Okresní přebor: Plaňany - Konárovice 1:3, Bečváry - Třebovle 4:2, Tři Dvory - Český Brod B 2:1, Ratboř - Nučice 4:2, Jestřabí Lhota - Býchory 1:3, FK Kolín B - Týnec nad Labem 0:3, Břežany II - Velký Osek 2:3.

 1. Velký Osek ⋌ 9 6 1 2 35:14 19
 2. Ratboř ⋌ 9 6 1 2 23:15 19
 3. Tři Dvory ⋌ 9 6 0 3 22:18 18
 4. Č. Brod B⋌ 9 5 1 3 30:14 16
 5. Třebovle⋌ 9 5 1 3 13:13 16
 6. Býchory ⋌ 9 5 1 3 14:16 16
 7. Konárovice⋌ 9 4 2 3 17:17 14
 8. Týnec n. L.⋌ 9 4 2 3 13:16 14
 9. Břežany II⋌ 9 3 2 4 18:20 11
10. J. Lhota ⋌ 9 2 3 4 16:18  9
11. Bečváry ⋌ 9 2 3 4 18:26  9
12. FK Kolín B⋌ 9 3 0 6 21:30  9
13. Plaňany ⋌ 9 1 3 5 14:19  6
14. Nučice⋌ 9 0 2 7  8:26  2

III. třída A: Ovčáry - Červené Pečky B 0:7, Radovesnice II - Týnec nad Labem B 1:1 (Novotný – T. Grubr), Starý Kolín - Vrbová Lhota 98 7:1 (za hosty Dobromysl), Veletov - Pašinka 2:2 (Hejduk 2 – Svojtka, Lázňovský), Veltruby - Hradištko I 2:0, Krakovany - Velký Osek B 3:0, Polepy B – Nebovidy nehráno pro nezpůsobilý terén.

 1. Nebovidy ⋌ 8 8 0 0 26:8  24
 2. Starý Kolín⋌ 9 7 1 1 31:14 22
 3. Veletov⋌ 9 5 3 1 23:15 18
 4. Č. Pečky B⋌ 9 4 2 3 18:9  14
 5. Týnec B⋌ 9 4 2 3 14:9  14
 6. Veltruby⋌ 9 4 2 3 21:18 14
 7. Hradištko I ⋌ 9 3 4 2 16:13 13
 8. Polepy B⋌ 8 3 2 3 16:16 11
 9. V. Osek B⋌ 9 3 1 5 20:22 10
10. Krakovany ⋌ 9 2 2 5 16:24  8
11. Vr. Lhota ⋌ 9 2 2 5 14:24  8
12. Pašinka ⋌ 9 1 4 4 12:30  7
13. Ovčáry ⋌ 9 2 0 7 15:31  6
14. Radovesnice II⋌ 9 0 3 6  7:16  3

III. třída B: Cerhenice - Dobřichov 1:1, Rostoklaty - Jevany 3:0 (Menšík 2, Kmoch), Libodřice B - Liblice 2:2 (Pěkný, Pánek – Lanc, Sedláček), Zásmuky B - Dobré Pole 3:1 (za hosty Jarina), Radim B - Kozojedy 1:1, Tismice - Kouřim B 2:3 (za domácí Z. Hampl 2), Tuklaty - Pečky B 1:2.

 1. Rostoklaty⋌ 9 7 1 1 25:10 22
 2. Liblice ⋌ 9 6 2 1 35:10 20
 3. Pečky B⋌ 9 6 1 2 10:8  19
 4. Kozojedy⋌ 9 5 2 2 18:14 17
 5. D. Pole ⋌ 9 5 1 3 23:19 16
 6. Libodřice B ⋌ 9 3 5 1 20:12 14
 7. Dobřichov ⋌ 9 3 4 2 16:11 13
 8. Cerhenice⋌ 9 4 1 4 19:16 13
 9. Zásmuky B⋌ 9 3 2 4 20:25 11
10. Tuklaty⋌ 9 3 1 5 14:19 10
11. Radim B⋌ 9 2 1 6 10:18  7
12. Kouřim B⋌ 9 2 0 7 16:28  6
13. Jevany ⋌ 9 1 2 6 11:22  5
14. Tismice⋌ 9 1 1 7  7:32  4

IV. třída A: Ovčáry B - Konárovice B 0:3, Němčice - Žiželice 3:5 (za domácí Karásek 2, Vokřál), Tři Dvory B - Bělušice 4:2, Starý Kolín B - Ohaře 5:2, Jestřabí Lhota B - Býchory B 0:1, Krakovany B - Volárna 1:3.

