Čáslav B – Zásmuky 3:0

Podle postavení v tabulce to měl být vyrovnaný zápas. Podle výsledku tomu však nebylo. „Zápas hodně ovlivnil ten fakt, že domácí byli posilněni hráči áčka. Na soupisce jich bylo sedm, do hry jich zasáhlo pět,“ konstatoval předseda zásmuckého klubu Milan Vojtíšek. „Na druhou stranu musím říct, že my jsme se do šancí moc nedostali a góly jsme inkasovali po hrubých chybách. Navíc nám nevyhovovalo to, že se hrálo na umělé trávě,“ dodal.
„Dnes jsme předvedli výkon, který jsem očekával,“ uvedl kouč Čáslavi B Jiří Antoš. „Měli jsme silnější nominaci, posílili nás kluci z áčka. Očekával jsem, že proti střetnutí v Poděbradech mužstvo zabere. To se povedlo, i když soupeř byl velice dobrý a v prvním poločase vyrovnaný. Dali jsme ale gól ze standardky, ve druhé půli hráli ještě lépe a přidali dvě krásné branky,“ dodal.

Branky: 19. Filip, 52. a 67. Bednář. Rozhodčí: Zvelebil. ŽK: 0:2. ČK: 89. T. Durňák (Zásmuky). Diváci: 50. Poločas: 1:0.
Čáslav B: Potměšil - P. Holík, Filip, Skoupý, Svoboda - Matoušek (75. O. Tomíšek), M. Janda, Brunclík (46. Süsser), Peškar (70. Maxa) - Vojt. Vondra, Bednář.
Zásmuky: Kopřiva - Lanc, T. Durňák, Ondrik, Bečvařík - Volf (57. Sobotka), Melich, Vondra, Benda - Kargl, Černý (62. A. Durňák).