Zásmuky – FK Kolín st.dorost 3 : 2

„Věděli jsme, že nás čeká mladý, běhavý a důrazný protivník. Bylo vidět, že dorostenci mají na umělém povrchu více natrénováno, hra se vyrovnala a dokázali otočit naše naše jednobrankové vedení. Po přestávce jsme hru zrychlili, snažili se hrát na co nejméně doteků a vyrovnali. Několik minut před koncem potom Vaněk z rychlého brejku obešel i gólmana a upravil konečný výsledek. Po sobotě vítězství bolelo, ale děkuji soupeři za kvalitní výkon i perfektní hřiště," řekl k utkání trenér Zásmuk Luboš Vondra.

"S průběhem přípravy jsem zatím spokojený, chodí se trénovat poctivě. Příležitost dostávají všichni stejným dílem, aby byli na hřišti shodně minut a mohli se ukázat. Pomalu začneme jezdit na umělou trávu do Kostelce nad Černými lesy a budeme se více věnovat míči a kombinaci, která dosud vázne,“ dodal ještě Vondra.

Branky Zásmuk: Moudrý, Melich, Vaněk. Poločas: 1:2. Zásmuky: Kopřiva – Navrátil, Hanuš, Lanc, Mašín – Vaněk, Melich, Pechar, Sobotka – Moudrý, Lev. Střídali: Černý, Pokuta, Vondra.

Miloslav Kapic