FK Pardubice - FK Kolín 0:2

„V tomto mistrovském utkání jsme chtěli potvrdit dobrý výkon z minulého kola proti Olympii, což se nám podařilo tak napůl,“ hlásil trenér starších žáků Karel Holeček.

Úvod utkání patřil jednoznačně Kolínu. Jeho hráči si v jasných pozicích ale nevedli podle představ svého trenéra.
Ujala se až střela Teslíka v 16. minutě. Podobný obrázek byl i po změně stran. Hosté se dostávali do šancí, jenomže to zakončení, prostě bída.
Lepší náladu měli Kolíňáci až v 61. minutě, kdy se přesně trefil Matějka.

„Dnes jsme mohli v úvodních patnácti minutách utkání rozhodnout a místo toho jsme se trápili do konce utkání. Naše hra dnes nebyla ideální, ale opět můžu kluky pochválit za nasazení a bojovnost. Výborný výkon dnes odvedl David Kmoch,“ podotkl Holeček.

Branky: Teslík, Matějka. Poločas: 0:1.
FK Kolín: L. Kmoch - R. Fink, Vedral, Šourek, Jambor - Matějka, Kubát, D. Kmoch, Bílý - Černohlávek, Teslík. Střídání hokejově: Randlíszek, Handanagič, Adámek, Růžička, Škarda.

FK Pardubice - FK Kolín 3:1

Zatímco starší žáci svůj duel nakonec zvládli, mladší už tak úspěšní nebyli. V Pardubicích prohráli 1:3. Na svůj první bod stále čekají.

„Po celé utkání jsme měli územní převahu, ale vypracovat si tři šance za zápas, je málo,“ hlesl kouč mladších žáků Miroslav Hubáček. „V 11. minutě nás dostal do vedení křížnou střelou z vápna Korbelář, poté se dostal Hampl k odraženému balonu po rohovém kopu, k naší smůle trefil jen obránce na malém vápně. Zřejmě klíčový moment přišel vzápětí. Kopáček šel sám na brankáře, ale jenom ho trefil. To bylo z naší strany vše a v rozmezí čtyř minut jsme dostali tři góly jako přes kopírák, kdy soupeř šel až k našemu bezmocnému brankářovi přes naše tři hráče. Ve druhém poločase se hrálo na soupeřově polovině, bohužel jsme si žádnou příležitost nevypracovali. Soupeř byl důraznější a efektivnější v obou šestnáctkách a proto vyhrál,“ konstatoval Hubáček.

Branka: Korbelář. Poločas: 3:1.
FK Kolín: Kafka - Važan, Exner, Novák, Hampl - Korbelář, Šindelář, Kopáček, Rosendorf - Vejr, Villner. Střídání hokejově: Vít, Nemčok, Salva, Milichovský