 1. Volárna⋌ 9 9 0 0 40:6  27
 2. Žiželice⋌ 9 6 1 2 44:23 19
 3. Krakovany B ⋌ 9 6 0 3 24:15 18
 4. Bělušice⋌ 8 5 1 2 28:11 16
 5. Tři Dvory B⋌ 8 4 2 2 17:13 14
 6. Sendražice⋌ 8 3 2 3 11:11 11
 7. J. Lhota B⋌ 8 3 1 4 15:16 10
 8. St. Kolín B⋌ 8 3 1 4 18:21 10
 9. Ohaře⋌ 8 2 1 5 11:22  7
10. Konárovice B⋌ 9 2 1 6 14:31  7
11. Ovčáry B⋌ 8 2 0 6 14:29  6
12. Němčice⋌ 8 2 0 6 12:29  6
13. Býchory B⋌ 8 2 0 6  9:30  6

IV. třída B: Plaňany B - Štítarský SK 6:0, Bečváry B - Nebovidy B 6:1, Křečhoř - Kořenice 2:4, Ratboř B - Vrbová Lhota B 5:0 (Bříza 2, Kocourek, Kratochvíl, Blažek), Svojšice B - Dolní Chvátliny 1:3 (za hosty Skřivánek, Skočdopole, Vaško), Ratenice - Lošany 3:2 (za domácí Jenšík 2, vlastní), Nová Ves - Cerhenice B 4:0 (Linhrat 3, Babický).

 1. Nová Ves⋌ 9 8 0 1 31:9  24
 2. Bečváry B⋌ 9 7 0 2 23:10 21
 3. Kořenice⋌ 9 6 2 1 27:14 20
 4. Ratenice⋌ 9 6 1 2 23:18 19
 5. D. Chvátliny⋌ 9 6 0 3 33:21 18
 6. Lošany⋌ 9 5 1 3 33:15 16
 7. Ratboř B⋌ 9 5 0 4 32:13 15
 8. Plaňany B⋌ 9 4 2 3 27:28 14
 9. Štítarský SK ⋌ 9 2 2 5 17:24  8
10. Nebovidy B⋌ 9 2 2 5 16:35  8
11. Svojšice B⋌ 9 1 3 5 12:23  6
12. Křečhoř⋌ 9 1 2 6 10:25  5
13. Vrb. Lhota B⋌ 9 1 2 6  9:34  5
14. Cerhenice B ⋌ 9 0 1 8  7:31  1

IV. třída C: Horní Kruty - Dobřichov B 5:0 (Voith 3, Francl, Sádlík), Rostoklaty B - Jevany B 4:0 (Srail 2, Nikolovski, Belovski), Chotutice - Liblice B 2:2 (Dřízhal 2 – Trpálek, Rollo), Velké Chvalovice - Tuchoraz B 2:3 (za domácí Hubal, Vojta), Svojšice - Tuklaty B 6:1 (za domácí Vychodil 4, Šmejkal, Dohanič), Ždánice - Přistoupim 6:0 (Kanina 3, Kulíšek, Veselý, Kučera), Brežany II B - Kšely 1:1 (za hosty J. Hampl).

 1. Rostoklaty⋌ 9 7 0 2 21:8  21
 2. Horní Kruty⋌ 9 6 2 1 32:9  20
 3. Tuchoraz B⋌ 9 6 1 2 25:15 19
 4. Ždánice⋌ 9 6 0 3 23:16 18
 5. Svojšice⋌ 9 6 0 3 26:20 18
 6. Liblice B⋌ 9 4 2 3 26:18 14
 7. Kšely⋌ 9 4 2 3 18:12 14
 8. V. Chvalovice⋌ 9 4 2 3 19:17 14
 9. Dobřichov B ⋌ 9 4 1 4 18:20 13
10. Chotutice⋌ 9 4 1 4 16:19 13
11. Tuklaty B⋌ 9 1 4 4 12:22  7
12. Brežany II B⋌ 9 0 4 5  8:21  4
13. Přistoupim⋌ 9 1 1 7  7:25  4
14. Jevany B⋌ 9 0 0 9  7:36  0