Okresní přebor:Býchory – Konárovice 2:2, Třebovle – Starý Kolín 5:1, Radim – Jestřabí Lhota 2:1, Ratboř – FK Kolín B 3:2, Bečváry – Tři Dvory 2:1, Český Brod B – Plaňany 4:2, Nučice – Velký Osek 4:1
 1. Radim ⋌ 24 21 3  0 73:14 66
 2. Býchory ⋌ 24 16 4  4 59:20 52
 3. Ratboř ⋌ 24 12 3  9 41:31 39
 4. Tři Dvory ⋌ 24 11 6  7 54:44 39
 5. J. Lhota ⋌ 24  9 8  7 41:34 35
 6. FK Kolín B⋌ 24 11 1 12 46:47 34
 7. Nučice⋌ 24  9 5 10 33:50 32
 8. Č. Brod B⋌ 24  9 4 11 47:48 31
 9. Bečváry ⋌ 24  8 4 12 40:44 28
10. Starý Kolín⋌ 24  7 4 13 38:55 25
11. Velký Osek ⋌ 24  7 4 13 51:69 25
12. Plaňany ⋌ 24  7 3 14 32:58 24
13. Třebovle⋌ 24  7 2 15 35:53 23
14. Konárovice⋌ 24  6 5 13 37:60 23

III. třída A: Pašinka - Nebovidy 3:2 (Lázňovský, Čebiš, Löwe – Scheder, Kořínek), Hradištko I - Krakovany 5:0 (Lornic 2, Slavík, Příhoda, Vinduška), Polepy B - Libodřice B 7:2, Ovčáry - Velký Osek B 3:2 (za domácí Macháň 2, Podnecký), Radovesnice II - Veltruby 0:1, Týnec nad Labem - Veletov 2:1 (za domácí J. Sýkora, Kovanda), Červené Pečky B - Tři Dvory B 5:1 (za domácí Bílý 2, Jar. Svoboda, Josef Svoboda, Procházka).

 1. Týnec⋌ 24 21 2  1 74:10 65
 2. Č. Pečky B⋌ 24 11 7  6 55:33 40
 3. Veletov⋌ 24 12 4  8 77:44 40
 4. Nebovidy ⋌ 24 11 6  7 51:41 39
 5. Veltruby⋌ 24 11 4  9 50:46 37
 6. Polepy B⋌ 24 11 1 12 59:59 34
 7. Krakovany ⋌ 24 10 4 10 52:49 34
 8. Libodřice B ⋌ 24 10 3 11 51:54 33
 9. Hradištko I ⋌ 24  8 6 10 41:44 30
10. Pašinka ⋌ 24  8 4 12 45:62 28
11. V. Osek B⋌ 24  7 4 13 57:82 25
12. Ovčáry ⋌ 24  7 4 13 40:61 25
13. Radovesnice⋌ 24  6 6 12 26:46 24
14. Tři Dvory B⋌ 24  5 5 14 30:77 20

III. třída B: Rostoklaty - Liblice 0:3 ((Psutka, Moravec, vlastní), Jevany - Tuklaty 0:0, Tismice - Břežany II 1:4 (za domácí Jar. Hampl), Dobřichov - Radim B 1:3, Kozojedy - Zásmuky B 3:3 (za domácí Jiří Novák 2, T. Rohlíček), Dobré Pole - Velké Chvalovice 15:2 (za domácí Jícha 4, Kosmata 3, Šafařík 2, Jarina 2, Novotný, Variš, P. Bílý, Petříček), Pečky B - Kouřim B 3:0 kontumačně.

 1. Břežany II⋌ 24 20 2  2 72:22  62
 2. Pečky B⋌ 24 18 4  2 68:22  58
 3. Liblice A⋌ 24 13 1 10 66:37  40
 4. D. Pole A⋌ 24 11 5  8 79:40  38
 5. Dobřichov ⋌ 24 10 6  8 39:35  36
 6. Kouřim B⋌ 23 10 4  9 53:52  34
 7. Radim B⋌ 24 10 3 11 54:53  33
 8. ZásmukyB⋌ 24  9 6  9 62:62  33
 9. Jevany A⋌ 24  7 7 10 33:50  28
10. Kozojedy⋌ 24  7 6 11 50:58  27
11. Tuklaty⋌ 24  7 5 12 37:66  26
12. Rostoklaty⋌ 23  7 4 12 39:35  25
13. Tismice⋌ 24  4 5 15 38:75  17
14. Chvalovice⋌ 24  3 2 19 29:118 11

IV. třída A: Býchory B - Konárovice B 2:0, Žiželice - Krakovany B 4:1, Volárna - Jestřabí Lhota B 2:2 (za domácí Wolfram, Luťha), Ovčáry B - Sendražice 2:4 (za domácí Nesládek, Malý), Ohaře - Bělušice 4:7 (za hosty T. Říha 2, Svoboda 2, Cach 2, Čapek), Týnec nad Labem B - Starý Kolín B 5:0 (Balík 2, T. Horák st. , J. Sýkora, R. Mlika), volno – Němčice.

