Okresní přebor: Bečváry - Býchory 2:1, Tři Dvory - Ratboř 3:6, FK Kolín B - Radim 3:2, Jestřabí Lhota - Nučice 1:1, Velký Osek - Český Brod B 4:4, Plaňany - Třebovle 3:1, Starý Kolín - Konárovice 0:7.
 1. Radim ⋌ 25 21 3  1 75:17 66
 2. Býchory ⋌ 25 16 4  5 60:22 52
 3. Ratboř ⋌ 25 13 3  9 47:34 42
 4. Tři Dvory⋌ 25 11 6  8 57:50 39
 5. FK Kolín B⋌ 25 12 1 12 49:49 37
 6. J. Lhota ⋌ 25  9 9  7 42:35 36
 7. Nučice⋌ 25  9 6 10 34:51 33
 8. Č. Brod B⋌ 25  9 5 11 51:52 32
 9. Bečváry ⋌ 25  9 4 12 42:45 31
10. Plaňany ⋌ 25  8 3 14 35:59 27
11. Velký Osek ⋌ 25  7 5 13 55:73 26
12. Konárovice⋌ 25  7 5 13 44:60 26
13. Starý Kolín⋌ 25  7 4 14 38:62 25
14. Třebovle⋌ 25  7 2 16 36:56 23

III. třída A: Červené Pečky B - Pašinka 6:1 (za domácí Bílý 2, Svoboda 2, Dušek, Vokáček), Tři Dvory B - Hradištko I 1:2 (za hosty J. Horník, M. Horník), Krakovany - Polepy B 3:0, Libodřice B - Ovčáry 0:2 (Macháň, Podnecký), Velký Osek B - Radovesnice II 0:5 (Olexa 3, Scháněl 2), Veltruby - Týnec nad Labem 3:4 (Kovanda 2, J.Sýkora 2), Veletov - Nebovidy 4:5 (za hosty Odl 3, Skořepa 2).
 1. Týnec n. L. ⋌ 25 22 2  1 78:13 68
 2. Č. Pečky B⋌ 25 12 7  6 61:34 43
 3. Nebovidy ⋌ 25 12 6  7 56:45 42
 4. Veletov⋌ 25 12 4  9 81:49 40
 5. Krakovany ⋌ 25 11 4 10 55:49 37
 6. Veltruby⋌ 25 11 4 10 53:50 37
 7. Polepy B⋌ 25 11 1 13 59:62 34
 8. Hradištko I ⋌ 25  9 6 10 43:45 33
 9. Libodřice B ⋌ 25 10 3 12 51:56 33
10. Ovčáry ⋌ 25  8 4 13 42:61 28
11. Pašinka ⋌ 25  8 4 13 46:68 28
12. Radovesnic⋌ 25  7 6 12 31:46 27
13. V. Osek B⋌ 25  7 4 14 57:87 25
14. Tři Dvory B⋌ 25  5 5 15 31:79 20

III. třída B: Pečky B - Rostoklaty 3:2 (Šteffen 2, K: Holub – Nekolný, Menšík), Kouřim B - Jevany 4:1, Tuklaty - Tismice 2:1 (Martinec, Vr. Procházka – Baumruk), Břežany II - Dobřichov 4:1, Radim B - Kozojedy 0:1, Zásmuky B - Dobré Pole 5:5 (za hosty Březina 3, P. Bílý, T. Jícha), Velké Chvalovice - Liblice 0:4 (Sedláček 2, Zich, Lanc) nedohráno pro malý počet hráčů domácích.
 1. Břežany II⋌ 25 21 2  2 76:23  65
 2. Pečky B⋌ 25 19 4  2 71:24  61
 3. Liblice ⋌ 25 14 1 10 70:37  43
 4. D. Pole ⋌ 25 11 6  8 84:45  39
 5. Kouřim B⋌ 24 11 4  9 57:53  37
 6. Dobřichov ⋌ 25 10 6  9 40:39  36
 7. ZásmukyB⋌ 25  9 7  9 67:67  34
 8. Radim B⋌ 25 10 3 12 54:54  33
 9. Kozojedy⋌ 25  8 6 11 51:58  30
10. Tuklaty⋌ 25  8 5 12 39:67  29
11. Jevany ⋌ 25  7 7 11 34:54  28
12. Rostoklaty⋌ 24  7 4 13 41:38  25
13. Tismice⋌ 25  4 5 16 39:77  17
14. Chvalovice⋌ 25  3 2 20 29:122 11

