Okresní přebor: Býchory – Konárovice 2:0, FK Kolín B – Radim 0:0, Jestřabí Lhota – Plaňany 3:0, Č. Pečky – Ratboř 2:0, Český Brod B – Liblice 5:1, Velký Osek – Bečváry 3:0, Nučice – Tři Dvory 0:2.

1. Býchory 16 14 0 2 45:13 42
2. Červené Pečky 16 13 0 3 46:18 39
3. Radim 16 9 5 2 32:17 32
4. Velký Osek 16 7 2 7 41:23 23
5. Konárovice 16 6 4 6 28:27 22
6. Český Brod B 16 6 3 7 33:40 21
7. Tři Dvory 16 6 2 8 29:27 20
8. FK Kolín B 16 5 5 6 28:33 20
9. Plaňany 16 6 2 8 27:43 20
10. Ratboř 16 5 3 8 30:32 18
11. Bečváry 16 5 3 8 17:26 18
12. J. Lhota 16 5 2 9 22:37 17
13. Nučice 16 4 3 9 19:38 15
14. Liblice 16 2 4 10 15:38 10


III. třída A: Veltruby – Starý Kolín 0:1, Velký Osek B – Pašinka 4:2, Radovesnice II – Veletov 0:1, Červené Pečky B – Týnec nad Labem 2:1, Hradišťko I – Krakovany 2:5, Libodřice B – Ovčáry 3:1, Nebovidy – Křečhoř 2:1.

1. Starý Kolín 16 14 1 1 53:12 43
2. Veletov 16 13 2 1 51:16 41
3. Krakovany 16 10 4 2 38:22 34
4. Velký Osek B 16 9 3 4 43:29 30
5. Nebovidy 16 7 3 6 28:31 24
6. Pašinka 16 6 2 8 35:37 20
7. Červené Pečky B 16 6 1 9 30:41 19
8. Libodřice B 16 6 1 9 31:43 19
9. Radovesnice II 16 5 3 8 17:27 18
10. Veltruby 16 4 4 8 26:30 16
11. Ovčáry 16 5 1 10 17:33 16
12. Hradišťko I 16 4 3 9 29:44 15
13. Týnec n. L. 16 3 5 8 22:36 14
14. Křečhoř 16 3 1 12 19:38 10


III. třída B: Kouřim B – Tuklaty 4:3, Ždánice – Jevany 1:2, Zásmuky B – Rostoklaty 2:0, Pečky B – Dobřichov 2:1, Dobré pole – Velké Chvalovice 3:1, Radim B – Kozojedy 1:1 nedohráno (o utkání píšeme na straně 20), Třebovle – Tismice 3:1.

1. Třebovle 16 10 4 2 37:14 34
2. Pečky B 16 10 2 4 34:14 32
3. Tuklaty 16 8 3 5 56:29 27
4. Kouřim B 16 8 2 6 36:36 26
5. Jevany 16 8 1 7 26:33 25
6. Zásmuky B 16 7 3 6 39:33 24
7. Velké Chvalovice 16 7 3 6 26:28 24
8. Dobré Pole 16 7 2 7 32:25 23
9. Dobřichov 16 5 8 3 34:30 23
10. Rostoklaty 16 6 5 5 18:15 23
11. Tismice 16 5 4 7 24:37 19
12. Kozojedy 15 4 2 9 25:34 14
13. Radim B 15 2 4 9 24:52 10
14. Ždánice 16 1 3 12 13:44 6


IV. třída A: Býchory – Starý Kolín B 1:0, Konárovice B – Krakovany B 3:3, Volárna – Týnec B 3:2 (Kukal 2, Mlejnek – P. Košický, Březina), Sendražice – Tři Dvory B 0:1, Žiželice – Němčice 3:2, Jestřabí Lhota B – Ovčáry B 2:4 (za hosty Macháň 2, V. Zeman, Hruška), Bělušice – Ohaře 4:0 (T. Říha 3, Kopecký).

1. Žiželice 16 11 1 4 48:31 34
2. Tři Dvory B 16 11 1 4 33:20 34
3. Sendražice 16 10 3 3 43:20 33
4. Ovčáry B 16 9 3 4 45:26 30
5. Týnec n. L. B 16 9 2 5 36:29 29
6. Konárovice B 16 8 2 6 34:34 26
7. Volárna 16 7 2 7 36:40 23
8. Bělušice 16 7 2 7 32:41 23
9. Krakovany B 16 6 3 7 48:31 21
10. Starý Kolín B 16 6 1 9 35:33 19
11. J. Lhota B 16 5 3 8 30:34 18
12. Býchory B 16 4 3 9 15:41 15
13. Němčice 16 4 2 10 25:42 14
14. Ohaře 16 1 0 15 13:51 3


IV. třída B: Štítary – Svojšice B 3:2 (za domácí Dedek 2, Bobek), Polepy B – Cerhenice 6:2, Lošany – Ratboř B 3:3 (za domácí Mokrý, Vencl, Pokorný), Vrbová Lhota B – Ratenice 0:6 (D. Poula 2, Jenšík 2, J. Svoboda, Pojikar), Kořenice – Nová Ves 0:1, Nebovidy B – Dolní Chvatliny 5:3 (Burda 2, M. Pluhař 2, Vatlach – Trojan 2, M. Vejdělek), Bečváry B – Pašinka B 7:0.

1. Polepy B 16 14 1 1 83:20 43
2. Cerhenice 16 11 2 3 64:20 35
3. Nov á Ves I 16 10 1 5 42:19 31
4. Ratboř B 16 8 3 5 52:37 27
5. Lošany 16 7 5 4 53:31 26
6. D. Chvatliny 16 8 0 8 45:29 24
7. Štítary 16 6 5 5 45:39 23
8. Ratenice 16 7 1 8 45:42 22
9. Bečváry B 16 6 3 7 35:34 21
10. Nebovidy B 16 6 3 7 36:41 21
11. Kořenice 16 5 5 6 32:36 20
12. Svojšice B 16 4 2 10 30:47 14
13. Pašinka B 16 2 1 13 12:87 7
14. Vrbová Lhota B 16 2 0 14 13:105 6


IV. třída C: Plaňany – Liblice B 0:3 (Zich 3), Chotutice – Tuchoraz B 2:1, Vrbová Lhota – Dobřichov B 0:1, Dobré Pole B – Horní Kruty 0:5 (Chrastil 2, Voith 2, Sedláček), Břežany II – Rostoklaty B 6:0, Svojšice – Jevany B 2:3 (za domácí Kubelka, Vychodil), Kšely volno.

1. Břežany II 15 12 1 2 56:10 37
2. Horní Kruty 15 11 1 3 47:10 34
3. Vrbová Lhota 15 10 3 2 63:17 33
4. Dobřichov B 15 7 3 5 37:24 24
5. Tuchoraz B 14 7 2 5 45:31 23
6. Liblice B 14 7 2 5 31:35 23
7. Jevany B 15 7 0 8 35:44 21
8. Rostoklaty B 15 6 2 7 34:28 20
9. Chotutice 15 5 3 7 25:49 18
10. Svojšice 15 5 2 8 25:37 17
11. Kšely 14 5 1 8 27:37 16
12. Plaňany B 15 2 1 12 16:76 7
13. Dobré Pole B 15 1 1 13 13:56 4