Zásmuky – Neratovice 1:1

Ani Zásmuky nepřipravily Neratovice o neporazitelnost, kterou drží již šest utkání za sebou. Tentokrát ale k tomu chyběl malinký krůček, Zásmuky přišly o vítězství v nastaveném čase a šťastným střelcem byl brankář, kterému následnou ohromnou radost nezkalila ani žlutá karta za svlečení dresu. Zásmuky na soupeře vyrukovaly s důslednou obranou a do šancí jej nepouštěly. Hosté měli míč častěji ve svém držení, domácí je uprostřed hřiště nechávali hrát, aby ze zabezpečené obrany vyráželi k nebezpečným protiútokům. Po jedné takové akci se do míče opřel Lanc a s pomocí tyče poslal Zásmuky do vedení. Hosté se dál snažili o zteč zásmucké branky, jednou jim v cestě stála i tyč, domácím možná sebralo dost sil také Karglovo vyloučení za oplácení, až přišla standardní situace a přemístění gólmana na opačnou stranu hřiště. Centrovaný míč potom našel jeho hlavu a bylo vyrovnáno.
„Dnes jsme se proti silnému soupeři předvedli domácím divákům v dobrém světle. Hráči odehráli výborný zápas, bojovali, dřeli, konečně jsme nastoupili ve slušné sestavě a na výkonu to bylo znát. Utkání se muselo líbit, je ale pech, že jsme o vítězství přišli v poslední minutě a po zákroku, který se možná nemusel pískat,“ řekl vedoucí mužstva Zásmuk Tomáš Švach.
„Přijeli jsme sem se snahou bodovat a protože se nám stále rozšiřuje marodka hráčů a k tomu ještě musím přičíst vyloučeného hráče, jsem nakonec rád, že to kluci takto odmakali. Myslím si, že jsme viděli výborný zápas a to z obou stran, domácí možná bojovali i za někoho jiného.
V druhé půli jsme sice nastřelili tyč, byla tam i vyložená šance Kadlece ale remíza je asi spravedlivá,“ řekl k utkání trenér Neratovic Jiří Kafka.

Branky: 30. Lanc – 90. (+1) Černý. Rozhodčí: Chaloupka. ŽK: 3:4. ČK: 77. Kargl (Zásmuky).Diváci: 160. Poločas: 1:0.

Zásmuky: Kopřiva – Papírník, T. Durňák, Ondrík, Lanc – Sobotka, Pavlík (72. Volf), Vondra, Benda – Kargl, Černý (67. Mareček).

Neratovice: Černý – Zeman (79. Doubek), Pajkrt, Vokáček, Kadlec – Máca, Drahorád, (89. Koudelka), Maleňák, Kudela (46. Hoffman) – Nezbeda, Palanský.