Okresní přebor: Konárovice - Velký Osek 1:0, Třebovle - FK Kolín B 4:0, Český Brod B - Bečváry 5:3, Nučice - Tři Dvory 2:1, Býchory - Ratboř 1:2, Plaňany - Jestřabí Lhota 2:3, Týnec nad Labem - Břežany II 1:2.

 1. Ratboř ⋌ 10 7 1 2 25:16 22
 2. Velký Osek ⋌ 10 6 1 3 35:15 19
 3. Český Brod B⋌ 10 6 1 3 35:17 19
 4. Třebovle⋌ 10 6 1 3 17:13 19
 5. Tři Dvory ⋌ 10 6 0 4 23:20 18
 6. Konárovice⋌ 10 5 2 3 18:17 17
 7. Býchory ⋌ 10 5 1 4 15:18 16
 8. Břežany II⋌ 10 4 2 4 20:21 14
 9. Týnec n. L. ⋌ 10 4 2 4 14:18 14
10. J. Lhota ⋌ 10 3 3 4 19:20 12
11. Bečváry ⋌ 10 2 3 5 21:31  9
12. FK Kolín B⋌ 10 3 0 7 21:34  9
13. Plaňany ⋌ 10 1 3 6 16:22  6
14. Nučice⋌ 10 1 2 7 10:27  5

III. třída A: Červené Pečky B - Velký Osek B 10:0 (Kudláček 4, Pudil, Svoboda, Zach, benda, Adamec, Bílý), Nebovidy - Veltruby 2:1 (za domácí J. Zelenka, Skořepa), Týnec B - Polepy B 0:2, Vrbová Lhota 98 - Radovesnice II 3:2, Pašinka - Starý Kolín 2:1, Ovčáry - Veletov 1:9 (za domácí B. Machůrka), Hradištko I - Krakovany 4:3 (za domácí Příhoda 2, Polák, Chábera).

 1. Nebovidy ⋌  9 9 0 0 28:9  27
 2. Starý Kolín⋌ 10 7 1 2 32:16 22
 3. Veletov⋌ 10 6 3 1 32:16 21
 4. Č. Pečky B⋌ 10 5 2 3 28:9  17
 5. Hradištko I ⋌ 10 4 4 2 20:16 16
 6. Týnec n. L. B⋌ 10 4 2 4 14:11 14
 7. Veltruby⋌ 10 4 2 4 22:20 14
 8. Polepy B⋌  9 4 2 3 18:16 14
 9. Vrb. Lhota ⋌ 10 3 2 5 17:26 11
10. Velký Osek B⋌ 10 3 1 6 20:32 10
11. Pašinka ⋌ 10 2 4 4 14:31 10
12. Krakovany ⋌ 10 2 2 6 19:28  8
13. Ovčáry ⋌ 10 2 0 8 16:40  6
14. Radovesnice II⋌ 10 0 3 7  9:19  3

III. třída B: Dobřichov - Pečky B 3:0, Jevany - Tismice 1:1, Liblice - Rostoklaty 5:0 (Moravec 2, Sedláček, Poula, Zich), Dobré Pole - Libodřice B 2:6 (Jícha, Vodička – Pěkný 2, Němec 2, Heverle, Pudil), Kozojedy - Zásmuky B 4:3 (za domácí M. Klokočník 2, J. Mučka, J. Novák), Cerhenice - Radim B 5:1, Kouřim B - Tuklaty 4:4.

 1. Liblice ⋌ 10 7 2 1 40:10 23
 2. Rostoklaty⋌ 10 7 1 2 25:15 22
 3. Kozojedy⋌ 10 6 2 2 22:17 20
 4. Pečky B⋌ 10 6 1 3 10:11 19
 5. Libodřice B ⋌ 10 4 5 1 26:14 17
 6. Dobřichov ⋌ 10 4 4 2 19:11 16
 7. Cerhenice⋌ 10 5 1 4 24:17 16
 8. Dobré Pole ⋌ 10 5 1 4 25:25 16
 9. Tuklaty⋌ 10 3 2 5 18:23 11
10. Zásmuky B⋌ 10 3 2 5 23:29 11
11. Kouřim B⋌ 10 2 1 7 20:32  7
12. Radim B⋌ 10 2 1 7 11:23  7
13. Jevany ⋌ 10 1 3 6 12:23  6
14. Tismice⋌ 10 1 2 7  8:33  5

IV. třída A: Konárovice B - Volárna 1:2, Žiželice - Sendražice 8:3, Bělušice - Němčice 2:1, Ohaře - Tři Dvory B 0:2, Býchory B - Starý Kolín B 0:3, Ovčáry B - Jestřabí Lhota B 2:3 (za domácí Klepši 2), volno – Krakovany B.