 1. Týnec B⋌ 22 16 3  3 77:13 51
 2. Sendražice⋌ 22 16 2  4 70:26 50
 3. St. Kolín B⋌ 22 14 2  6 66:31 44
 4. Bělušice⋌ 22 13 3  6 74:40 42
 5. Žiželice⋌ 23 13 2  8 66:41 41
 6. Krakovany ⋌ 22 13 1  8 51:38 40
 7. J. Lhota B⋌ 22 12 4  6 44:33 40
 8. Býchory B⋌ 23  7 3 13 27:81 24
 9. Volárna⋌ 22  6 4 12 26:49 22
10. Konárovice⋌ 22  6 2 14 33:59 20
11. Ovčáry B⋌ 22  6 2 14 37:85 20
12. Ohaře⋌ 22  5 2 15 20:49 17
13. Němčice⋌ 22  2 0 20 21:67  6

IV. třída B: Štítarský SK - Nebovidy B 3:0 (Heřmánek, Polák, Volný), Ratboř B - Lošany 4:2 (za domácí Bříza 2, Suchý, Kocourek), Kořenice - Vrbová Lhota B 4:0 (Němec 2, Malcher 2), Ratenice - Svojšice B 3:1 (za domácí Horký 3), Nová Ves - Cerhenice 2:5 (za domácí Kadečka 2), Dolní Chvatliny - Pašinka B 10:1 (za domácí Benko 5, R. Štika 3, Kozel, Martin Vaško), Bečváry B - Křečhoř 7:1.

 1. Cerhenice⋌ 24 20 3  1 111:31  63
 2. BečváryB⋌ 24 16 5  3 106:27  53
 3. Ratboř B⋌ 24 16 4  4  77:43  52
 4. Křečhoř⋌ 24 14 3  7  65:52  45
 5. Kořenice⋌ 24 11 5  8  76:45  38
 6. Nová Ves⋌ 24 11 4  9  57:48  37
 7. Lošany⋌ 24 11 2 11  71:56  35
 8. Chvátliny⋌ 24 10 3 11  93:59  33
 9. NebovidyB⋌ 24 10 3 11  57:80  33
10. Štítarský ⋌ 24  8 4 12  42:51  28
11. Svojšice B⋌ 24  7 3 14  30:71  24
12. Ratenice⋌ 24  7 3 14  45:56  24
13. Pašinka B⋌ 24  3 1 20  29:123 10
14. Vr. Lhota⋌ 24  2 1 21  28:145  7

IV. třída C: Rostoklaty B - Liblice B 2:1 (Novotný, Čenigr – Sobotka), Jevany B - Brežany II B 4:3, Tuchoraz B - Vrbová Lhota 98 4:0, Dobřichov B - Svojšice 1:4, Chotutice - Plaňany B 4:1 (za domácí Břichnáč, Kronoweter, Hrabal, Vilím), Ždánice - Kšely 4:0 (Veselý, Štěpán, Pikner, Votava), Horní Kruty – volno.

 1. Tuchoraz B⋌ 22 18 1  3 86:19 55
 2. Vr. Lhota ⋌ 21 17 2  2 94:26 53
 3. Ždánice⋌ 22 13 4  5 70:34 43
 4. Horní Kruty⋌ 22 12 5  5 50:22 41
 5. Dobřichov ⋌ 22 11 2  9 42:49 35
 6. Svojšice⋌ 22  9 2 11 56:49 29
 7. Liblice B⋌ 23  8 3 12 36:67 27
 8. Rostoklaty⋌ 23  8 3 12 39:44 27
 9. Kšely⋌ 22  7 5 10 26:39 26
10. Plaňany B⋌ 22  7 1 14 42:78 22
11. Chotutice⋌ 22  5 5 12 35:51 20
12. Jevany B⋌ 21  5 2 14 38:76 17
13. Brežany II⋌ 22  5 1 16 35:95 16