Okresní přebor: Třebovle - Býchory 0:2, Velký Osek - Ratboř 1:2, Plaňany - Radim 0:2, Starý Kolín - Nučice 4:1, Konárovice - Český Brod B 6:1, Jestřabí Lhota - Bečváry 0:0, FK Kolín B - Tři Dvory 4:1.

 1. Radim ⋌ 10 8 2 0 29:6  26
2. Býchory ⋌ 10 7 2 1 19:5  23
3. Nučice⋌ 10 6 1 3 15:15 19
4. J. Lhota ⋌ 10 5 3 2 17:12 18
5. Tři Dvory ⋌ 10 5 2 3 27:17 17
6. Ratboř ⋌ 10 5 1 4 18:14 16
7. Velký Osek ⋌ 10 4 3 3 24:24 15
8. Starý Kolín⋌ 10 4 2 4 20:18 14
9. FK Kolín B⋌ 10 4 1 5 17:18 13
10. Konárovice⋌ 10 3 2 5 18:27 11
11. Č. Brod B⋌ 10 3 2 5 18:20 11
12. Plaňany ⋌ 10 2 1 7 13:28  7
13. Bečváry ⋌ 10 1 2 7 12:23  5
14. Třebovle⋌ 10 1 0 9 10:30  3

III. třída A: Týnec – Pašinka 6:0 (Kučera 2, J. Sýkora, T. Grubr, Kovanda, D. Grubr), Velký Osek B - Hradištko I 5:2, Veltruby - Polepy B 3:1, Veletov - Ovčáry 6:1 (Řehák 2, Novák, Veselý, Souček, Formánek – Kopecký), Nebovidy - Radovesnice II 2:2, Libodřice B - Červené Pečky B 3:4 (za domácí Sova, Svoboda, Vrablec), Krakovany - TřiDvory B 3:3.

 1. Týnec⋌ 10 9 1 0 30:4  28
2. Č. Pečky B⋌ 10 6 4 0 31:14 22
3. Veletov⋌ 10 6 1 3 34:17 19
4. Polepy B⋌ 10 6 0 4 20:10 18
5. Nebovidy ⋌ 10 5 3 2 22:15 18
6. Krakovany ⋌ 10 5 2 3 27:17 17
7. Libodřice B ⋌ 10 5 0 5 22:22 15
8. Hradištko I ⋌ 10 3 2 5 16:24 11
9. Radovesnice II⋌ 10 3 2 5 16:18 11
10. Veltruby⋌ 10 3 2 5 21:23 11
11. Tři Dvory B⋌ 10 2 2 6 13:32  8
12. Pašinka ⋌ 10 2 1 7 17:31  7
13. Ovčáry ⋌ 10 2 1 7 13:29  7
14. V. Osek B⋌ 10 2 1 7 18:44  7

III. třída B: Dobré Pole - Rostoklaty 3:0 (Březina, Petr Bílý, Pavel Bílý), Radim B - Jevany 2:2, Zásmuky B - Tismice 5:1 (za hosty J. Hampl), Velké Chvalovice - Dobřichov 0:3 (Kukla, D. Dobiáš, Hovorka), Liblice - Kozojedy 2:3 (za domácí Moravec, Zich), Břežany II - Pečky B 3:0 (Pikner 2, Jedlička), Tuklaty - Kouřim B 2:1 (za domácí Janský, M. Lauber).

 1. Břežany II⋌ 10 10 0 0 28:6  30
2. Pečky B⋌ 10  8 1 1 27:7  25
3. Dobřichov ⋌ 10  6 1 3 24:13 19
4. Dobré Pole ⋌ 10  5 2 3 27:11 17
5. Kouřim B⋌ 10  5 2 3 26:21 17
6. Jevany ⋌ 10  4 3 3 14:20 15
7. Tuklaty⋌ 10  4 1 5 19:30 13
8. Zásmuky B⋌ 10  3 3 4 23:28 12
9. Kozojedy⋌ 10  3 3 4 21:27 12
10. Rostoklaty⋌ 10  3 1 6 21:15 10
11. Liblice ⋌ 10  3 0 7 19:19  9
12. Chvalovice⋌ 10  3 0 7 15:34  9
13. Radim B⋌ 10  2 2 6 14:23  8
14. Tismice⋌ 10  1 1 8 11:35  4

IV. třída A: Týnec B - Býchory B 7:0 (T. Grubr 3, R. Mlika 2, M. Váša, vlastní), Sendražice - Žiželice 4:2, Bělušice - Volárna 3:1 (za domácí Čapek, T. Říha, Svoboda), Starý Kolín B - Ovčáry B 8:0, Konárovice B - Ohaře 5:1 (za domácí J. Zmátlo 2, M. Kahoun 2, T. Černík), Krakovany B - Němčice 3:1.

