Okresní přebor: Konárovice - Tři Dvory 4:3, Třebovle - Český Brod B 2:0, Týnec nad Labem – Nučice 1:0, Velký Osek - Býchory 7:1, Břežany II - Plaňany 3:1, FK Kolín B - Jestřabí Lhota 1:0, Bečváry - Ratboř 3:3.

 1. Velký Osek⋌ 2 2 0 0 13:2 6
 2. Břežany II⋌ 2 2 0 0  5:2 6
 3. Třebovle⋌ 2 1 1 0  2:0 4
 4. Konárovice⋌ 2 1 1 0  4:3 4
 5. Český Brod B⋌ 2 1 0 1  8:3 3
 6. Plaňany ⋌ 2 1 0 1  7:6 3
 7. FK Kolín B⋌ 2 1 0 1  4:6 3
 8. Tři Dvory ⋌ 2 1 0 1  7:7 3
 9. Jestřabí Lhota ⋌ 2 1 0 1  4:3 3
10. Týnec n. L. ⋌ 2 1 0 1  2:8 3
11. Ratboř ⋌ 2 0 1 1  6:7 1
12. Bečváry ⋌ 2 0 1 1  5:7 1
13. Nučice⋌ 2 0 0 2  1:7 0
14. Býchory ⋌ 2 0 0 2  2:9 0

III. třída A: Červené Pečky B - Radovesnice II 1:0 (Bílý), Nebovidy - Týnec nad Labem B 3:0 (Stehlík, Dvořák, Skořepa), Hradištko I - Vrbová Lhota 98 1:1 (Příhoda – Řehák), Velký Osek B - Pašinka 8:0, Krakovany - Ovčáry 2:1 (za hosty B. Machůrka), Veltruby - Veletov 1:1, Polepy B - Starý Kolín 3:5.

 1. Nebovidy ⋌ 2 2 0 0  5:0  6
 2. Starý Kolín⋌ 2 2 0 0  8:4  6
 3. V. Osek B⋌ 2 1 1 0 11:3  4
 4. Veltruby⋌ 2 1 1 0  8:3  4
 5. Krakovany ⋌ 2 1 1 0  5:4  4
 6. Č. Pečky B⋌ 2 1 0 1  1:2  3
 7. Vr. Lhota ⋌ 2 0 2 0  4:4  2
 8. Hradištko I ⋌ 2 0 2 0  3:3  2
 9. Veletov⋌ 2 0 2 0  4:4  2
10. Polepy B⋌ 2 0 1 1  6:8  1
11. Týnec n. L. B⋌ 2 0 1 1  2:5  1
12. Pašinka ⋌ 2 0 1 1  3:11 1
13. Radovesnice II⋌ 2 0 0 2  1:4  0
14. Ovčáry ⋌ 2 0 0 2  3:9  0

III. třída B: Dobřichov - Libodřice B 0:0, Jevany - Liblice 1:1 (za hosty Zich), Kouřim B - Dobré Pole 2:3 (za hosty Novotný, Jícha, Müller), Pečky B - Kozojedy 1:0 (Růžička), Tuklaty - Cerhenice 4:2 (za domácí P. Hönigsfeld, Čížek, Janský, Martinec), Tismice - Radim B 1:0 (Z. Hampl), Rostoklaty - Zásmuky B 2:2 (za domácí Nekolný, Menšík).

 1. Tismice⋌ 2 2 0 0 6:0 6
 2. Dobré Pole ⋌ 2 2 0 0 7:3 6
 3. Dobřichov ⋌ 2 1 1 0 4:0 4
 4. Liblice ⋌ 2 1 1 0 4:1 4
 5. Rostoklaty ⋌ 2 1 1 0 5:3 4
 6. Kozojedy⋌ 2 1 0 1 5:2 3
 7. Pečky B⋌ 2 1 0 1 2:4 3
 8. Tuklaty⋌ 2 1 0 1 5:7 3
 9. Zásmuky B⋌ 2 0 2 0 5:5 2
10. Libodřice B⋌ 2 0 2 0 3:3 2
11. Jevany ⋌ 2 0 1 1 1:5 1
12. Radim B⋌ 2 0 0 2 1:4 0
13. Kouřim B⋌ 2 0 0 2 2:6 0
14. Cerhenice⋌ 2 0 0 2 2:9 0

IV. třída A: Konárovice B - Tři Dvory B 1:1, Žiželice - Bělušice 3:5 (za hosty T. Říha 3, Sabo, Stach), Volárna - Býchory B 7:0 (Šindelář 3, Šedivý 2, Pelikán, Luťha), Krakovany B - Ovčáry B 6:0, Sendražice - Jestřabí Lhota B 0:3, Němčice - Starý Kolín B 2:0, volno – Ohaře.

