Okresní přebor: Třebovle - Konárovice 0:0, Býchory - Břežany II 1:2, Plaňany - FK Kolín B 6:3, Jestřabí Lhota - Bečváry 4:2, Ratboř - Tři Dvory 3:4, Český Brod B - Týnec n. L. 8:1, Nučice - Velký Osek 1:6.

  • 1. Český Brod B  1 1 0 0 8:1 3
  • 2. Velký Osek 1 1 0 0 6:1 3
  • 3. Plaňany  1 1 0 0 6:3 3
  • 4. Jestřabí Lhota  1 1 0 0 4:2 3
  • 5. Tři Dvory  1 1 0 0 4:3 3
  • 6. Břežany II  1 1 0 0 2:1 3
  • 7. Třebovle 1 0 1 0 0:0 1
  • 8. Konárovice 1 0 1 0 0:0 1
  • 9. Ratboř  1 0 0 1 3:4 0
  • 10. Býchory  1 0 0 1 1:2 0
  • 11. Bečváry  1 0 0 1 2:4 0
  • 12. FK Kolín B 1 0 0 1 3:6 0
  • 13. Nučice 1 0 0 1 1:6 0
  • 14. Týnec nad Labem  1 0 0 1 1:8 0
  • III. třída A: Vrbová Lhota - Velký Osek B 3:3 (za domácí Gonzales 2, Dobromysl), Pašinka - Krakovany 3:3 (za domácí Svojtka, Lázňovský, Löwe), Ovčáry - Veltruby 2:7 (za domácí Macháň, Vhan–Trahn), Starý Kolín - Radovesnice II 3:1, Nebovidy - Červené Pečky B 2:0 (Odl, Kovalczuk), Týnec nad Labem B - Hradišťko I 2:2 (za domácí R. Kučera, M. Váša), Veletov - Polepy B 3:3 (za domácí Souček 2, D. Sýkora).
    I
    1. Veltruby⋌ 1 1 0 0 7:2 3
    2. Starý Kolín⋌ 1 1 0 0 3:1 3
    3. Nebovidy ⋌ 1 1 0 0 2:0 3
    4. Veletov⋌ 1 0 1 0 3:3 1
    Velký Osek B⋌ 1 0 1 0 3:3 1
    Polepy B⋌ 1 0 1 0 3:3 1
    Pašinka ⋌ 1 0 1 0 3:3 1
    Krakovany ⋌ 1 0 1 0 3:3 1
    Vrbová Lhota ⋌ 1 0 1 0 3:3 1
    10. Hradištko I⋌ 1 0 1 0 2:2 1
    Týnec n. L. B⋌ 1 0 1 0 2:2 1
    12. Radovesnice II⋌ 1 0 0 1 1:3 0
    13. Č. Pečky B⋌ 1 0 0 1 0:2 0
    14. Ovčáry ⋌ 1 0 0 1 2:7 0

    III. třída B: Jevany - Dobřichov 0:4, Liblice - Kouřim B 3:0 (Lanc, Moravec, Fott), Dobré Pole - Pečky B 4:1 (za domácí Novotný, Müller, Jarina, Varyš), Kozojedy - Tuklaty 5:1 (za domácí Borovička 2, Novotný, Rohlíček, Mučka), Tismice - Cerhenice 0:5, Radim B - Rostoklaty 1:3 (za hosty Veselý, Menšík, Krajník), Zásmuky B - Libodřice B 3:3.

     1. Cerhenice⋌ 1 1 0 0 5:0 3
    2. Kozojedy⋌ 1 1 0 0 5:1 3
    3. Dobřichov ⋌ 1 1 0 0 4:0 3
    4. Dobré Pole ⋌ 1 1 0 0 4:1 3
    5. Liblice ⋌ 1 1 0 0 3:0 3
    6. Rostoklaty ⋌ 1 1 0 0 3:1 3
    7. Libodřice B⋌ 1 0 1 0 3:3 1
    Zásmuky B⋌ 1 0 1 0 3:3 1
    9. Radim B⋌ 1 0 0 1 1:3 0
    10. Pečky B⋌ 1 0 0 1 1:4 0
    11. Kouřim B⋌ 1 0 0 1 0:3 0
    12. Tuklaty⋌ 1 0 0 1 1:5 0
    13. Jevany ⋌ 1 0 0 1 0:4 0
    14. Tismice⋌ 1 0 0 1 0:5 0

    IV. třída A: Jestřabí Lhota B - Němčice 5:1 (za domácí R. patočka 3, A. Týma, vlastní, Žiželice - Konárovice B 6:0, Ohaře - Volárna 1:5, Býchory B - Krakovany B 1:3, Ovčáry B - Sendražice 1:3 (za domácí Vhan–Trahn), Starý Kolín B - Tři Dvory B 3:4, Bělušice - volno.