 1. St. Kolín B⋌  9 7 0 2 41:11 21
2. Týnec B⋌  9 6 1 2 28:6  19
3. Sendražice⋌  9 6 1 2 28:13 19
4. Krakovany ⋌ 10 6 0 4 26:20 18
5. Bělušice⋌  9 6 0 3 26:23 18
6. Žiželice⋌  9 6 0 3 20:13 18
7. Volárna⋌  9 4 0 5 15:17 12
8. J. Lhota B⋌  8 4 0 4 17:20 12
9. Ovčáry B⋌  9 4 0 5 21:31 12
10. Konárovice B⋌  9 4 0 5 16:20 12
11. Němčice⋌ 10 2 0 8  9:25  6
12. Ohaře⋌  8 1 1 6  5:16  4
13. Býchory B⋌ 10 1 1 8  9:46  4

IV. třída B: Dolní Chvatliny - Štítarský SK 4:0 (Benko 3, R. Štika), Svojšice B - Ratboř B 2:5 (za hosty Benc, Kratochvíl, Vančura, Dudík, Kocourek), Cerhenice - Kořenice 3:2, Pašinka B - Ratenice 1:5 (za hosty Federle 2, Poula, Jareš, Bašta), Lošany - Křečhoř 1:1, Nebovidy B – Nová Ves odloženo, Vrbová Lhota B – Bečváry B odloženo.

 1. Cerhenice⋌  9 8 1 0 35:9  25
2. Ratboř B⋌ 10 6 2 2 30:17 20
3. Křečhoř⋌  9 6 2 1 21:13 20
4. D. Chvatliny⋌  9 4 3 2 47:20 15
5. Ratenice⋌  9 4 0 5 22:22 12
6. Nebovidy B⋌  9 3 2 4 19:24 11
7. Lošany⋌  9 3 2 4 22:19 11
8. Kořenice⋌ 10 3 2 5 23:21 11
9. Bečváry B⋌  6 2 4 0 19:11 10
10. NováVes⋌  6 3 1 2 18:16 10
11. Svojšice B⋌  9 3 0 6 12:33  9
12. Štítarský SK ⋌  8 2 1 5 10:19  7
13. Pašinka B⋌  9 2 0 7 20:37  6
14. Vrb. Lhota⋌  6 0 0 6  8:45  0

IV. třída C: Horní Kruty - Rostoklaty B 1:1 (za domácí Borovička), Svojšice - Jevany B 4:2 (za domácí Vychodil 4), Plaňany B - Tuchoraz B 1:4, Liblice B - Chotutice 3:1 (za domácí Zich 2, vlastní), Vrbová Lhota 98 - Ždánice 4:1 (za domácí Dobromysl 4), Brežany II B - Kšely 2:1 (za hosty M. Hozman).

 1. Vr. Lhota ⋌  9 8 1 0 47:8  25
2. Tuchoraz B⋌  9 7 1 1 27:9  22
3. Dobřichov ⋌  9 7 0 2 25:18 21
4. Horní Kruty⋌ 10 6 2 2 28:8  20
5. Svojšice⋌  9 4 2 3 25:18 14
6. Ždánice⋌  9 4 1 4 20:20 13
7. Liblice B⋌ 10 3 3 4 14:22 12
8. Rostoklaty B⋌  9 3 2 4 14:14 11
9. Kšely⋌  9 2 3 4 10:14  9
10. Jevany B⋌  9 3 0 6 18:28  9
11. Chotutice⋌ 10 2 2 6 15:25  8
12. Brežany II B⋌  9 2 1 6 13:45  7
13. Plaňany B⋌  9 0 0 9 11:38  0