 1. Volárna⋌ 2 2 0 0 12:1  6
 2. Krakovany ⋌ 2 2 0 0  9:1  6
 3. J. Lhota B⋌ 2 2 0 0  8:1  6
 4. Tři Dvory B⋌ 2 1 1 0  5:4  4
 5. Bělušice⋌ 1 1 0 0  5:3  3
 6. St. Kolín B⋌ 2 1 0 1  5:4  3
 7. Sendražice⋌ 2 1 0 1  3:4  3
 8. Žiželice⋌ 2 1 0 1  9:5  3
 9. Konárovice⋌ 2 0 1 1  1:7  1
10. Ohaře⋌ 1 0 0 1  1:5  0
11. Němčice⋌ 2 0 0 2  1:7  0
12. Ovčáry B⋌ 2 0 0 2  1:9  0
13. Býchory B⋌ 2 0 0 2  1:10 0

IV. třída B: Štítarský SK - Křečhoř 1:1 (za domácí Josef Kunášek ml.), Nebovidy B - Kořenice 1:3 (za domácí Skořepa), Lošany - Vrbová Lhota B 5:0, Cerhenice B - Dolní Chvatliny 0:4 (R. Štika 3, Zahradníček), Nová Ves I - Plaňany B 7:0 (Šmejkal 3, Linhart 2, Flígr, Bendák), Ratenice - Svojšice B 5:0 (Hora 2, Polák 2, Fedrle), Bečváry B - Ratboř B 3:0.

 1. Lošany⋌ 2 2 0 0 10:1 6
 2. Dolní Chvatliny⋌ 2 2 0 0  8:1 6
 3. Bečváry B⋌ 2 2 0 0  5:1 6
 4. Ratenice⋌ 2 1 1 0  7:2 4
 5. Nová Ves I⋌ 2 1 0 1  8:4 3
 6. Ratboř B⋌ 2 1 0 1  4:4 3
 7. Kořenice⋌ 2 1 0 1  4:6 3
 8. Štítarský SK ⋌ 2 0 2 0  4:4 2
 9. Cerhenice B ⋌ 2 0 1 1  2:6 1
10. Vrbová Lhota⋌ 2 0 1 1  2:7 1
11. Nebovidy B⋌ 2 0 1 1  4:6 1
12. Křečhoř⋌ 2 0 1 1  2:5 1
13. Plaňany B⋌ 2 0 1 1  2:9 1
14. Svojšice B⋌ 2 0 0 2  1:7 0

IV. třída C: Dobřichov B - Chotutice 1:1 (vlastní Krutský – Janeba), Jevany B - Liblice B 0:3 (Vlk, Trpálek, Bubník), Přistoupim - Tuchoraz B 1:2, Kšely - Tuklaty B 3:1 (za domácí Pešta, Hozman, Pazderec), Brežany II B - Horní Kruty 0:6, Ždánice - Svojšice 3:1 (za domácí Pikner 2, Štěpán), Rostoklaty B - Velké Chvalovice 1:2 (za domácí Pecka).

 1. Liblice B⋌ 2 2 0 0 10:1 6
 2. Kšely⋌ 2 2 0 0  5:1 6
 3. V. Chvalovice⋌ 2 2 0 0  6:3 6
 4. Ždánice⋌ 2 2 0 0  5:2 6
 5. Dobřichov ⋌ 2 1 1 0  4:3 4
 6. Horní Kruty⋌ 2 1 0 1  7:2 3
 7. Rostoklaty⋌ 2 1 0 1  6:3 3
 8. Tuchoraz B⋌ 2 1 0 1  2:3 3
 9. Tuklaty B⋌ 2 0 1 1  2:4 1
10. Brežany II B⋌ 2 0 1 1  1:7 1
11. Chotutice⋌ 2 0 1 1  3:5 1
12. Jevany B⋌ 2 0 0 2  2:6 0
13. Svojšice⋌ 2 0 0 2  2:8 0
14. Přistoupim⋌ 2 0 0 2  2:9 0