RMSK Cidlina - FK Kolín 1:3

„K dalšímu mistrovskému utkání jsme zavítali na půdu Nového Bydžova, který měl v tabulce o pouhý bod méně a zápas opět sliboval vyrovnaný mač. My jsme se v týdnu potýkali s nemocemi a zraněními, Holeček a Králík měli teploty, Teslík natažený sval a Černohlávek dva týdny angínu. A vzhledem k současně hranému zápasu s B týmem to nevypadalo příliš optimisticky,“ řekl trenér starších žáků Karel Holeček. „Dnešní zápas byl spíše boj, než aby bylo možné hodnotit herní projev, ale v dané situaci jsem rád, že jsme zápas zvládli a dotáhli ho do vítězného konce. Cením si nasazení, bojovnosti a vůle po vítězství, kterou jsme měli větší než soupeř. Tento tým se chce učit, zlepšovat a makat a to je hrozně důležitá devíza do dalších zápasů,“ dodal Holeček.

Branky: Černohlávek, Teslík, Bílek. Poločas: 0:2. FK Kolín: Kubát - Řehák, Wiedermann, Králík, Tafel - D. Kmoch, Holeček, Černohlávek (65. Randlízsek), Hubáček - Teslík (50. Tichý), Bílek.

RMSK Cidlina – FK Kolín 2:0

„V tomto utkání se ukázalo, co pro nás znamená neúčast zraněného stopera Kubeše. Nově sestavená stoperská dvojice jej nenahradila, celá obranná čtveřice nestačila na dva domácí útočníky, kteří si vypracovali spoustu brankových příležitostí, které ale špatně zakončovali nebo je vychytal skvělý Kubát v brance. Trochu nám pomohlo přeskupení celé obrany, museli jsme stáhnout Randlíszka ze zálohy a tím jsme zmírnili tlak domácích, přesto jsme ale dostali dva góly. Hráče bych ale chtěl pochválit za to, že i když byl soupeř fotbalovější, ale i vzrůstově vyspělejší, nepoložili se a makali až do konce,“ uvedl kouč mladších žáků Jan Meszároš.

FK Kolín: Kubát – Exner (56. Lacina), Jelínek, Procházka, Potůček – Kopáček, Randlíszek, Karkoš, Karban – Zachar (47. Terč), Urban. Poločas: 1:0