Vysoké Mýto - FK Kolín 1:1

Starší žáci Kolína nesehráli zrovna povedenou partii, nakonec si ale domů vezou bod.

„Na dnešní utkání musíme hodně rychle zapomenout, protože to, co se odehrávalo na hřišti, zejména v prvním poločase, nemělo s fotbalem v našem podání nic společného,“ zlobil se trenér Karel Holeček. „Druhá půle přinesla mírné zlepšení, ale naše snaha byla neplodná a do zakončení jsme se vůbec nedostávali. Přesto, alespoň pochvala za snahu se poprat s nepříznivým vývojem zápasu,“ dodal.

Branka: Řehák. Poločas: 1:0. FK Kolín: Kubát - Řehák, Kmoch (65. Kopecký), Prostředník, Tafel - Tichý, Wiedermann (36. Šourek), Černohlávek, Králík - Bílek, Teslík.

Vysoké Mýto – FK Kolín 2:1

Nedařilo se ani mladším kolegům, kteří nakonec nebodovali vůbec.

„Před utkáním se nám omluvil pro nemoc i druhý stoper Procházka, tudíž nezbývalo, než zařadit do stoperské dvojice Randlíszka, čímž jsme přišli o střed hřiště, kde on normálně hraje a není nikdo, kdo by jej zastoupil. To se také ukázalo jako rozhodující v celém zápase. Hráli jsme celé utkání pod tlakem, domácí si vytvářeli šance, které ale naštěstí pro nás neproměňovali. K jediné brance v prvém poločase přišli domácí po naší chybě, kdy právě náš nejlepší hráč Randlíszek se podsmekl a namazal míč přímo soupeři, který šel sám na branku. Dějství v druhém poločase bylo jak přes kopírák, domácí stále tlačili, naše záloha nedokázala podržet míč, takže se míče jen nakopávali a odevzdávali domácím, ovšem ti byli v koncovce bezradní. Ke konci zápasu přišly naše dvě akce, kdy šel nejdříve sám na brankáře Karban, ale nastřelil jen brankáře a tři minuty před koncem utkání Randlíszek dokonce z trestného kopu vyrovnal. Ovšem místo toho, abychom se zatáhli a vykryli prostor před brankou, přišla chyba našich obou stoperů, kteří se oba nechali vytáhnout do strany, ze záložníků nikdo nezareagoval na vzniklou situaci a volný hráč uprostřed velkého vápna v poslední minutě zajistil domácím vítězství,“ popsal dění na hřišti kouč Jan Meszároš.

Branka: 57. Randlíszek. Poločas: 1:0.
FK Kolín: Kubát – Klatka, Randlíszek, Jelínek, Lacina (48. Flídr) – Kopáček, Urban, Karkoš, Potůček – Karban, Terč (31. Exner).