Zásmuky si udobřily diváky

Zásmuky si trochu udobřily své nejvěrnější. Po sérii nevydařených zápasů I.A třídy skupiny B zvítězily na hřišti v Pyšelech nad rezervou Benešova, v pořadí třetím mužstvem soutěže.

1.5.2011

Z utkání Zásmuky - Nymburk (2:1).Foto: Miloslav Kapic

Benešov B – Zásmuky 1:2

„Už jsme potřebovali získat nějaké body a chtěli jsme s Benešovem alespoň remizovat. Přizpůsobili jsme tomu taktiku, záloha byla prakticky pětičlenná, pod hrotem Vaňkem operovali ještě Lev s Navrátilem,“ řekl trenér Zásmuk Luboš Vondra.

Plány Zásmuk domácí narušili hned v první minutě, kdy po centru za obranu hlavou otevřeli účet střetnutí. Zbytek poločasu se potom odehrál bez vážnějších šancí, hra byla vyrovnaná.

„V kabině byla malá bouřka, nebyl jsem spokojený s útočnou fází. Branka Vaňka po naražení se Lvem nás posadila na koně, myslím si, že jsme potom byli lepším mužstvem. Na druhou stranu musím domácí pochválit. Mají kvalitní tým s mladými hráči. Opravdu to byl dobrý soupeř. O našem vítězství rozhodl Čapek. Po skrumáži před vápnem zaznamenal, že domácí brankář stojí příliš před brankou a přesným lobem poslal míč do sítě. Dnes kluci bojovali daleko víc a vůbec to vypadalo mnohem lépe, než minulé zápasy. Příští týden to může být ještě o něco lepší. Bude k dispozici potrestaný Polák a dnes na poslední chvíli omluvený Hanuš, za kterého nastoupil z B mužstva Chochola a mimochodem podal výborný výkon,“ dodal po utkání trenér Luboš Vondra.

Branky: 2. Benák – 52. Vaněk, 72. Čapek. Rozhodčí: M. Vlk. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0.
Zásmuky: Kopřiva – Kotek, Lanc, Chochola, Hemelík – Sobotka (83. Benda), Čapek, Kukla (62. Vondra), Lev, Navrátil – Vaněk.

(Miloslav Kapic)

1.5.2011 VSTUP DO DISKUSE

Volby na kolínském zimním stadionu
4

OBRAZEM: Druhý volební den na Kolínsku

Marek Jelínek spojil vernisáž výstavy fotografií s přednáškou o koloběžkovém cestování
35

Marek Jelínek spojil vernisáž výstavy fotografií s přednáškou

Před volebními místnostmi stály někde i fronty

Kolínsko – Nečekaný zájem voličů zaznamenali ve volebních místnostech na Kolínsku. Aby lidé mohli dát hlas svým kandidátům do poslanecké sněmovny, vyrazili k volbám ještě dříve, než se volební místnosti otevřely.

OBRAZEM: Volby do poslanecké sněmovny na Kolínsku

Kolínsko - Přinášíme vám fotografie z prvního dne voleb.

Radimští mohou do volební místnosti výtahem

Radim - Do volební místnosti v Radimi se poprvé voliči dostanou také výtahem. Toho využívají hlavně senioři, kteří přišli vyjádřit svůj názor. Také v Radimi je prozatím zájem o volby poměrně velký.