Okresní přebor: Bečváry – Býchory 2:0, Radim – Jestřabí Lhota 3:0, Ratboř – Nučice 3:1, Liblice – Červené Pečky 1:3, Konárovice – Český Brod B 3:0, Plaňany – Velký Osek 0:4, Tři Dvory – FK Kolín B 2:3.

1. Býchory 15 13 0 2 43:13 39
2. Červené Pečky 15 12 0 3 44:18 36
3. Radim 15 9 4 2 32:17 31
4. Konárovice 15 6 4 5 28:25 22
5. Velký Osek 15 6 2 7 38:23 20
6. Plaňany 15 6 2 7 27:40 20
7. FK Kolín B 15 5 4 6 28:33 19
8. Ratboř 15 5 3 7 30:30 18
9. Bečváry 15 5 3 7 17:23 18
10. Český Brod B 15 5 3 7 28:39 18
11. Tři Dvory 15 5 2 8 27:27 17
12. Nučice 15 4 3 8 19:36 15
13. J. Lhota 15 4 2 9 19:37 14
14. Liblice 15 2 4 9 14:33 10

III. třída A: Pašinka – Veltruby 3:1 (za d: Lev, Suchý, Novotný), Ovčáry – Velký Osek B 0:2, Týnec – Radovesnice II 1:1 (za d: Tatíček), Krakovany – Červené Pečky B 3:1, Starý Kolín – Hradišťko I 2:1 (Čákora 2 – J. Horník), Křečhoř – Libodřice B 3:1, Veletov – Nebovidy 5:1 (za d: Souček, D. Sýkora, Šedina, Řehák, Veselý).

1. Starý Kolín 15 13 1 1 52:12 40
2. Veletov 15 12 2 1 50:16 38
3. Krakovany 15 9 4 2 33:20 31
4. Velký Osek B 15 8 3 4 39:27 27
5. Nebovidy 15 6 3 6 26:30 21
6. Pašinka 15 6 2 7 33:33 20
7. Radovesnice II 15 5 3 7 17:26 18
8. Veltruby 15 4 4 7 26:29 16
9. Červené Pečky B 15 5 1 9 28:40 16
10. Libodřice B 15 5 1 9 28:42 16
11. Ovčáry 15 5 1 9 16:30 16
12. Hradišťko I 15 4 3 8 27:39 15
13. Týnec n. L. 15 3 5 7 21:34 14
14. Křečhoř 15 3 1 11 18:36 10

III. třída B: Jevany – Kouřim B 3:8, Rostoklaty – Ždánice 4:0 (Jirovský 2, Krajník, Nikolovski), Velké Chvalovice – Zásmuky B 3:2 (za d: Blažek, Šteffen, Mikovec), Dobřichov – Dobré Pole 1:1 (Beran – Kosmata), Kozojedy – Pečky B 1:3 (za d: J. Borovička), Tismice – Radim B 3:3 (za d: Soročin 2, Hampl), Tuklaty – Třebovle 3:3 (Lachman, V. Procházka, Danko – Čáslava, M. Růžek, Stránský).

1. Třebovle 15 9 4 2 34:13 31
2. Pečky B 15 9 2 4 32:13 29
3. Tuklaty 15 8 3 4 53:25 27
4. Velké Chvalovice 15 7 3 5 25:25 24
5. Dobřichov 15 5 8 2 33:28 23
6. Rostoklaty 15 6 5 4 18:13 23
7. Kouřim B 15 7 2 6 32:33 23
8. Jevany 15 7 1 7 24:32 22
9. Zásmuky B 15 6 3 6 37:33 21
10. Dobré Pole 15 6 2 7 29:24 20
11. Tismice 15 5 4 6 23:34 19
12. Kozojedy 15 4 2 9 25:34 14
13. Radim B 15 2 4 9 24:52 10
14. Ždánice 15 1 3 11 12:42 6

IV. třída A: Ohaře – Býchory B 7:0, Ovčáry B – Bělušice 2:2 (za d: Votava, Hruška), Němčice – J. Lhota B 3:3 (Říha 2, Vokřál – Suchánek, vl. Mládek, Svoboda), Tři Dvory B – Žiželice 0:3, Týnec B – Sendražice 3:3 (za d: vlastní, Březina, P. Grubr), Krakovany B – Volárna 7:1, Starý Kolín B – Konárovice B 5:0 (Janeček 2, Malina, Hrubeš, Pohl).

