Okresní přebor: Konárovice - Břežany II 1:4, Třebovle - Tři Dvory 1:3, Český Brod B - Ratboř 5:3, Nučice - Jestřabí Lhota 1:2, Býchory - Plaňany 1:1, Týnec n. L. - Bečváry 2:2, Velký Osek - FK Kolín B 8:3.

 1. Velký Osek ⋌ 8 5 1 2 32:12 16
 2. Č. Brod B⋌ 8 5 1 2 29:12 16
 3. Ratboř ⋌ 8 5 1 2 19:13 16
 4. Třebovle⋌ 8 5 1 2 11:9  16
 5. Tři Dvory ⋌ 8 5 0 3 20:17 15
 6. Býchory ⋌ 8 4 1 3 11:15 13
 7. Břežany II⋌ 8 3 2 3 16:17 11
 8. Konárovice⋌ 8 3 2 3 14:16 11
 9. Týnec n. L. ⋌ 8 3 2 3 10:16 11
10. J. Lhota ⋌ 8 2 3 3 15:15  9
11. FK Kolín B⋌ 8 3 0 5 21:27  9
12. Plaňany ⋌ 8 1 3 4 13:16  6
13. Bečváry ⋌ 8 1 3 4 14:24  6
14. Nučice⋌ 8 0 2 6  6:22  2

III. třída A: Červené Pečky B - Krakovany 4:1 (za domácí Svoboda 2, Dušek, Adamec), Nebovidy - Radovesnice II 1:0 (Odl), Týnec B - Starý Kolín 0:1, Vrbová Lhota 98 - Veletov 0:2, Pašinka - Ovčáry 2:1 (Čebiš 2 – Macháň), Hradištko I - Polepy B 1:0 (J. Horník), Velký Osek B - Veltruby 3:1.

 1. Nebovidy ⋌ 8 8 0 0 26:8  24
 2. Starý Kolín⋌ 8 6 1 1 24:13 19
 3. Veletov⋌ 8 5 2 1 21:13 17
 4. Hradištko I ⋌ 8 3 4 1 16:11 13
 5. Týnec B⋌ 8 4 1 3 13:8  13
 6. Č. Pečky B⋌ 8 3 2 3 11:9  11
 7. Veltruby⋌ 8 3 2 3 19:18 11
 8. Polepy B⋌ 8 3 2 3 16:16 11
 9. V. Osek B⋌ 8 3 1 4 20:19 10
10. Vrbová Lhota ⋌ 8 2 2 4 13:17  8
11. Ovčáry ⋌ 8 2 0 6 15:24  6
12. Pašinka ⋌ 8 1 3 4 10:28  6
13. Krakovany ⋌ 8 1 2 5 13:24  5
14. Radovesnice II⋌ 8 0 2 6  6:15  2

III. třída B: Dobřichov - Tuklaty 2:1, Jevany - Libodřice B 3:3 (za hosty Škopek, Pěkný, Novák), Liblice - Zásmuky B 8:0 (Lanc 4, Zich 2, Hrstka, Černý), Dobré Pole - Radim B 4:3 (za domácí J. Novotný 3, Kosmata), Kozojedy - Cerhenice 1:0 (Šimůnek), Kouřim B - Rostoklaty 1:4 (za hosty Menšík 2, Cenigr 2), Pečky B - Tismice 1:0 (Bureš).

 1. Liblice ⋌ 8 6 1 1 33:8  19
 2. Rostoklaty⋌ 8 6 1 1 22:10 19
 3. Dobré Pole ⋌ 8 5 1 2 22:16 16
 4. Kozojedy⋌ 8 5 1 2 17:13 16
 5. Pečky B⋌ 8 5 1 2  8:7  16
 6. Libodřice B ⋌ 8 3 4 1 18:10 13
 7. Dobřichov ⋌ 8 3 3 2 15:10 12
 8. Cerhenice⋌ 8 4 0 4 18:15 12
 9. Tuklaty⋌ 8 3 1 4 13:17 10
10. Zásmuky B⋌ 8 2 2 4 17:24  8
11. Radim B⋌ 8 2 0 6  9:17  6
12. Jevany ⋌ 8 1 2 5 11:19  5
13. Tismice⋌ 8 1 1 6  5:29  4
14. Kouřim B⋌ 8 1 0 7 13:26  3

IV. třída A: Konárovice B - Krakovany B 3:4, Žiželice - Tři Dvory B 3:0, Bělušice - Starý Kolín B 6:0 (T. Říha 4, Cach, Svoboda), Ohaře - Jestřabí Lhota B 0:3, Býchory B - Ovčáry B 1:2 (za hosty Kubíček, Flos), Volárna - Sendražice 3:0 (Šedivý, Šindelář, Švanda).

