FK Kolín - FC Hradec Králové 4:2

Chodit na utkání starších žáků Kolína se opravdu vyplatí. V minulém domácím utkání třikrát prohrávali o dva góly a pokaždé dokázali srovnat. Duel s Chrudimí nakonec skončil 5:5 a i tentokrát se bylo na co dívat.

Kolín s lídrem divizní skupiny C prohrával 1:2, ale nesmírnou vůlí dokázal nepříznivý vývoj otočit a nakonec i zaslouženě vyhrát.

„Chtěli jsme odčinit slaboučký výkon z Nového Bydžova a to se nám beze zbytku podařilo. Nutno podotknout, že se hrálo velice kvalitní utkání z obou stran. Naši hráči však šli za vítězstvím poctivou prací a kolektivním výkonem, za což byli na konci zápasu zaslouženě odměněni. Nelehkou úlohu měl dnes náhradní brankář Lukáš Nečas, který si odbyl divizní premiéru, když musel zaskočit za zraněného brankaře Michala Lence a nutno říci, že obstál na výbornou,“ uvedl trenér starších žáků Karel Holeček. „Poděkování patří všem hráčům za odvedený výkon a do dalších utkání si můžeme jen přát, aby takovéto výkony byly hnacím motorem v dalších kolech,“ dodal.

Branky: Teslík 2, Roman Fink, Černohlávek. Poločas: 1:1.
FK Kolín: Lenc - Adámek, Šourek, Jambor, Lindner - Matějka, Teplý, Kmoch, Bílý - Teslík, Černohlávek. Střídání: Růžička, Roman Fink, Nečas, Škarda, Kubát.

FK Kolín - FC Hradec Králové 1:4

Herně se zvučnému soupeři dokázali v některých pasážích vyrovnat, na šance byli možná aktivnější. Jenomže fotbal se hraje na góly a těch dali mladší žáci Hradce víc.

„Dnes jsme potkali nejfotbalovějšího soupeře v soutěži. Za prvních pět minut jsme měli vstřelit alespoň dvě branky, ale co v posledních zápasech neproměníme, je až neuvěřitelné a pro mě málo pochopitelné,“ kroutil hlavou trenér mladších žáků Miroslav Hubáček. „Hradec byl fotbalovější a dokázal vytěžit z minima maximum. Dnes nás vůbec nepodržel brankář a nemohoucnost útočníků vše završila. Musíme více zapracovat na koncovce a připravit se na další těžký zápas s druhým Náchodem,“ dodal.

Branka: V. Šindelář. Poločas: 0:1.
FK Kolín: Nečas - Važan, V. Šindelář, Novák, Franc - Mužík, Exner, Vejr, Salva - Kopáček, Vondráček. Střídali: Rosendorf, J. Šindelář, Milichovský.