Suchdol – Stříbrná Skalice 3:0

Fotbalisté Stříbrné Skalice už zřejmě zahájili letní přestávku, neboť i v tomto zápase pokračovali v matných a nevýrazných výkonech z posledních tří kol.
Utkání bylo rozhodnuto hned v úvodní čtvrthodině, kdy domácí vstřelili 2 šťastné branky, na něž hosté nebyli schopni nijak odpovědět. Za celý zápas si skaličtí nevytvořili ani jednu brankovou příležitost a 53letého brankáře domácích prakticky neohrozili.
A to domácí hráli téměř celý druhý poločas v deseti, neboť se jim zranil hráč a na střídačce neměli nikoho, kdo by ho nahradil.
„Na výkonu našich hráčů v tomto utkání není co hodnotit. A tak chci jen popřát brzké uzdravení našemu hráči Tomáši Bečkovi, jenž na hřišti ve velkém vedru zkolaboval a odvezla ho do nemocnice rychlá záchranná služba,“ řekl po utkání smutně předseda Meteoru Česká Skalice Ladislav Popela.

Branky: 8. Bohm, 15. Langr, 66. Bášti. Rozhodčí: Nepovím. ŽK: 3:3. Diváků: 50. Poločas: 2:0.
Stříbrná Skalice: Novák – Bouška (55. Klégr), Čekal (46. Smolík), Bečka (32. Foltýn), Vastl – A. Polák, Vejvoda, Jelínek, Chaloupka – Bulíček, Michálek.

Zásmuky – Sibřina 5:0

Zásmuky mohou slavit. Sotva fotbalisté Zásmuk nahlédly do 1. B třídy, už z ní zase odcházejí. Ke spokojenosti všech svých fanoušků však nikoli o patro níž, ale výš. Zásmučtí hráči totiž v sobotu učinili poslední krok k postupu do 1. A třídy a porazili na svém hřišti Sibřinu, čímž se od svých pronásledovatelů vzdálili natolik, že už jejich postupovou pozici nemůže nikdo ohrozit.
„Byl to průměrný zápas se slabě hrajícím soupeřem. Hráči Sibřiny byli až příliš odevzdaní. Kdybychom v prvních patnácti minutách dali pět gólů, nikdo by se nemohl divit. Nejlepším hráčem hostů byl jednoznačně brankář. Převahu jsme měli od začátku zápasu až do konce. Soupeř se k ničemu nedostal,“ zhodnotil zápas krátce a výstižně trenér Zásmuk Tomáš Švach.

Branky: 3., 60. a 70. Mareček, 30. Mičinec, 75. Sobotka. Rozhodčí: Zikmunda. ŽK: 1:2. Diváků: 120. Poločas: 2:0.
Zásmuky: Kopřiva – Lanc, Durňák, Kocourek, Čapek – Sobotka, Melich, Pavlík, Benda (65. Papírník) – Mičinec (46. Bouška), Mareček.