Hradec Králové B - FK Kolín 0:2

Herně sice neoslnili, ale domů přivezli tři body. Starší žáci naplno bodovali na půdě hradecké rezervy.

„Další divizní utkání shrnu velice jednoduše a krátce, protože to, co se na hřišti odehrávalo, za víc nestojí. Fotbal jsme hráli pouze 25 minut první půle, kdy jsem mohli vstřelit tři branky, bohužel z toho byla jen jedna, ale ta nás paradoxně poslala do takového útlumu, který jsem ještě neviděl. Soupeř byl aktivnější v kombinaci, pohybu a my jen nečinně přihlíželi. Do konce zápasu jsme sice vstřelili ještě jednu branku, leč herní projev týmu byla jedna velká katastrofa. Těší mě sice tři body, ale takto se prezentovat jistě nechceme,“ kroutil hlavou trenér Karel Holeček.

Branky: Bílek 2. Poločas: 0:1. FK Kolín: Kubát - Tafel, Prostředník, Řehák, Králík - Wiedermann (55. Kmoch), Černohlávek, Holeček (65. Šumpela), Hubáček (36. Šourek) - Teslík (40. Tichý), Bílek.

Hradec Králové B - FK Kolín 4:2

Mladší žáci měli zápas skvěle rozehraný, vedli dva nula, jenomže domácí stačili výsledek otočit.

„Toto vítězství domácím jsme doslova darovali, jelikož jsme nezvládli konec zápasu. Do prvého poločasu jsme šli s tím, že nesmíme pustit domácí do kombinace, napadat hráče již v útočném pásmu, což se dařilo, celý první poločas jsme měli navrch, dostali se do dvoubrankového vedení. Domácím se podařilo snížit v závěru prvé půle, po chybě na naší pravé straně obrany. Před tím jsme ale mohli rozhodnout, kdyby své gólovky dotáhli do konce Karban s Urbanem. Začátek druhé půle se hrál pod mírným tlakem domácích, podařilo se jim vyrovnat na 2:2, když jsme propadli při jejich rohovém kopu. Deset minut před koncem šel sám na brankáře Urban, obešel i brankáře a netrefil prázdnou branku, což se ukázalo jako rozhodující pro konec zápasu, kdy jsme domácím po hrozných chybách v naší defenzívě darovali v posledních dvou minutách dvě gólové šance a tím ztratili celý zápas,“ konstatoval trenér Jan Meszároš.

Branky: 10. Karban, 17. Klatka. Poločas: 1:2. FK Kolín: Kubát – Klatka, Procházka, Jelínek, Lacina (31. Salva) – Kopáček (54. Exner), Randlíszek, Karkoš, Potůček – Karban (52. Terč), Urban.