 1. Volárna⋌ 8 8 0 0 37:5  24
 2. Krakovany B ⋌ 8 6 0 2 23:12 18
 3. Žiželice⋌ 8 5 1 2 39:20 16
 4. Bělušice⋌ 7 5 1 1 26:7  16
 5. Tři Dvory B⋌ 7 3 2 2 13:11 11
 6. Sendražice⋌ 8 3 2 3 11:11 11
 7. J. Lhota B⋌ 7 3 1 3 15:15 10
 8. St. Kolín B⋌ 7 2 1 4 13:19  7
 9. Ohaře⋌ 7 2 1 4  9:17  7
10. Ovčáry B⋌ 7 2 0 5 14:26  6
11. Němčice⋌ 7 2 0 5  9:24  6
12. Konárovice B⋌ 8 1 1 6 11:31  4
13. Býchory B⋌ 7 1 0 6  8:30  3

IV. třída B: Štítarský SK - Nová Ves 1:2 (Polák – Šmejkal, Skokan), Nebovidy B - Křečhoř 1:1 (za domácí Honc), Kořenice - Ratboř B 1:3 (Sivák – Kocourek, Bříza, Kratochvíl), Vrbová Lhota B - Svojšice B 1:1 (za domácí Řehák), Dolní Chvatliny - Plaňany B 7:3 (za domácí R. Štika 2, Z. Štika 2, Skočdopole 2, Hons), Lošany - Bečváry B 5:1, Cerhenice B - Ratenice 3:5 (za hosty Jenšík 3, Svoboda, Fedrle).

 1. NováVes⋌ 8 7 0 1 27:9  21
 2. Bečváry B⋌ 8 6 0 2 17:9  18
 3. Kořenice⋌ 8 5 2 1 23:12 17
 4. Lošany⋌ 8 5 1 2 31:12 16
 5. Ratenice⋌ 8 5 1 2 20:16 16
 6. D. Chvatliny⋌ 8 5 0 3 30:20 15
 7. Ratboř B⋌ 8 4 0 4 27:13 12
 8. Plaňany B⋌ 8 3 2 3 21:28 11
 9. Štítarský SK ⋌ 8 2 2 4 17:18  8
10. Nebovidy B⋌ 8 2 2 4 15:29  8
11. Svojšice B⋌ 8 1 3 4 11:20  6
12. Křečhoř⋌ 8 1 2 5  8:21  5
13. Vrb. Lhota B⋌ 8 1 2 5  9:29  5
14. Cerhenice ⋌ 8 0 1 7  7:27  1

IV. třída C: Dobřichov B - Brežany II B 2:2, Jevany B - Chotutice 1:2 (za hosty Dřízhal, Janeba), Liblice B - V. Chvalovice 2:3 (za domácí Hruška, Hrstka), Tuchoraz B - Svojšice 4:2, Tuklaty B - H. Kruty 2:2 (za hosty Voith 2), Přistoupim - Rostoklaty B 1:2 (za hosty Cenig, Nikolovski), Kšely - Ždánice 4:0 (Spozdil, Kopfgammer, Psutka, Pazderec).

 1. Rostoklaty B⋌ 8 6 0 2 17:8  18
 2. Horní Kruty⋌ 8 5 2 1 27:9  17
 3. Tuchoraz B⋌ 8 5 1 2 22:13 16
 4. Svojšice⋌ 8 5 0 3 20:19 15
 5. Ždánice⋌ 8 5 0 3 17:16 15
 6. V. Chvalovice⋌ 8 4 2 2 17:14 14
 7. Liblice B⋌ 8 4 1 3 24:16 13
 8. Kšely⋌ 8 4 1 3 17:11 13
 9. Dobřicho Bv ⋌ 8 4 1 3 18:15 13
10. Chotutice⋌ 8 4 0 4 14:17 12
11. Tuklaty B⋌ 8 1 4 3 11:16  7
12. Přistoupim⋌ 8 1 1 6  7:19  4
13. Brežany II B⋌ 8 0 3 5  7:20  3
14. Jevany B⋌ 8 0 0 8  7:32  0