     1. Žiželice⋌ 1 1 0 0 6:0 3
    2. Volárna⋌ 1 1 0 0 5:1 3
    Jestřabí Lhota B⋌ 1 1 0 0 5:1 3
    4. Sendražice⋌ 1 1 0 0 3:1 3
    Krakovany B ⋌ 1 1 0 0 3:1 3
    6. Tři Dvory B⋌ 1 1 0 0 4:3 3
    7 Bělušice⋌ 0 0 0 0 0:0 0
    8. Starý Kolín B⋌ 1 0 0 1 3:4 0
    9. Ovčáry B⋌ 1 0 0 1 1:3 0
    Býchory B⋌ 1 0 0 1 1:3 0
    11. Ohaře⋌ 1 0 0 1 1:5 0
    Němčice⋌ 1 0 0 1 1:5 0
    13. Konárovice B⋌ 1 0 0 1 0:6 0

    IV. třída B: Nebovidy B - Štítarský SK 3:3 (Müller 2, M. Pluhař – Stuchl, Hlaváč, Lepší), Dolní Chvatliny - Nová Ves I 4:1(za domácí Vaško 2, Hop, Vejdělek), Svojšice B - Bečváry B 1:2, Kořenice - Lošany 1:5 (Ledašil – Pospíšil 3, Barták, Slezák), Vrbová Lhota B - Cerhenice B 2:2 (za domácí Danek, Klouda), Plaňany B - Ratenice 2:2, Ratboř B - Křečhoř 4:1 (za domácí Kruliš 2, Bříza, Kocourek).

     1. Lošany⋌ 1 1 0 0 5:1 3
    2. Ratboř B⋌ 1 1 0 0 4:1 3
    Dolní Chvatliny⋌ 1 1 0 0 4:1 3
    4. Bečváry B⋌ 1 1 0 0 2:1 3
    5. Štítarský SK⋌ 1 0 1 0 3:3 1
    Nebovidy B⋌ 1 0 1 0 3:3 1
    7. Vrb. Lhota B⋌ 1 0 1 0 2:2 1
    Ratenice⋌ 1 0 1 0 2:2 1
    Plaňany B⋌ 1 0 1 0 2:2 1
    Cerhenice ⋌ 1 0 1 0 2:2 1
    11. Svojšice B⋌ 1 0 0 1 1:2 0
    12. Nová Ves⋌ 1 0 0 1 1:4 0
    Křečhoř⋌ 1 0 0 1 1:4 0
    14. Kořenice⋌ 1 0 0 1 1:5 0

    IV. třída C: Tuchoraz B - Kšely 0:2, Horní Kruty - Ždánice 1:2, Jevany B - Dobřichov B 2:3, Liblice B - Přistoupim 7:1 (za domácí Hrstka 3, Rollo 2, Vaněk 2), Tuklaty B - Břežany II B 1:1 (za domácí Mazur), Svojšice - Rostoklaty B 1:5 (za hosty Smolňák, Kubelka, Novotný, Belovski, Nikolovski), Velké Chvalovice - Chotutice 4:2 (Rabensefer 2, Kruka, Hubal – Hrabal, Dřízhal).

     1. Liblice B⋌ 1 1 0 0 7:1 3
    2. Rostoklaty B⋌ 1 1 0 0 5:1 3
    3. Velké Chvalovice⋌ 1 1 0 0 4:2 3
    4. Kšely⋌ 1 1 0 0 2:0 3
    5. Dobřichov B⋌ 1 1 0 0 3:2 3
    6. Ždánice⋌ 1 1 0 0 2:1 3
    7. Brežany II B⋌ 1 0 1 0 1:1 1
    Tuklaty B⋌ 1 0 1 0 1:1 1
    9. Jevany B⋌ 1 0 0 1 2:3 0
    10. Horní Kruty⋌ 1 0 0 1 1:2 0
    11. Chotutice⋌ 1 0 0 1 2:4 0
    12. Tuchoraz B⋌ 1 0 0 1 0:2 0
    13. Svojšice⋌ 1 0 0 1 1:5 0
    14. Přistoupim⋌ 1 0 0 1 1:7 0