1. Sendražice 15 10 3 2 43:19 33
2. Žiželice 15 10 1 4 45:29 31
3. Tři Dvory B 15 10 1 4 32:20 31
4. Týnec n. L. B 15 9 2 4 34:26 29
5. Ovčáry B 15 8 3 4 41:24 27
6. Konárovice B 15 8 1 6 31:31 25
7. Krakovany B 15 6 2 7 45:28 20
8. Volárna 15 6 2 7 33:38 20
9. Bělušice 15 6 2 7 28:41 20
10. Starý Kolín B 15 6 1 8 35:32 19
11. J. Lhota B 15 5 3 7 28:30 18
12. Němčice 15 4 2 9 23:39 14
13. Býchory B 15 3 3 9 14:41 13
14. Ohaře 15 1 0 14 13:47 3

IV. třída B: Pašinka B – Štítary 0:3, D. Chvatliny – Bečváry B 3:2 (za d: R. Štika, M. Vejdělek, Trojan), Nová Ves – Nebovidy B 2:0 (Bendák, Formánek), Ratenice – Kořenice 3:3 (za d: Jenšík, Horký, I. Poula), Ratboř B – Vr. Lhota B 16:2 (za d: Souček 4, Dušinský 2, Krásný 2, Zdeněk 2, J. Vendl 2, Blažek, Jičinský, Suchánek, Kruliš), Cerhenice – Lošany 5:1, Svojšice B – Polepy B 1:4.

1. Polepy B 15 13 1 1 77:18 40
2. Cerhenice 15 11 2 2 62:14 35
3. Nov á Ves I 15 9 1 5 41:19 28
4. Ratboř B 15 8 2 5 49:34 26
5. Lošany 15 7 4 4 50:28 25
6. D. Chvatliny 15 8 0 7 42:24 24
7. Štítary 15 5 5 5 42:37 20
8. Kořenice 15 5 5 5 32:35 20
9. Ratenice 15 6 1 8 39:42 19
10. Bečváry B 15 5 3 7 28:34 18
11. Nebovidy B 15 5 3 7 31:38 18
12. Svojšice B 15 4 2 9 28:44 14
13. Pašinka B 15 2 1 12 12:80 7
14. Vrbová Lhota B 15 2 0 13 13:99 6

IV. třída C: Jevany B – Plaňany B 5:0, Rostoklaty B – Svojšice 0:1, Horní Kruty – Břežany II 0:1, Dobřichov B – Dobré Pole B 5:0 (M. Souček 2, Kozák 2, Pačes), Kšely – Vrbová Lhota 3:2 (za d: Hampl 3), Liblice B – Chotutice 1:1, Tuchoraz B – volno .

1. Břežany II 14 11 1 2 50:10 34
2. Vrbová Lhota 14 10 3 1 63:16 33
3. Horní Kruty 14 10 1 3 42:10 31
4. Tuchoraz 13 7 2 4 44:29 23
5. Dobřichov B 14 6 3 5 36:24 21
6. Rostoklaty B 14 6 2 6 34:22 20
7. Liblice B 13 6 2 5 28:35 20
8. Jevany B 14 6 0 8 32:42 18
9. Svojšice 14 5 2 7 23:34 17
10. Kšely 14 5 1 8 27:37 16
11. Chotutice 14 4 3 7 23:48 15
12. Plaňany B 14 2 1 11 16:73 7
13. Dobré Pole B 14 1 1 12 13:51 4