Pakandl), Tuchoraz B - Liblice B 6:1, Dobřichov B - Horní Kruty 2:1 (Dan 2 – Chrastil), Ždánice - Plaňany B 10:0 nedohráno pro malý počet hráčů hostí (Kanina 3, Kouba 2, Kučera 2, Stárek, Veselý, Kotrba), Kšely-Svojšice 1:0 (Vlk), Brežany II B - Vrbová Lhota 98 1:6 (za hosty Lukas 2, Dobromysl, Gonzales, Henriquez, Řehák).

 1. Vr. Lhota ⋌ 18 16 1  1 87:17 49
 2. Tuchoraz B⋌ 19 15 1  3 65:18 46
 3. Horní Kruty⋌ 19 10 4  5 44:21 34
 4. Dobřichov ⋌ 19 11 1  7 38:40 34
 5. Ždánice⋌ 18 10 3  5 53:26 33
 6. Svojšice⋌ 18  8 2  8 48:38 26
 7. Liblice B⋌ 19  7 3  9 32:56 24
 8. Rostoklaty⋌ 19  6 3 10 32:36 21
 9. Kšely⋌ 18  5 5  8 21:31 20
10. Plaňany B⋌ 18  6 0 12 25:57 18
11. Brežany II B⋌ 18  5 1 12 29:81 16
12. Chotutice⋌ 19  3 4 12 25:50 13
13. Jevany B⋌ 18  3 2 13 30:58 11