 1. Volárna⋌ 10 10 0 0 42:7  30
 2. Žiželice⋌ 10  7 1 2 52:26 22
 3. Bělušice⋌  9  6 1 2 30:12 19
 4. Krakovany ⋌  9  6 0 3 24:15 18
 5. Tři Dvory B⋌  9  5 2 2 19:13 17
 6. St. Kolín B⋌  9  4 1 4 21:21 13
 7. J. Lhota B⋌  9  4 1 4 18:18 13
 8. Sendražice⋌  9  3 2 4 14:19 11
 9. Ohaře⋌  9  2 1 6 11:24  7
10. Konárovice B⋌ 10  2 1 7 15:33  7
11. Ovčáry B⋌  9  2 0 7 16:32  6
12. Němčice⋌  9  2 0 7 13:31  6
13. Býchory B⋌  9  2 0 7  9:33  6

IV. třída B: Štítarský SK - Cerhenice B 4:1 (za domácí Šubrt 3, J. Kunášek st., Nebovidy B - Ratenice 2:2 (za domácí Müllner, Myška), Kořenice - Bečváry B 4:5 (za domácí M. Novotný 2, Vendl, Novák), Vrbová Lhota B - Křečhoř 0:2, Dolní Chvátliny - Ratboř B 1:2 (Skočdopole – Souček, Blažek, Plaňany B - Svojšice B 2:2, Lošany - NováVes 2:4 (za hosty Holeček 2, Bendák, Stolen).

 1. Nová Ves I⋌ 10 9 0 1 35:11 27
 2. Bečváry B⋌ 10 8 0 2 28:14 24
 3. Kořenice⋌ 10 6 2 2 31:19 20
 4. Ratenice⋌ 10 6 2 2 25:20 20
 5. Ratboř B⋌ 10 6 0 4 34:14 18
 6. D. Chvátliny⋌ 10 6 0 4 34:23 18
 7. Lošany⋌ 10 5 1 4 35:19 16
 8. Plaňany B⋌ 10 4 3 3 29:30 15
 9. Štítarský SK ⋌ 10 3 2 5 21:25 11
10. Nebovidy B⋌ 10 2 3 5 18:37  9
11. Křečhoř⋌ 10 2 2 6 12:25  8
12. Svojšice B⋌ 10 1 4 5 14:25  7
13. Vrb. Lhota B⋌ 10 1 2 7  9:36  5
14. Cerhenice B ⋌ 10 0 1 9  8:35  1

IV. třída C: Dobřichov B - Kšely 1:2 (za hosty Spozdil, J. Hampl), Ždánice – Jevany B 4:0 (Pikner 2, Kanina 2), Liblice B - Rostoklaty B 6:0 (Vaněk, Bubník, Kozák, Hrstka, Vlk, Psutka), Tuchoraz B - Chotutice 4:0, Tuklaty B - Velké Chvalovice 2:4 (za domácí Jánský, Martinec), Horní Kruty - Svojšice 6:4 (za domácí Francl 2, Diviš 2, Voith, Sedláček), Přistoupim - Brežany II B 1:2.

 1. Horní Kruty⋌ 10 7 2  1 38:13 23
 2. Tuchoraz B⋌ 10 7 1  2 29:15 22
 3. Ždánice⋌ 10 7 0  3 27:16 21
 4. Rostoklaty B⋌ 10 7 0  3 21:14 21
 5. Svojšice⋌ 10 6 0  4 30:26 18
 6. Liblice B⋌ 10 5 2  3 32:18 17
 7. Kšely⋌ 10 5 2  3 20:13 17
 8. V.Chvalovice⋌ 10 5 2  3 23:19 17
 9. Dobřichov B ⋌ 10 4 1  5 19:22 13
10. Chotutice⋌ 10 4 1  5 16:23 13
11. Tuklaty B⋌ 10 1 4  5 14:26  7
12. Brežany II B⋌ 10 1 4  5 10:22  7
13. Přistoupim⋌ 10 1 1  8  8:27  4
14. Jevany B⋌ 10 0 0 10  7:40  0