IV. třída A: Němčice - Žiželice 2:6 (za domácí Karásek, Říha), Krakovany B - Volárna 1:1, Jestřabí Lhota B - Ovčáry B 4:0 (Polák, Bekešský, Malínek, Kašpar), Sendražice - Ohaře 4:2, Bělušice - Týnec nad Labem B 2:4 (R. Říha, čapek – Žiga 2, J. Váša, Mulenko), Starý Kolín B - Konárovice B 2:1.
 1. Týnec B⋌ 23 17 3  3 81:15 54
 2. Sendražice⋌ 23 17 2  4 74:28 53
 3. St. Kolín B⋌ 23 15 2  6 68:32 47
 4. Žiželice⋌ 24 14 2  8 72:43 44
 5. J. Lhota B⋌ 23 13 4  6 48:33 43
 6. Bělušice⋌ 23 13 3  7 76:44 42
 7. Krakovany ⋌ 23 13 2  8 52:39 41
 8. Býchory B⋌ 23  7 3 13 27:81 24
 9. Volárna⋌ 23  6 5 12 27:50 23
10. Konárovice⋌ 23  6 2 15 34:61 20
11. Ovčáry B⋌ 23  6 2 15 37:89 20
12. Ohaře⋌ 23  5 2 16 22:53 17
13. Němčice⋌ 23  2 0 21 23:73  6

IV. třída B: Bečváry B - Štítarský SK 0:1 (Š. Kunášek), Křečhoř - Ratboř B 2:1 (za domácí Kovařík 2), Lošany - Kořenice 3:3 (za domácí Slezák 2, Pěkný), Vrbová Lhota B - Ratenice 2:2 (Kobliha, Magallon – Poula, Svoboda), Svojšice B - Nová Ves 2:3, Cerhenice - Dolní Chvatliny 5:3 (za hosty benko, R. Štika, Mar. vaško), Pašinka B - Nebovidy B 0:2 (Roček 2).
 1. Cerhenice⋌ 25 21 3  1 116:34  66
 2. BečváryB⋌ 25 16 5  4 106:28  53
 3. Ratboř B⋌ 25 16 4  5  78:45  52
 4. Křečhoř⋌ 25 15 3  7  67:53  48
 5. Nová Ves⋌ 25 12 4  9  60:50  40
 6. Kořenice⋌ 25 11 6  8  79:48  39
 7. Lošany⋌ 25 11 3 11  74:59  36
 8. NebovidyB⋌ 25 11 3 11  59:80  36
 9. Chvatliny⋌ 25 10 3 12  96:64  33
10. Štítarský ⋌ 25  9 4 12  43:51  31
11. Ratenice⋌ 25  7 4 14  47:58  25
12. SvojšiceB⋌ 25  7 3 15  32:74  24
13. Pašinka B⋌ 25  3 1 21  29:125 10
14. Vr. Lhota⋌ 25  2 2 21  30:147  8

IV. třída C: Ždánice - Rostoklaty B 4:0 (Pikner 2, Štěpán, Kučera), Jevany B – Kšely 2:1, Brežany II B - Tuchoraz B 0:7, Vrbová Lhota 98 - Dobřichov B 3:1 (za domácí Gonzales 2, Dobromysl), Svojšice - Chotutice 3:0 (Vychodil 2, Dohanič), Plaňany B - Horní Kruty 0:8 (Borovička 2, Chrastil, Voith, Diviš, Rejhol, Břečka, Moravec).
 1. TuchorazB⋌ 23 19 1  3 93:19  58
 2. Vr. Lhota ⋌ 22 18 2  2 97:27  56
 3. Ždánice⋌ 23 14 4  5 74:34  46
 4. H. Kruty⋌ 23 13 5  5 58:22  44
 5. Dobřichov ⋌ 23 11 2 10 43:52  35
 6. Svojšice⋌ 23 10 2 11 59:49  32
 7. Liblice B⋌ 23  8 3 12 36:67  27
 8. Rostoklaty⋌ 24  8 3 13 39:48  27
 9. Kšely⋌ 23  7 5 11 27:41  26
10. Plaňany B⋌ 23  7 1 15 42:86  22
11. Jevany B⋌ 22  6 2 14 40:77  20
12. Chotutice⋌ 23  5 5 13 35:54  20
13. Břežany II⋌ 23  5 1 17 35:102 16